Jump to content

Roborock S5 max - problem z mopowaniem

HubiBubi
 Share

Recommended Posts

Witam,

Od miesiąca użytkuje Roborocka S5 max i mam problem z mopowaniem. Otóż robot zostawia podczas mycia krople wody , tak jak widać w załączniku. Od razu napiszę, że jest to niezależne od poziomu puszczania wody, robi tak na ustawieniu max jak i minimum. Proszę o poradę co z tym fantem zrobić, zanim oddam na gwarancję fa27739cb958d9d826d629514f4c539a.jpg4eba99d20c7a38169815317eca40f6a4.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 9 Pro przy użyciu Tapatalka

• 1 month later...
  • 1 month later...

Rozwiązania nie znalazłem, wedlug serwisu wina szmatki, więc szmatkę kupiłem i wymieniłem, ale nic to nie dało. U mnie problem ten występuje na płytkach, gdzie są uskoki, na panelach problemu nie ma bo są gładko położone. No i dodatkowo problem jest na progach, gdzie po przejechaniu przez próg woda się wylewa.
Także ja z funkcji mopowania już nie korzystam

Wysłane z mojego Redmi Note 9 Pro przy użyciu Tapatalka

słabo, bardzo słabo.

Tak jakby woda zamiast kapać bezpośrednio z dystrybutora przez dziurki w tacce na mopa, kapała delikatnie w bok na tacke.

Zgromadzona woda na tacce podczas pracy gdy robot na cos najedzie po prostu się wylewa. 

• 2 weeks later...

Serwis nic nie wymyśli, wymyśliłem rozwiązanie na tą dolegliwość jakiś czas temu. Na otworach na podstawce mopujacej wklejamy o-ringi. Wówczas woda nie będzie się tam dostawać. Serwis nic nie znajdzie i wróci robot do was z tym samym problemem. Został on jak widać testowany w idealnych płaskich warunkach. ff0c6e88b6d007d5c0a0f4d759f314fb.jpg

• 4 months later...