Skocz do zawartości

MIUI 20.12.28/29


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, Zenon napisał:

Logiczne jest to dla wszystkich, tylko nie dla Ciebie, że opis z 6 grudnia jest nadal aktualny bo jak by się coś zmieniło to sądzę że Orion w pierwszej kolejności by o tym napisał i zapewne zastosował jeszcze czerwoną czcionkę.

Nie spamuj forum, bo ten znów Twój offtop nic nie wnosi. Zadałem konkretne, słuszne i logiczne pytanie, dostałem odpowiedź od autora - a że nie umiesz czytać ze zrozumieniem, to już nie moja wina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 211
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Witam. Proszę o pomoc bo mam problem. Włączyłem na moim MI 10 szukaj aktualizacji z poziomu Ustawienia. Pokazał że jest, więc kliknąłem pobierz nawet nie zwracając uwagi na numerację więc trudno mi powiedzieć jaki był to numer... Pobrało się i wyświetliło Zainstaluj więc tak jak zawsze kliknąłem zainstaluj i niestety nie skończyło się tak jak zawsze tylko skończyło się napisem na ekranie FASTBOOT. Dodam że próbowałem kombinacji przycisków nawet po 3 minut trzymając i nic. Gdy fastboot znika po naciśnięciu przycisków pokazuje się strona startowa MIUI u góry otwarta kłodeczka wibracja i wraca fastboot i tak ciągle... Bardzo bym prosił o pomoc. Dodam że telefon jest odblokowany i MIUI Polska wgrany przez MICenter.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Good Luck napisał:

MI9TPRO

Wysypane Ikonki w Edge.

 

 

Screenshot_2020-12-31-21-14-36-994_com.microsoft.emmx.jpg

Na mi9tpro wcięło ikonki w Spotify, a reinstal nie pomaga. W Edge nie potwierdzę, bo nie używam.

IMG_20210101_125239.thumb.jpg.a62ab93117b1d4f5b5ec1584603662a7.jpg

Dziękuję zespołowi za wspaniały prezent na Nowy Rok!

Na mi9tpro wszystko śmiga po aktualizacji przez OTA,  a w TWRP 3.401  wszystko ok.

Tylko trzeba poczekać na aktualizację, żeby ikonki w Spotify były widoczne - patrz wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Xiaomi.eu moje pytanie jakoś zginęło w tłumie (dotyczy mi 10t pro):

1. Czemu jak nazwali mi 10t pro - apollopro - to w tabelce nie ma że można do niego użyć romu z mi10t

2. To samo pytanie na stronie miuipolska - brak romu do mi 10T pro - skoro można używać od mi 10t to czemu nie ma tam odpowiedniego linka

3. Najważniejsze czy używając romu z mi 10t na mi 10tpro będzie działał aparat ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, piotrjarecki napisał:

Pokazał że jest, więc kliknąłem pobierz nawet nie zwracając uwagi na numerację więc trudno mi powiedzieć jaki był to numer... Pobrało się i wyświetliło Zainstaluj więc tak jak zawsze kliknąłem zainstaluj i niestety nie skończyło się tak jak zawsze tylko skończyło się napisem na ekranie FASTBOOT. 

Proszę przeczytaj pierwszy post Orjona ze zrozumieniem, a znajdziesz odpowiedź 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz przeczytałem tu wszystko zanim napisałem cokolwiek i to parę razy i nic. Niestety jestem zielony w te klocki dlatego wgranie romu powierzyłem fachowcom z MiCenter. Nie pierwszy raz wgrywały mi się aktualizacje gdyż przed tym telefonem były inne Xiaomi i zawsze pobierał romy tylko do danego modelu. Dlatego nie rozumiem tej sytuacji. Jestem pewien że gdyby rom nie był pod MI 10 on by go nie pokazał. Przepraszam ale nie wiem czego mam szukać w tym pierwszym poście. Jakbyś mógł naprowadzić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się może komuś podpiąć w apce Zdrowie jako dodatkowe źródło danych Mi Band 5? Zainstalowałem nawet apkę Xiaomi Wear, bo do Mi Fit nie chciał nawet przejść i niestety, po próbie wpisania danych wywala białe okno i nic nie można zrobić, w Wear ustawiłem region na Chiny, bo na Polskim regionie nie widać Mi Banda 5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, piotrjarecki napisał:

Witam. Proszę o pomoc bo mam problem. Włączyłem na moim MI 10 szukaj aktualizacji z poziomu Ustawienia. Pokazał że jest, więc kliknąłem pobierz nawet nie zwracając uwagi na numerację więc trudno mi powiedzieć jaki był to numer... Pobrało się i wyświetliło Zainstaluj więc tak jak zawsze kliknąłem zainstaluj i niestety nie skończyło się tak jak zawsze tylko skończyło się napisem na ekranie FASTBOOT. Dodam że próbowałem kombinacji przycisków nawet po 3 minut trzymając i nic. Gdy fastboot znika po naciśnięciu przycisków pokazuje się strona startowa MIUI u góry otwarta kłodeczka wibracja i wraca fastboot i tak ciągle... Bardzo bym prosił o pomoc. Dodam że telefon jest odblokowany i MIUI Polska wgrany przez MICenter.

Miałem wczoraj to samo na mi9 t pro.Też miałem tylko tryb fastboot.U mnie pomogło wgranie przez fastboot najnowszego twrp i telefon wystartował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Dzięki za podpowiedz....może się uda.

