Skocz do zawartości

70mai pro plus a500 problem z kamerą


Malinakalina

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Od kilku dni jestem posiadaczem kamery samochodowej xiaomi 70mai a500 i mam kilka pytań.

1. Mimo kilka razy ustawianej godziny w aplikacji oraz na urządzeniu po ponownym włączeniu godzina sie zmienia o około 5h data zostaje ta sama, jak to ustawić?

2. Czasem wyskoczy błąd karty i się włączy od nowa

3. Kolega ma podobna kamerkę i data ma na wyświetlaczu na pomarańczowo u góry a ja mam u dołu

4. Czy ktoś może mi poddać rozpiskę komend która wydaje kamera po angielsku?

Edytowane przez Malinakalina
Polecenie moderatora
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.12.2020 o 16:07, Malinakalina napisał:

the memory card is damaged. please replace it before continuing to record.  Błąd wyskakuje taki

masz jednoznaczną informację, że karta jest uszkodzona, proponuje ponowny format karty i sprawdzenie jak będzie lub wymiana karty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Dnia 13.01.2021 o 22:38, mihaszek napisał:

witam, mam podobny problem na moich wideorejestratorach a500 . Mam 2 sztuki i to samo. Godzina mi sie przestawia o 7h. Nic nie pomaga. Zmiana strefy, wlaczenie i wylaczenie synchronizacji czasu ... Jest jakis rozwiazanie?

Mam taki sam problem i na razie nie znalazłem rozwiązania. Może ktoś coś wymyślił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Dnia 20.12.2020 o 19:14, Kaudii napisał:

masz jednoznaczną informację, że karta jest uszkodzona, proponuje ponowny format karty i sprawdzenie jak będzie lub wymiana karty

14 godzin temu, bubuu77 napisał:

Trzeba wgrać najnowsze oprogramowanie do kamerki,problem znany po tym powinno być ok ewentualnie po wszystkim wymienić kartę pamięci np: na Samsunga evo

Tak więc warto było poczekać z radykalnym stwierdzeniem o wymianie karty. Ani wymiana na Evo ani Endurance nie likwiduje błędu daty (godziny). Dopiero wersja oprogramowania 0.0.37 pomaga. BTW kupując A500 na początku marca, nadal miałem firmware 0.0.36..., choć patch 0.0.37 jest ponoć z grudnia 2020r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, PIK napisał:

Tak więc warto było poczekać z radykalnym stwierdzeniem o wymianie karty. Ani wymiana na Evo ani Endurance nie likwiduje błędu daty (godziny). Dopiero wersja oprogramowania 0.0.37 pomaga. BTW kupując A500 na początku marca, nadal miałem firmware 0.0.36..., choć patch 0.0.37 jest ponoć z grudnia 2020r.

Wczoraj zamontowałem kamerę. Ustawiałem godzinę po kilka razy, a to z pozycji telefony a to z samej kamery. Patrzę wersję i jest 0.0.34 i brak możliwości aktualizacji. Wiecie może co robić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minął tydzień odkąd mam kamerę. Zmieniłem region na Niemcy i dalej cisza od 2 dni. Próbuje na wiele sposobów cudować z godzina aby się zgadzała ale dalej nic nie mogę wskórać. Oprogramowanie 0.0.34ww pisze że jest aktualne... 

Dnia 8.03.2021 o 14:14, Netoper napisał:

Niemcy, Szwajcaria, czasami Chiny.
Tylko jak jest nawet aktualizacja to nie zawsze od razu po zmianie regionu wskakuje, trza odczekać godzinę, dwie(?) dobę (?)

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...