Skocz do zawartości

Koszulki


Eru

Rekomendowane odpowiedzi

Z niecierpliwieniem czekam na jakieś ostateczne oferty koszulek związane z MIUI ^_^ Ale jak będą tylko z @Marvinką to też się skuszę w ostateczności B)

 

"W ostateczności"? No dzięki! :P

 

Jak koszulka to tylko Mituś! Ewentualnie uśmiechniety Lei Jun z hróliczkowymi uszkami! :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym byl jak najbardziej chetny na koszulke biala lub czarna dobrej jakosci z nadrukiem maskotki jakiejs miui i jakis element miui polska.:-) sam napis miui lub kolory to tak srednio to wyglada, ale jakas kolorowa mi bunny z elementem miui polska jak najbardziej :-)

Zgadzam się w 100%.

Jak duże są oczka w tych rajstopach? xD ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"W ostateczności"? No dzięki! :P

 

Wiedziałem, że TO może źle zabrzmieć... Miałem na myśli, że jeśli inwencja twórcza wyglądu koszulek odbiegnie od MIUI, MITU czy Xiaomi, a skupi się na @Marvince to w ostat... to RÓWNIEŻ kupię :D A co będę tłumaczył :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marvinko, część z nas ma już partnerki, po ujrzeniu Marvinki będą zazdrosne i będą się złościć, a po co to, złość piękności szkodzi :D

 

Ehe, a Marvinka to co? Też będzie z Marvinką na koszulkach chodziła? Hę, no hę? Mitusie! Muszą być Mitusie! Mituś dla każdego programem wyborczym na rok 2015! :eek:

 

Poza tym ten brak parnerki to sam zysk. Marvinka takowej nie posiada, nie posiadała i posiadać nie będzie, bardzo to sobie przy okazji chwaląc. Strach pomyśleć jakby się trzeba było sobie nawzajem naklejki do zakupów perfumeryjnych podkradać...  :ph34r: 

 

 

Wiedziałem, że TO może źle zabrzmieć... Miałem na myśli, że jeśli inwencja twórcza wyglądu koszulek odbiegnie od MIUI, MITU czy Xiaomi, a skupi się na @Marvince to w ostat... to RÓWNIEŻ kupię :D A co będę tłumaczył :P

 

Hm, hm... No z racji starej znajomości Marvinka decyduje się na bycie wyzroz... wyrzo...pobłażliwą. :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 9 miesięcy temu...
  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...