Dobrze tylko czemu się takie coś dzieje? Przecież to jest aktualizacja która jest dedykowana do tego modelu... to nie jest jakaś kombinacja z jakimś innym romem tylko aktualizacja do niego. Teraz będę się bał wgrywać aktualizacje żeby znowu nie uwalić telefonu bo stracę kupe czasu na podnoszenie go....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Bartos napisał:

taka prośba, by w następnej wersji przywrócić do launchera przełącznik globalnych animacji ikon. Dzięki temu można było wyłączyć nakładki ikon i uzyskać ikony czyste oryginalne, jak w global. 

Zobaczymy czy da się to zrobić. Prawdopodobnie gdzieś nasz patch usuwa za dużo bo na oryginalnej wersji widać to normalnie.

2 godziny temu, piotrjarecki napisał:

Witam. Proszę o pomoc bo mam problem. Włączyłem na moim MI 10 szukaj aktualizacji z poziomu Ustawienia. Pokazał że jest, więc kliknąłem pobierz nawet nie zwracając uwagi na numerację więc trudno mi powiedzieć jaki był to numer... Pobrało się i wyświetliło Zainstaluj więc tak jak zawsze kliknąłem zainstaluj i niestety nie skończyło się tak jak zawsze tylko skończyło się napisem na ekranie FASTBOOT. Dodam że próbowałem kombinacji przycisków nawet po 3 minut trzymając i nic. Gdy fastboot znika po naciśnięciu przycisków pokazuje się strona startowa MIUI u góry otwarta kłodeczka wibracja i wraca fastboot i tak ciągle... Bardzo bym prosił o pomoc. Dodam że telefon jest odblokowany i MIUI Polska wgrany przez MICenter.

Trzeba wgrać TWRP pod Androida 11 - ono jest na stronie (zakładka pobierz TWRP). Prawdopodobnie Acid wgrał ci aktualizację ale TWRP było jakieś stare... jeśli nie wiesz jak to napisz na pw, jakoś spróbujemy zdalnie zaradzić może. Dzieje się tak jak u ciebie właśnie przez kwestie TWRP. Niestety z aktualizacją na Androida 11 nie ma żadnego poprawnie działającego recovery w 100%.

2 godziny temu, ninoc napisał:

Na mi9tpro wcięło ikonki w Spotify, a reinstal nie pomaga. W Edge nie potwierdzę, bo nie używam.

Problem w China ROM-ie. Musimy czekać na następne aktualizacje, może to naprawią.

2 godziny temu, Moonracker napisał:

Na Xiaomi.eu moje pytanie jakoś zginęło w tłumie (dotyczy mi 10t pro):

1. Czemu jak nazwali mi 10t pro - apollopro - to w tabelce nie ma że można do niego użyć romu z mi10t

2. To samo pytanie na stronie miuipolska - brak romu do mi 10T pro - skoro można używać od mi 10t to czemu nie ma tam odpowiedniego linka

3. Najważniejsze czy używając romu z mi 10t na mi 10tpro będzie działał aparat ???

1. Nie wiem

2. Będzie wrzucona informacja

3. Będzie działać.

1 godzinę temu, Marciss napisał:

Udało się może komuś podpiąć w apce Zdrowie jako dodatkowe źródło danych Mi Band 5? Zainstalowałem nawet apkę Xiaomi Wear, bo do Mi Fit nie chciał nawet przejść i niestety, po próbie wpisania danych wywala białe okno i nic nie można zrobić, w Wear ustawiłem region na Chiny, bo na Polskim regionie nie widać Mi Banda 5.

O problemie słyszeliśmy ale nie mamy żadnych logów ani urządzenia żeby sprawdzić gdzie leży problem. Mimo wszystko Zdrowie to apka chińska, więc być może wymaga jakichś chińskich zależności. trudno mi stwierdzić. Możesz spróbować zainstalować oryginalną wersję z apkmirror i sprawdzić, czy na niej też nie można dodać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, mates21 napisał:

Zaplanowane zadania i dostep do schowka (prywatnosc) zniknelo z panelu sterowania czy ja nie widze? Tylko szukajka moge tam wejsc.

Zaplanowane zadania powinny być w ustawieniach baterii, dostępu do schowka chyba w głównym menu panelu nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do krzaczków jesteśmy blisko rozwiązania problemu.

Co do czcionki - nie mam 11-stki, nie wypowiem się, bo nie mam wiedzy na ten temat. Wiem że ikony są większe niż czcionka, nie wiem z jakiego powodu, zgłosiłem to. Może będzie naprawione, może nie, nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Stary Paszczak napisał:

Jest szansa na wcześniejsze opublikowanie łatki, czy będzie dopiero w piątek?

Na razie nie wiem czy uda się to ogarnąć, ponoć okazało się to dużo bardziej skomplikowane.

Osoby mające problem z szarymi dymkami są proszone o sprawdzenie czy ta opcja coś naprawia (ponoc u @don_kamillo działa):

IMG_20210102_111204_035.jpg

1 godzinę temu, xiaomi_lepsze napisał:

Pokazuj powiadomienie, ale ukryj treść nie działa. Treść jest pokazywana na ekranie blokady.

W ogólnych ustawieniach czy gdzieś dla jakiejś apki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dymki czatu na Messengerze już działają po włączeniu w ustawieniach programisty, jedynie jeszcze w Informacje o aplikacji > Powiadomienia > Dymki czatu są aktywne włączyłem pływające powiadomienia i dodałem Messenger do autostartu. Dźwięk normalnie nowej wiadomości przychodzi, można odpisać bezproblemowo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...