Skocz do zawartości

MIUI 20.12.28/29


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 211
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Witam. Ktoś tu chyba wspomniał, że płatności GPay nie działają, gdyż nie przechodzi SafetyNet, u mnie na Mi9 o dziwo bezproblemowo SafetyNet przechodzi, lecz mimo to w sklepie terminal nie akceptuje płacenia telefonem. Ktoś coś ? Nie mam roota i Magiska ponieważ do tej pory na androidzie 10 wszystko działało jak trzeba i wolałbym nie uciekać się do tych metod jeśli nie muszę. Tak poza tym chyba dość udany ROM jak na pierwsze wydanie z nowym androidem. Dziękuję i życzę wszystkiego dobrego w Nowym Roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Test napisał:

Witam. Ktoś tu chyba wspomniał, że płatności GPay nie działają, gdyż nie przechodzi SafetyNet, u mnie na Mi9 o dziwo bezproblemowo SafetyNet przechodzi, lecz mimo to w sklepie terminal nie akceptuje płacenia telefonem.

Potwierdzam. SafetyNet przechodzi pozytywnie, dodatkowo magisk hide dla gpay, google, banku, a płatności nie przechodzą. Terminal zwraca info niepoprawna karta, użyj innej i nie działa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Orjon napisał:

Na razie nie wiem czy uda się to ogarnąć, ponoć okazało się to dużo bardziej skomplikowane.

Osoby mające problem z szarymi dymkami są proszone o sprawdzenie czy ta opcja coś naprawia (ponoc u @don_kamillo działa):

IMG_20210102_111204_035.jpg

W ogólnych ustawieniach czy gdzieś dla jakiejś apki?

Niestety, na Mi9T Pro opcja nie rozwiązuje problemu szarych dymków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Orjon napisał:

Jeśli chodzi o dymki: sprawdźcie jeszcze tapetę. Niby na supertapecie działa bez problemu, a na normalnej nie (nie wiedzieć czemu...).

Sprawdziłem i faktycznie, na supertapecie dymki działają bez problemu.

Mam nadzieję, że dacie radę to szybko poprawić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, kruczysko napisał:

Potwierdzam. SafetyNet przechodzi pozytywnie, dodatkowo magisk hide dla gpay, google, banku, a płatności nie przechodzą. Terminal zwraca info niepoprawna karta, użyj innej i nie działa. 

to samo na mi9

 

@Orjon czy problem dotyczy wszystkich urządzeń czy tylko Mi9 ???

 

Jeżeli chodzi o baterię to ogromy plus - teraz spokojnie ponad 24 godziny trzyma. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Poco F2pro/K30pro dymki z messengera działają sposobem wyżej opisanym (Chodzi o problem z szarością przed dymkiem). Trzeba ustawić super tapetę wystarczy na ekranie głównym, na ekranie blokady można zmienić na normalna. Czy potrzebna jest włączona funkcja "zezwalaj na wykorzystanie nakładek ekranowych" w opcjach programistycznych? Chyba nie, ponieważ wyłączyłem i dalej działa. Więc wystarczy zmienić zwykła tapete na super i macie dymki. Kwadratowych dymków chyba nie da się zmienić na okrągłe albo jest to może też zależne od modelu. Ważne, że już coś działa, bo bez dymków jak bez ręki :-D

PS. i pamiętajcie właczyć dymki w ustawieniach messengera!

Wersja messengera taka jak u wszystkich powyżej 294.0.0.24.129

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...