Jump to content

Xiaomi Home + Air Purifier Pro

GregorKTW
 Share

Recommended Posts

Cześć, 

Przychodzę do Was z problemem. Przeszukałem całe forum, sprawdziłem kilka obiecujących rozwiązań, ale niestety nic nie pomogło. 

Do rzeczy: kupiłem Xiaomi Air Purifier Pro. Połączyłem z Xiaomi Home. Wszystko działa pięknie. Problem pojawia się, gdy chce dodać automatyzacje. W instrukcji "if" nie mogę wybrać mojego oczyszczacza. Dostępny jest tylko w drugim kroku, dla "then". 

Wiem, że problemem jest najprawdopodobniej wersję eu urządzenia. Widziałem, że jeden z Was robi niesamowitą robotę z customowymi buildami apki home. Próbowałem kilku wersji, ale żadna nie pomogła. Jaki jest najnowszy dostępny build zmodyfikowanego apk i gdzie mogę go znaleźć? 

Za każdą radę / wskazówkę / pomoc będę wdzięczny. Siedzę z tym klockiem już parę godzin i próbuję rozwiązać problem automatyzacji, ale niestety bez efektów. 

Od razu zapytam też, czy jeśli nic nie pomoże, jest sposób na zastąpienie oprogramowania oczyszczacza z wersji eu na cn? Można to urządzenie jakoś zrootowac? 

Z góry dziękuję za każdą wskazówkę. 

Edit: teraz się zorientowałem, że dodałem temat w złym dziale. Da radę go przenieść? Wybaczcie, moja wina. 

Edited by GregorKTW

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...