Skocz do zawartości

Pęknięta szybka


soushibo

Rekomendowane odpowiedzi

Pękła mi szybka + widoczne są lekkie (żółte/pomarańczowe) odbarwienia w miejscach pęknięcia. Funkcje dotykowe działają bez problemu.

 

Czy ktoś ma aktualny pomysł jak to naprawić? Namiar na sprzedawcę z chin który sprzeda oryginał? Trzeba wymieniać cały ekran czy tylko szybkę?

 

Wysłanie telefonu do serwisu nie wchodzi w grę bo musiałbym "zniszczyć" dane, które są na nim zapisane;)

 

Z góry dziękuję za pomoc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było robić regularny backup w Kopii MIUI i synchronizacje w Chmurze jak inni. To byś wyzerowal telefon przed serwisem. Albo trzeba było mieć blokadę kodem to serwis nic by nie zobaczył...

Wysłane z MI Note

 

 

Jak robię to o czym piszesz to dane nigdy nie trafiają na kartę? Wyzerowanie niszczy dane bezpowrotnie jak spalenie karty pamięci? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Backup idzie chyba na wewnętrzną czyli nośnik USB ale w przypadku zbitego ekranu możesz i tak podłączyć go do PC (o ile nie ma blokady wzorem). Co do zerowania to wszystko da się kiedyś jakoś odyskać ale.. no bez przesady - serwis ma 100x więcej ciekawszych rzeczy do roboty niż odzyskiwanie danych klienta. Masz tam zapisane pozycje rosyjskich satelit czy co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz tam zapisane pozycje rosyjskich satelit czy co?

Gdybym ci powiedział musiałbyś zginąć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 

Tak czy siak w Polsce nie ma chyba serwisu, który zajmuje się MIUI. Zresztą gdybym wiedział gdzie kupić ekran/szybkę to bym to sam wymienił :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym ci powiedział musiałbyś zginąć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 

Tak czy siak w Polsce nie ma chyba serwisu, który zajmuje się MIUI. Zresztą gdybym wiedział gdzie kupić ekran/szybkę to bym to sam wymienił :P

Jest serwis. Sam go prowadzę ale po przeczytaniu wątku odpada. Nie biorę. Bo jeszcze ABW mnie najdzie o 6 rano. Po co mi to.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym ci powiedział musiałbyś zginąć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak czy siak w Polsce nie ma chyba serwisu, który zajmuje się MIUI. Zresztą gdybym wiedział gdzie kupić ekran/szybkę to bym to sam wymienił

Technos chyba też prowadzi serwis pogwarancyjny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...