Skocz do zawartości

MIUI 20.12.28/29


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 211
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Problem po aktualizacji do android 11 przysłał działać głośnik (ten zewnętrzny od dzwonków i głośnomówiący) całkowicie, nie działa żadne wideo ani nagrane telefonem ani z YouTube (aplikacja+ na każdej przeglądarce) oraz inne strony z filmami. Zauważyłem telefon łapie dość często laga i działa jak by w 5 klatkach,  a także szybciej zużywa akumulator. Dajcie jakieś porady.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi9, mBank, płatności zbliżeniowe również nie działają.

Edit: Jeśli to w czymś pomoże to nfc ogólnie działa, aplikacja Emulator Kart jest w stanie poprawnie emulować kartę dostępową (garaż, wejście do pomieszczenia). Tak jakby coś nie grało z gpay.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Orjon napisał:

MI9, MI9SE, HMK20ProMI9TPro REUPLOADED

- Fixed font Spotify

- Fixed launcher gestures

- Fixed NFC Payment (not tested)

Poprzedni upload się zainstalował, a jak pobrałem i spróbowałem zainstalować reupload tej wersji to mi wszedł w fastboot i koniec zabawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Lech100 napisał:

W chinskim TWPR wybiesz jezyk  polski a następne aktualizacje wersji beta musz  instalowac poprzez kabel USB-OTG.

Gdzie tam poklikać w tym chińskim na zmianę języka? Posiłkowałem się drugim telefonem z włączonym aparatem i google translator w locie :P ale nie znalazłem. Cały proces instalacji oczywiście udało się przeklikać po chińsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od początku Androida 11 z Mi 9T mam problem z messengerem jeszcze ani razu nie udało mi się użyć dymków chatu.

Mam coś takiego przy otwartym dymku i nic nie mogę wcisnąć:

Screenshot_2021-01-04-13-13-08-173_com.teslacoilsw.launcher.thumb.jpg.b2528a9607fd1570c0c9817ad170eaf7.jpg

I nie, nie jest to wina samej aplikacji. Bo robiąc kolejne aktualizacje softu z miuipolska pierwsze nie mogłem w ogóle otwierać, później był kwadrat, ale nie aktywny, a w dwóch ostatnich wersjach systemu mam taki blur z "Zarządzaj" na dole i tyle nic nie mogę zrobić przy aktywnym dymku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Orjon napisał:

Dzięki ale coś jest nie tak, adb nie rozpoznaje mi teraz tego telefonu. Jest nierozpoznanym urządzeniem w device manager a jak próbuje mi wepchnąć sterowniki z sdk manager to ich nie może zainstalować. Cegła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbowałem tego programu, ale pojawił się teraz ten opisywany problem "press key to shutdown", Orjon podesłał jakieś komentarze ludzi którzy to mieli ale nie wiem o jakiego fixa chodzi. Jeśli o OrangeFox to przecież muszę wejść w TWRP, a nie wejdę w TWRP bo telfon startuje do fastboot i to wszystko, nie zainstaluje nowego TWRP bo teelfon jest źle wykrywany przez fastboot:

image.thumb.png.c55d12b2a66251e2f3953d1ddcfbc5da.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, xiaomi_lepsze napisał:

Spróbowałem tego programu, ale pojawił się teraz ten opisywany problem "press key to shutdown", Orjon podesłał jakieś komentarze ludzi którzy to mieli ale nie wiem o jakiego fixa chodzi. Jeśli o OrangeFox to przecież muszę wejść w TWRP, a nie wejdę w TWRP bo telfon startuje do fastboot i to wszystko, nie zainstaluje nowego TWRP bo teelfon jest źle wykrywany przez fastboot:

image.thumb.png.c55d12b2a66251e2f3953d1ddcfbc5da.png

minimal_adb_fastboot_v1.4.3_setup

U mnie rozpoznał telefon po zainstalowaniu takich sterowników.

Ale pamiętaj, aby je zainstalować musisz w Windows10 zezwolić na instalowanie niepodpisywanych sterowników. O tym pewnie wiesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, moonfall84 napisał:

minimal_adb_fastboot_v1.4.3_setup

U mnie rozpoznał telefon po zainstalowaniu takich sterowników.

Ale pamiętaj, aby je zainstalować musisz w Windows10 zezwolić na instalowanie niepodpisywanych sterowników. O tym pewnie wiesz?

tak mam wyłączone podpisywanie cyfrowo, ale to też nie działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...