Skocz do zawartości

POCO M3 - dyskusja ogólna


mrosi

Rekomendowane odpowiedzi

  • mrosi przypiął/eła ten temat

Telefon super polecam, nie wiedziałem gdzie to pytanie umieścić to tu piszę, oglądając filmiki na youtube nagle zaczął robić do pliku zip report bug, czyżby się apka wysypała po zrobieniu pliku zip z report bugiem usunął go co mogło to spowodować i czy to może powrócić co zrobić z tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, jak można wypuszczać telefon bez absolutnie żadnej opcji powiadomienia świetlnego? Nie ma AoD bo ekran nie pozwala, ale żeby nawet malutkiej diody?

Poza tym, git. Mam jako drugi telefon do nawigacji na rower, odtarzacza muzyki na BT, i paru innych bzdurek. Nie używam na codzien, ale spokojnie się nadaje. Jak ktoś nie gra, nie jest Fotografem pasjonatem, i ma w miarę normalne podejście to telefon za te 500-600(zależy gdzie się kupuje) jest kozak. 

 

Dnia 13.12.2020 o 21:14, romsed napisał:

stabilna od was ta 12.0.3 jest lepsza od tej do ściągnięcia w tel 12.0.5

Miuipolska bazuje na chińskiej wersji romu. Dlatego ma inny numerek niż firmowa w telefonie. Wyższy nie zawsze znaczy lepszy. Miuipolska trochę modyfikuje właśnie chińskie wydanie. A czy lepsza, gorsza. Ja bym obecnie powiedział że nie ma większych zmian. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nie opłaca się zrywać fabrycznej folii, by nałożyć szkło hartowane.

Folię można zdjąć w przypadku założenia etui z klapką, która chroni ekran.

Przecież ekran ma fabryczne szkło Gorilla Gass 3, więc szkoda nakładać kolejne warstwy ochrony, a nie wiadomo, czy to nie pogorszy wyświetlania, oraz reakcji na dotyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Poco M3 z promocji w Euro RTV AGD, zamówiony w piątek wieczorem, jest już u mnie i nawet się zdążył wykrzaczyć podczas aktualizacji do 12.0.8. :-P

Po prostu zgasł ekran i przestał reagować. Już się zacząłem zastanawiać, czy to był odpowiedni plik, ale nazwy z tym na telefonie miały te same, poza wyższym numerkiem. Przytrzymanie Power też nie pomagało. Na szczęście Power i Vol+, przejście do recovery i uruchomienie systemu wyciągnęły go ze śpiączki.

Już po tej akcji, wyczytałem na XDA, że nie tylko u mnie taki strzał się zrobił.

Teraz pozostało odinstalowanie/wywalenie niepotrzebnych rzeczy przez ADB, powyłączanie reklam i będzie gitarka.

Sprawdziłem tylko głośniczki i ekran - stereo działa, wyświetlacz w porządku, więc w tej cenie jest super. Kupiłem go na prezent i wizualnie mi się podoba. Wykonanie też bez zarzutu.

Kurde, to jest naprawdę świetna sprawa, że za 500-600 złotych można takie fajne smartfony, jak Poco M3, Moto G8 Power, czy Realme 6 kupić.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.03.2021 o 14:02, h4lik napisał:

Poco M3 z promocji w Euro RTV AGD, zamówiony w piątek wieczorem, jest już u mnie i nawet się zdążył wykrzaczyć podczas aktualizacji do 12.0.8. :-P

Po prostu zgasł ekran i przestał reagować. Już się zacząłem zastanawiać, czy to był odpowiedni plik, ale nazwy z tym na telefonie miały te same, poza wyższym numerkiem. Przytrzymanie Power też nie pomagało. Na szczęście Power i Vol+, przejście do recovery i uruchomienie systemu wyciągnęły go ze śpiączki.

Już po tej akcji, wyczytałem na XDA, że nie tylko u mnie taki strzał się zrobił.

Miałem to samo po tej aktualizacji. Wystarczyło podłączyć ładowarkę i przytrzymać przez dłuższy czas power.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy ktoś mógłby sprawdzić aplikacje a raczej klawiaturę touchpal czy u was też się nie uruchamia ta klawiatura? Żona ma redmi 8 i też ma miui 12 ale u niej ta klawiatura działa normalnie, u mnie w poprzednich telefonach też aplikacja działała bez zarzutu a w tym telefonie nie można tej klawiatury uruchomić.


Wysłane z mojego M2010J19CG przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy ktoś mógłby sprawdzić aplikacje a raczej klawiaturę touchpal czy u was też się nie uruchamia ta klawiatura? Żona ma redmi 8 i też ma miui 12 ale u niej ta klawiatura działa normalnie, u mnie w poprzednich telefonach też aplikacja działała bez zarzutu a w tym telefonie nie można tej klawiatury uruchomić.


Wysłane z mojego M2010J19CG przy użyciu Tapatalka


Przecież to już nie będzie ci działać,chodzi o podpowiedzi....Tylko Gboard lub Swiftkay.Jak się mylę to mnie poprawcie.Ale wydaje mi się że już skończyły się alternatywy....(Działające podpowiedzi,choć jak mam być dokładniejszy Gboard też na MIUI nie działa idealnie)

Wysłane z mojego M2010J19CG przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Orientuje się ktoś dlaczego Miui 12.5 jest na region India oficiall, a na Global brak tylko Miui 12.0.9....(podejrzewam że jak bym zmienił na India to bym sciagnoł), ale podejrzewam że pewno nie przetłumaczone jeszcze do końca Miui. Skoro ta regionizacje wprowadzili. Co ewentualnie jeszcze mogłoby nie działać (to że brak polskiego to pewno standard bo chyba tylko na Gkovalu czy się mylę?)

Wysłane z mojego M2010J19CG przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Xvistak Mylisz się, jeśli dana aktualizacja jest dostępna na innym regionie, to możesz ją pobrać i zainstalować. Aktualizacje wypuszczane są stopniowo na poszczególne regiony, na jednych pojawi się szybciej a na innych w późniejszym terminie. Język polski jest na pewno.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam, mam telefon xiaomi poco m3. Mam następujący problem: kiedy nie używam telefonu, temperatura baterii spada do 27 stopni w chłodnym miejscu i nie chce spaść niżej. Natomiast kiedy go używam, to szybko się rozładowuje i temperatura baterii potrafi wzrosnąć nawet do 38 stopni, zwłaszcza kiedy używam go  na zewnątrz, i to właśnie mnie niepokoi. Kiedyś tak nie było, dzieje się to dopiero od niedawna. Czy temperatura baterii 27 stopni jest optymalna czy powinna być niższa? Jeśli powinna być niższa, to co zrobić, żeby była niższa? Mam już ten telefon prawie 2 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a jakie masz temperatury otoczenia? Bateria nie będzie zimniejsza niż otoczenie a wręcz ciut wyższa bo nawet jak telefon jest nieużywany to i tak procesor jakieś tam ciepło oddaje. Opakowanie też nie ułatwia chłodzenia telefonu.
Sprawdzałeś czy jakiś proces nie działa intensywnie w tle?


Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jedno z trojga
Albo bateria, albo jednak proces którego nie jesteś w stanie wyśledzić.
albo sprzętowa usterka, przykładowo, gdzieś wewnątrz śniedź bo fon wilgoć z powietrza zassał.

Masz jakąś apkę do śledzenia procesów i kontroli obciążenia zasobów?

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...