Skocz do zawartości

Tarcze Amazfit GTS


kawior2007

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Nie ma tematu z tarczami myślę, że by się przydał, więc otwieram.

Może mnie nikt nie pogoni.

 

Aktualnie używam takiej i polecam bo jest fajna:

https://amazfitwatchfaces.com/gts/view/3570

d9239a4f4264efc5a01b17f6f8b9a8bf.gif

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez mrosi
Dodaj jeszcze z pół strony wątku pustych wierszy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi przypiął/eła ten temat

Szczerze to nie znam innego sposobu jak przez aplikację Amazfit Notify, jest za darmo. Próbowałem też przez aplikację AmazfitWatchFaces ale nic z tego nie wyszło.

 

Wchodzisz w narzędzia, przy tarczach klikasz nietandardowe i wybierasz plik z tarczą (możesz też wybierać tarcze bezpośrednio ze strony AmazfitWatchFaces). Najlepiej z uruchomionym Zepp i włączonym GPS. Bez GPS często wyskakiwał mi błąd i musiałem czekać, aż zegarek ponownie

się połączy.782f36afe94591c8d7ce97a3c162ed0b.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez mrosi
Dodaj jeszcze z pół strony wątku pustych wierszy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Czy mógłbym Ci jakoś przesłać pliki abyś je spakował do *.bin? Mi się za cholerę nie udaje, Wszystko jest gotowe, tylko zamienić na moje pliki graficzne i usunąć wyświetlanie miesiąca oraz skróty. Ale jeśli to problem, to nie było tematu. Nie wiem czy to kwestia Win 10 z tym pakowaniem, czy ja czegoś nie ogarniam, chociaż wydaje mi się że wszystko robię jak trzeba. Jakiś czas temu zrobiłem wiele tarcz do BIP-a i jakoś nie miałem z tym kłopotu.

Edytowane przez Carburator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieczorkiem. Dzięki

Edit:

Problem z pakowaniem wynikał chyba z błędów w mojej wersji programu. Ściągnąłem z innego źródła i działa. Ale mam inny problem. Dlaczego rozpakowany plik *bin mający 139 KB po rozpakowaniu i ponownym spakowaniu ma ponad 1,7 MB???

Edit 2:

Cóż, odpowiem sam sobie. Robiłem błąd próbując wgrać do zegarka plik z końcówką "packed" zamiast "packed_zip". Dopiero ten drugi jest mocno spakowany i ma małą wielkość.

Edytowane przez Carburator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, specjalnie sprawdzałem. Nawet jak robi podgląd w GIF-ie to są widoczne. A na zegarku nie działają.

 

Tak się zastanawiam, czy problem nie leży przypadkiem w tym, że po edycji tarczy instaluję w zegarku "packed_zip.bin" a nie "packed.bin". Ten "packed.bin" praktycznie zawsze ma ponad dopuszczalne 1.5 MB, więc zegarek go nie przyjmuje. A ten z końcówką "zip" jest mały (do ok. 200 KB) i tylko ten mogę zainstalować. Wszystko jest potem OK, za wyjątkiem wyświetlania ikon statusu.

A już się cieszyłem, że ogarnąłem temat...

Edytowane przez Carburator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Wgrałem "za dużą" tarczę. Teraz po uruchomieniu zegarka albo się restartuje (jeszcze przed połączeniem się ze smartfonem), albo wyświetla tarczę niekompletną lub zniekształconą - też bez nawiązania połączenia, a potem się restartuje.

Jak z tego wybrnąć? Jak przywrócić poprzednie ustawienia lub zrobić reset fabryczny, skoro nie ma komunikacji z Zepp?

Edytowane przez Carburator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 10 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...