Skocz do zawartości

Problem z dodaniem żarówek Mi Led Smart Bulb do google home oraz ustawieniem rutyn w aplikacji google home


SnowWolf

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem Świeżakiem na tej grupie i przepraszam jeśli temat tu był ale osobiście nie odkopałem. Pracując jako elektryk mam na co dzień do czynienia z inteligentnymi domami czy mieszkaniami ,więc postanowiłem dodać sobie trochę "inteligencji" do swojego mieszkania. Zakupiłem dwie żarówki Xiaomi Mi Led Smart Bulb. Dodałem Je do aplikacji Mi home sparowałem je i mogę sterować za pomocą appki ,lecz problem jest w tym że nie mogę ich dodać do google home. Próbowałem z poradnikami ale coś nie wychodzi jakby dodaje aplikacje mi home pokazuje że sparowano ale nadal żarówki się nie pokazują. Spróbowałem też z Yeelight. Druga aplikacja co prawda lepiej się sparowała ale niestety jedyne co mogę z niej dodać to same stworzone sceny. Co do scen dodałem je do rutyn google w asystencie lecz niestety google ich nie wykonuje tzn. omija akurat samo strojenie z schematu blokowego.
Wie ktoś jak sparować je pełni z google home oraz ustawić rutyny by działały? 

Spoiler
Spoiler

 

 

 

Edytowane przez SnowWolf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • SnowWolf zmienił(a) tytuł na Problem z dodaniem żarówek Mi Led Smart Bulb do google home oraz ustawieniem rutyn w aplikacji google home
  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...