Skocz do zawartości

Xiaomi w polityce


tomekw100

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wiem że xiaomi jest popularne sam mam red rica i zamierzam kupić za miesiąc Mi3. Ten wątek utworzyłem by pokazać że jest bardzo dużo osób które kupują Xiaomi . Mam pytanie czy są przecieki kiedy xiaomi pojawi się z akcesoriami Polsce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co "plotkują" wszelkie serwisy to narazie Xiaomi planuje wejść tylko do Brazylii, a następnie mają palny co do Rosji, Turcji, ale wątpię, aby szybko pojawili się w Europie... Wszelkie prawa, ograniczenia, restrykcje w UE są dość kłopotliwe i znacznie podniosłyby ceny sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz byłem w neonet szukałem laptopa, wywiązała się rozmowa, sprzedawca do mnie: są dobre marki których w naszych sklepach nie ma. Wyciągam MI trójkę i mówię choćby taka marka... Cała obsługa sklepu zleciała się i się zachwycała jakie to fajne ustrojstwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio postanowiłem sprawdzić wiedzę osób pracujących na tych wyspach w domach handlowych (dla osób Mieszkających we Wrocławiu..byłem w arkadach). Pierwsza wyspa:

-Dzień dobry, szukam etui do tego telefonu

(kładę Mi4 na lade)

-Hmmm..ok.

(patrzę, a gościu wyjmuje etui dla iPhone 6...)

-Nie, nie to nie ajfon..

-O kurcze, fakt.

(odkłada i widzę że sięga do szuflady z napisem "samsung")

-to również nie jest samsung.

-Hmm..wie Pan co? Nie mam pojęcia co to za telefon. Może mi Pan pomóc?

-Xiaomi, chińska firma.

-Yyy..to niestety nie mamy żadnych akcesori do nich.

Ok, poszedłem.

Druga wyspa:

-Dzień dobry, szukam etui do tego telefonu

(kładę Mi4 na lade)

-Nie wiem co to za telefon proszę pana.

-To telefon takiej chińskiej firmy...dostałem w prezencie.

-Nie wiem. Mamy tu ZTE, Huewei, meizu (!), ale to nie jest telefon żadnych z tych firm.

-Kurcze.. Szkoda.

-znam pewna firmę Chińską ale jej telefonu by pan nie zdobył w sklepie w Polsce.

-Może to ten?

-Nie mamy do nich etui.

-Słyszałem że te chińskie telefony to dobre są.

-No są dobre, ale pan ma akurat jakiś niszowy produkt.

-To nie tej firmy o której Pan mówił?

-Ta firma nazywa się Xiaomi a nie Mi

(byłem ze znajomym i w tym momencie on odszedł tłumić śmiech udając że przegląda etui, a na nie dałem rady...)

-Proszę pana... Ten telefon wyprodukowała firma Xiaomi, a model ma nazwę Mi4.

Facet w tym momencie zbladł i jednocześnie zrobił się cały czerwony, łapiecie o jakie skrępowania mi chodzi? Hahaha. Grzecznie go pożegnalem i podziękowałem za pomoc...ciekawie jak to wygląda w takich właśnie mediamarktach czy innych Saturnach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia podejścia takiej osoby, do chęci przyjmowania wiedzy w konkretnej dziedzinie.

Pewnie niejeden Pan Władek ze sklepu ogrodniczego wie więcej w zakresie telefonii komórkowej od takiej osoby z MM itp, itd.

Tego się nie uniknie, jeśli chodzi o takie luźniejsze zawody - jak pracownik na sali sprzedaży w tego typu sklepach

Wysłane z mojego MI 2S

Edytowane przez kulig007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...