Skocz do zawartości

POCO X3 NFC - MIUI 12 Polska / Xiaomi.eu stabilne - 12.0.6.0.QJGMIXM - Android 10


mrosi

Rekomendowane odpowiedzi

Wątek poświęcony ostatniej (najświeższej) aktualizacji stabilnego MIUI Polska / Xiaomi.eu dla telefonu POCO X3 NFC (nazwa kodowa: surya).

Link do pobierania ROMu:

https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv12/xiaomi.eu_multi_POCOX3NFC_V12.0.6.0.QJGMIXM_v12-10.zip/download

Proszę o merytoryczną dyskusję, związaną ściśle z tematem wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale domyślnie jest launcher Miui?  A propos możecie mi powiedzieć czy w wersjach stabilnych działają płatności NFC, safety net w Magisku na zielono? ViperFx też działa? TWRP jest na stałe czy żeby coś wgrać trzeba się bawić przez Adb i linie komend? Titanium Backup działa? Generalnie zależy mi na tych rzeczach najbardziej no i oczywiście Miui dialer i sms bo od Google są wstretne :(

Edytowane przez drabollo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, drabollo napisał:

Ale domyślnie jest launcher Miui?  A propos możecie mi powiedzieć czy w wersjach stabilnych działają płatności NFC, safety net w Magisku na zielono? ViperFx też działa? TWRP jest na stałe czy żeby coś wgrać trzeba się bawić przez Adb i linie komend? Titanium Backup działa? Generalnie zależy mi na tych rzeczach najbardziej no i oczywiście Miui dialer i sms bo od Google są wstretne :(

  • POCO Launcher, prawie to samo.
  • TWRP wgrywasz samemu.
  • Titanium Backup działa jak masz roota.
  • Żeby mieć roota wgrywasz Magisk.
  • Jak zaczniesz grzebać w Magisk to trzeba się pobawić, żeby mieć safetynet.
  • NFC działa.
  • Dialer i SMSy są od Xiaomi.
  • Adb przydaje się do szybkiego wrzucenia TWRP, wystarczy Minimal ADB.

Szczegóły co i jak znajdziesz w tutorialach na forum: https://miuipolska.pl/forum/forum/15-tutoriale/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Jestem na narazie na oficjalnym Romie z odblokowanym bootloaderem wgranym Magisk. Myślałem że znajdę jakąś paczkę żeby przeinstalowac dialer Miui ale nie mogę znaleźć i dlatego zdecydowany jestem na Xiaomi.eu Skoro twierdzisz że wszystko działa to tylko znajdę procedurę wgrywania i do dzieła ;-) ps a moduł ViperFx w Magisku działa? Bo to mój musi have. 

Edytowane przez drabollo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, coś sknociłem albo czegoś nie zrobiłem... w Mi8 nie miałem problemu ale teraz w POCO X3 nfc odblokowałem bootloader, wgrałem twrp i problem mam z wgraniem rom xiaomi.eu miuipolska...
Tj. po podłączeniu do kompa telefon jest widoczny w kompie ale nie mogę tam wgrać romu. w Mi8 jak robiłem to chyba było widać folder TWRP czy jakoś tak a tu nic nie mogę zrobić. podpowie ktoś co ominąłem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć ROM na kartę pamięci ewentualnie ja robiłem tak że uruchamial mi się telefon do momentu konfiguracji i mogłem wrzucić już co chce na jego pamięć.

Miałem identycznie z Mi8 poszło gładko a z Poco spędziłem 2 dni i nie mogę się pozbyć szyfrowania mimo że format data zrobione a dodatkowo nie chce działać NFC bo Google Play odrzuca ze względu na modyfikację. Odblokowany jest bootloader i wgrane stabilne miu, nic więcej. Na Mi8 działa tak bez problemu.

Edytowane przez Gruchi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś kto używa tego Romu może potwierdzić lub zaprzeczyć że dźwięk stereo jest odtwarzany z tą samą glosnoscia na obydwu głośnikach? Podobno zostało to wyeliminowanie właśnie w Romie 12.0.6. A jak działa słuchawka podczas rozmowy? Dalej za głośno daje i wszyscy naokoło słyszą co mówi nasz rozmówca? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...