Skocz do zawartości

Aktualizacja tutoriala: Jak zainstalować Xiaomi.eu na MI 10 / MI 10 PRO


AdrianJarocin

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z pojawieniem się zarówno w wersjach stabilnych jak i rozwojowych nowych romów xiaomi.eu opartych na androidzie 11 dla telefonów Mi10 i Mi10Pro zmieniających kernela prosiłbym bardzo moderatorów tego forum o zaktualizowanie w/w tutoriala. Użytkownicy, którzy decydują się na przejście na xiaomi.eu i postępują krok po kroku zgodnie z zamieszczonymi w tutorialu instrukcjami instalując najnowsze romy oparte na androidzie 11 i "starym" twrp "uwalają" swoje telefony.

Edytowane przez AdrianJarocin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma w pełni działającego TWRP pod androida 11 i wskazana jest instalacja za pomocą OTG o czym była informacja. Oczywiście masz rację że Toturial powinien być aktualizowany na bieżąco lecz problemy z TWRP nie są związane z romem miui polska. Jedni tworzą TWRP a inni rom. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może taką informację należałoby umieścić w tym tutorialu w odpowiednim miejscu łącznie z instrukcją postępowania krok po kroku żeby nie narażać użytkowników na niepotrzebny stres. Chyba że macie informację o pojawieniu się w najbliższym czasie nowego twrp recovery, które "obsłuży" tak jak do tej pory nowe romy oparte o androida 11.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...