Jump to content

Asystent google nie działa na wyłączonym ekranie, nie wybudza się.


klarensik
 Share

Recommended Posts

Czy u was działa asystent google na wyłączonym ekranie? Jak podświetlę ekran chociaż jest zablokowany to działa, ale by wybudzić telefon nie biorąc go w ręce to niestety zero reakcji na ok google. W samsungu mi to działało, a tutaj nie. Dodam że ustawione mam w ustawieniach asystenta, personalizacja i aktywne "twoje wyniki na zablokowanym ekranie". Macie jakieś pomysły? Sprawdzałem jeszcze na Redmi Note 8T i tam też nie działa. 

Edited by klarensik
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, dzidexx napisał:

1. Nigdy nie działał w Polsce, w jakich krajach działa - nie wiem.

Głupoty piszesz. Jak to nie. Na Pocophone F2 Pro, rom global, asystent uruchamia się bez dotykania telefonu po komendzie "ok google" Więc funkcja ta działa. Na moim poprzednim Mi9 też ta funkcja normalnie działała. 

Link to comment
Share on other sites

No jak pisałem wcześniej u mnie na samsungu s8 też to działało bez problemu, dlatego jeśli ktoś ma poco x3 i znajdzie rozwiązanie problemu to byłbym bardzo wdzięczny za informacje co i jak zrobić. A na tym f2 pro jakie ustawienia macie? Tylko te przełączniki w ustawieniach asystenta google by pokazywało wyniki na zablokowanym ekranie czy jeszcze coś?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 year later...
  • 9 months later...

Cześć

Mam ten sam problem na Mi 11 pro z ROM xiaomi.eu. Asystent na ok google reaguje na ekranie blokady, ale po wygaśnięciu ekranu już nie. Po wypróbowaniu różnych ustawień nic nie pomaga. Dodatkowo nawet po wyłączeniu funkcji reagowania na ekranie blokady, przy włączonym zablokowanym ekranie po wypowiedzeniu ok google, asystent się wybudza. 

Ktoś poznał tajemnice i rozwiązanie? 

Pozdrawiam 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...