Skocz do zawartości

Bateria bardzo szybko się rozładowuje


Outlaww888

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Witam, ostatnio wymieniłem baterie w serwisie na oryginalną w moim Xiaomi mi 9. Na początku działał dobrze, ale od jakiegoś czasu w okolicach 40-60% poziomu baterii spada ona do 0 a telefon się wyłącza. Nie jestem przekonany czy to wina oprogramowania czy lewej baterii. Jeżeli 1 opcja potrzebuje pomocy z naprawą. Mam MIUI Global 12.0.4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrde dopadło i mnie, ale nie wiem co. Wczoraj przy 40% na mrozie telefon umarł. Mrozy są od kilku dni a dopiero wczoraj taki zonk. Problem z tym, że 3 dni temu zrobiłem miui polska (wcześniej byłem na stable eu). Teraz nie wiem czy jednak bateria czy soft. Z przyczyn czysto technicznych skłaniam się ku baterii. No i zagwozdka. Ryzykowac podróbę czy iść w oryginał ? Ktoś miał jakieś podróbki i może się wypowiedzieć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baterie bardzo słabo tolerują ujemne temperatury i potrafi odcinać zasilanie przy 40%. Jak w normalnych temperaturach jest ok, to spoko.
A co do wymiany to oryginał, tylko czy jest do zdobycia.
Z zamiennikami to różnie jest, czasami nawet potrafią rok wytrzymać...

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja na stable jechałem i było ok. Teraz nagle po wgraniu bety taki zonk :) No nic no chyba w podróbkę pójdę i przetrę szlaki, bo wkrótce będzie więcej takich zapytań (telefon młodszy nie będzie). Widziałem, że NOHONy po testach wychodzą jak oryginały. Skuszę się chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie z podróbek to ta wychodzi wg opinii najlepiej, a trafić w oryginalny "oryginał" to też ciężko. Ostatnio widziałem, że ktoś strasznie narzekał na dragon-TT właśnie na baterię. I bądź tu mądry w świecie podróbek. A na serwis średnio mi się uśmiecha dawać kasę jak sprzęt i chęci w domu są, tylko materiału brakuje.

 

No dobra kupiłem z dragona oryginał (81zł wyszło na dzisiejszy kurs).

Edytowane przez witek_77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak już wyżej pisałem zmieniłem softa ze stable eu na bete bo ta cyferka android 11 i miui 12.5 wołała do mnie. Daję jej jeszcze tydzień (jeżeli wytrzymam) i wracam na poczciwe stable. Te same aplikacje, a nawet mniej (instalka na czysto po wipe) a bateria ledwo wieczora dociąga. Na stable mimo wyeksploatowanej baterii byłem w stanie mieć 50% na koniec dnia. Soft ładny, ale coś go zjada. Nie wiem czy by nie spróbować EEA 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...