Skocz do zawartości

totalna zawiecha


kargul

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,jestem posiadaczem Redmi Note Lte ,do połowy kwietnia byłem szczęśliwym posiadaczem systemu MIUIPolska_dior_21.0.0_v5-4.4 "Wszystko śmigało jak ta lala" a że Polak lubi grzebać i czasem się nudzi to zrobiłem sobie aktualizację systemu do wersji MIUIPolska_dior_4.12.26_v6-4.4 TOTALNA PORAŻKA!!! Aplikacje się wieszają,bateria która wytrzymywała prawie 3 dni starcza teraz raptem na 6 godz.Szybko przekonałem się,że ten wybór to porażka więc postanowiłem wrócić do poprzedniej wersji systemu (co okazało się niemożliwe,ponieważ co chwila wyskakiwały mi komunikaty o nie braku możliwości korzystania z poszczególnych funkcji telefonu)Dodatkowo,zrobiłem restart do ustawień fabrycznych i mam jedynie kopię zapasową z początków użytkowania telefonu(zrobiłem to z myślą,że będę mógł wybrać system który chcę na "gołym" telefonie ale tak się nie stało)Na kompie mam obie wersje systemu(tą którą chcę i tą której muszę używać)Napisałem do admina o pomoc ale...Moja znajomość kompa i ogólnie pojętej informatyki nie pomogła mi wrócić do tego co chciałem,wręcz pogorszyłem sytuację i w chwili obecnej nie mogę prawie wcale korzystać z telefonu.Szukam kogoś kto krok po kroku wytłumaczy mi co robić,językiem " JAK CHŁOP KROWIE NA ROWIE " bo tylko taki znam , a jak widzę "bierzesz roota i robisz shoota " to dzięki za pomoc

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Średnio znam angielski,ale nie oto chodzi ,szukam kogoś kto pomoże mi wrócić do  wersji 21.0.0_v5-4.4  w sposób prosty " krok po kroku" może być po angielsku


Ok. dzięki za pomoc twoje wcześniejsze rady jakoś ogarnąłem i ... bingo WIELKIE DZIĘKI !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale bezbłędnie nie działają. Ja mam takie komunikaty kilka razy dziennie i to nie tylko ma ostatnim.

Wysyłają się różne aplikacje, reset nie pomaga

3dba920726ec208b794b62039b445e41.jpg

Wysłane z mojego HM NOTE 1LTE

Mi się nic takiego nie zdarza, może to wina jakiejś aplikacji? (od stycznia aktualizuję co tydzień i nigdy wipe nie robiłem)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...