Skocz do zawartości

Zapętlony po aktualizacji


greck

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, greck napisał:

Ja w końcu nie wytrzymałem i spróbowałem sposobu od kolegi @deco164 i po dłuższej chwili ogromnego stresu... Udało się :smile:. W MiFlashPro wyświetlała mi się wersja V12.0.2.0 i taką też wersję wgrałem ponownie. Telefon miałem zapętlony na Recovery. Wgrywanie robiłem na naładowanej na maxa baterii. Radość po sukcesie nieopisana. Od razu wszystko pozgrywałem i porobiłem kopie zapasowe. Telefon śmiga normalnie jak przed awarią. Wielkie dzięki i chylę czoło @deco164. Trzymam kciuki, żeby reszcie też finalnie się udało.

Greck a pamietasz czy podczas ładowania tych % na telefonie miałeś jakąś zawieche na chwile ? bo u mnie to wyglądało tak jak zacytuje poniżej i nie wiem czy to u mnie tylko tak czy u innych podobnie 

 

Dnia 27.12.2020 o 22:37, kikohoo napisał:

Dokładnie mam to samo.. do 65% dochodzi i nagle ze finish a na telefonie masz też coś takiego, że lecą procenty i na 4,99% zatrzymuje się potem wskakuje na 20pare % dalej leci leci dobija prawie do 80%(w tym czasie jest może 62% na programie) i nagle z tych prawie 80% wskakuje do 90pare % i zaraz po tym juz leci do końca to pare sekund może mija na programie jest 65% i pokazuje, że finish telefon się restartuje i wraca do Recovery ? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kikohoo napisał:

Greck a pamietasz czy podczas ładowania tych % na telefonie miałeś jakąś zawieche na chwile ? bo u mnie to wyglądało tak jak zacytuje poniżej i nie wiem czy to u mnie tylko tak czy u innych podobnie 

 

 

Było mniej więcej tak samo. Obawiałem się tego w trakcie, bo wcześniej czytałem, że tak miałeś i nie pomogło. U mnie też tak było, ale potem wszystko się normalnie uruchomiło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, shaft666 napisał:

Dzień dobry,

Ja z kolei po aktualizacji mam takie trzy problemy z telefonem:

- przycina się

- samoczynnie restartuje

- problem z odpaleniem z klonowanych aplikacji.

Telefon to MI 9 wersja oprogramowania 12.0.3

Szczerze to proponuje poki telefon jako tako działa to zgrać wszystkie dane i ustawienia fabryczne zrobic :D bo jak ci padnie to bedziesz mial taki sam problem z odzyskaniem danych jak i ja.. przez ta aktualizacje co byla 26.12.2020 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, yoss napisał:

Serwis Xiaomi z Czarnowiejskiej 73 w Krakowie uporał się z problemem  zapętlenia w jeden dzień. Nie straciłem  żadnych danych z telefonu. Polecam laikom takim jak ja :)

A czy próbowałeś samodzielnie robić te tzw. Recovery przez program? albo ogólnie powiedzieli ci co zrobili, że naprawili ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie próbowałem, bo kompletnie się na tym nie znam. W serwisie powiedzieli, że zamienili jakiś tam plik systemowy, co spowodowało odblokowanie telefonu bez utraty danych. Najlepiej będzie do nich zdzwonić i myślę, że powiedzą co zrobili 793 262 030.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, yoss napisał:

Nie próbowałem, bo kompletnie się na tym nie znam. W serwisie powiedzieli, że zamienili jakiś tam plik systemowy, co spowodowało odblokowanie telefonu bez utraty danych. Najlepiej będzie do nich zdzwonić i myślę, że powiedzą co zrobili 793 262 030.

No niestety nie powiedzieli.. :( odpowiedzieli "Każda usterka jest inna bez diagnozy nie odpowiemy na pytanie czy damy rade w pana przypadku."Wysłałem im też filmik jak to wygląda i opisałem to co zrobiłem ze swojej strony no ale lipa a do Krakowa mi nie podrodze aby wysłać, a nie mieć pewności czy będą próbować robić coś innego niż ja 

Edytowane przez kikohoo
AKTUALIZACJA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witajcie, 

Dawno mnie nie było na forum, ale przychodzę z dobrą nowiną. 

Jeśli ktoś ma zapętlonego po aktualizacji Redmi Note 8 Pro, to w jesteśmy w stanie przywrócić go do życia - nawet taki, któremu nie pomogło instalowanie aktualizacji w trybie recovery za pomocą MiFlash Pro - niestety sporo egzemplarzy po tym wpada w bootloopa i kaplica. 

W większości przypadków udaje się zachować partycję userdata (w niej zapisane są dane). 

Robimy pełny reflash - EEA lub Global (dowolna wersja 12.0.x.0)

W razie pytań piszcie na priv - postaram się odpowiadać na bieżąco. 

Zex. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, ja przychodzę trochę z innym problemem, ponieważ aktualizację narzeczona miała już ze 2 tygodnie temu i nie mieliśmy żadnego problemu z uruchomieniem na Globalu, ale dziś w pracy zresetował jej się telefon i już nie wstał, bootlop, wyłączyć go się nie dało ani nic więc padła bateria i teraz mamy taki problem, ze gdy podłączymy ładowarkę telefon wibruje raz pokazuje się pusta bateria na ekranie i tak w kółko, nie można naładować telefonu... Jakieś rady ?

Edit:

Byłem w komisie, naprawili wciągu 2h , jakiś moduł wejścia zasilania padł koszt około 60 zł 

Edytowane przez Petr4682
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.01.2021 o 07:50, kikohoo napisał:

Coś ktoś słyszał o jakis newsach odnośnie opcji na rozwiązanie tego problemu, lub jakies komentarze odnośnie Xiaomi czy się zajmują tym czy dali sobie spokój? ;d 

Na ten moment na forum niestety cisza...

 

Dnia 27.01.2021 o 23:29, Zexon72 napisał:

Witajcie, 

Dawno mnie nie było na forum, ale przychodzę z dobrą nowiną. 

Jeśli ktoś ma zapętlonego po aktualizacji Redmi Note 8 Pro, to w jesteśmy w stanie przywrócić go do życia - nawet taki, któremu nie pomogło instalowanie aktualizacji w trybie recovery za pomocą MiFlash Pro - niestety sporo egzemplarzy po tym wpada w bootloopa i kaplica. 

W większości przypadków udaje się zachować partycję userdata (w niej zapisane są dane). 

Robimy pełny reflash - EEA lub Global (dowolna wersja 12.0.x.0)

W razie pytań piszcie na priv - postaram się odpowiadać na bieżąco. 

Zex. 

 

Napisałem do Ciebie na priv :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...