Skocz do zawartości

Nieudana aktualizacja


sliwka223

Rekomendowane odpowiedzi

Od tygodnia wyświetlała mi się aktualizacja do zrobienia wiec postanowiłam ja w końcu zrobić i to był chyba mój błąd, po aktualizacji kamera przestała działać, cały czas dioda swieci na pomarańczowo, a reset niestety nie działa :/ w aplikacji pokazuje cały czas offline.. czy ma ktoś jakiś pomysł czy da się to naprawić w ogóle? Czy kamera do kosza? :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Dnia 27.12.2020 o 23:44, rezmus napisał:

http://cdn.cnbj2.fds.api.mi-img.com/chuangmi-cdn/product/ipc026c/IPC026C_4.0.9_0268.rar

tf_recovery.img/tf_update.img na karte sd (fat32) i uruchom z nia kamerke.

Mam chyba podobny problem, podczas aktualizacji kamery wystąpił błąd komunikacji z siecią i przerwało pobieranie nowszej wersji oprogramowania. Kamera się nie włącza, dioda świeci na pomarańczowo, reset nie działa, przywracanie ustawień fabrycznych nie działa. Kamera IMILAB Home Security Camera A1. Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 9 miesięcy temu...

Witam,

wygląda na to że mam podobny problem z moją kamerą Mi 360 Home Security Camera 2K (Model: MJSXJ09CM). Po aktualizacji tak samo jak wyżej dioda świeci się na pomarańczowo ale kamera nie reaguje na restart. Kamera kupiona w Polsce z sieciówki M-E. Byłbym wdzięczny za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 6 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...