Skocz do zawartości

Szkła/folie ochronne dla MiNote


Pirzu

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnie tych etui silikonowych (przezroczystych) to uważam że to słaby pomysł,dlatego że te etui żółkną i bardziej nieładnie taki telefon wygląda w żółtym etui,i lepszym wyjściem jest zakup czarnego S-Line,ale to etui średnio jest eleganckie i jedyną chyba sensowną opcją jest zakup etui w postaci takiej (plastikowej ?) nakładki,telefon się dobrze prezentuje w takim etui i mamy ochronę tylnego aparatu i ekranu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś otrzymałem NILLKIN Super Frosted Shield,bardzo ładny Case,idealnie dopasowany,jedynie można lekko się przyczepić do śliskości lewej i prawej krawędzi Case,mogła by być trochę lepiej.

Ciekawie wygląda ten Case kolor czarny z białym Mi Note

Z tym Case trzeba uważać bo telefon przy złym ustawienie może zjechać i spaść,bardzo się ślizga telefon po biurku 

Edytowane przez majdan12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, majdan12 napisał:

Dziś otrzymałem NILLKIN Super Frosted Shield,bardzo ładny Case,idealnie dopasowany,jedynie można lekko się przyczepić do śliskości lewej i prawej krawędzi Case,mogła by być trochę lepiej.

Ciekawie wygląda ten Case kolor czarny z białym Mi Note

Z tym Case trzeba uważać bo telefon przy złym ustawienie może zjechać i spaść,bardzo się ślizga telefon po biurku 

Gdzie kupiłeś i w jakiej cenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, needlehole napisał:

Gdzie kupiłeś i w jakiej cenie?

 

http://www.aliexpress.com/store/product/xiaomi-mi-note-case-Nillkin-super-frosted-shield-hard-case-with-screen-protector-film-for-xiaomi/508907_32371909541.html

Z tej aukcji kupiłem,za case zapłaciłem 7,60$ czyli z prowizją dla Przelewy24 musiałem zapłacić 30 zł 

Etui bym miał bardzo szybko w domu ale oczywiście WER Warszawa musiał przetrzymywać bardzo długo paczkę

Przesyłka była w pełni monitorowana od Chin do Polski,miałem też informacje o której listonosz dostał paczkę na poczcie 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba odstawię do pudełka,NILLKIN Super Frosted Shield,myślałem że jakoś się przyzwyczaję do śliskości tego etui,ale tak nie jest i jestem zmuszony kupić stare sprawdzone rozwiązanie czyli zakupienie Case S-Line,może nie jest tak ładne jak NILLKIN Super Frosted Shield ale daję radę,będę 30 zł w plecy na tym etui :( 

Zdjąć tego Case to mordęga,przy zdejmowaniu Case włączył mi się jakoś FastBoot i wyłączył telefon,oczywiście telefon działa :) tylko jak zdejmowałem Case od strony klawiszy to Case naciskał na klawisze i stąd wyłączenie telefonu,włączenie telefonu/fastboot,wyłączenie telefonu 

Edytowane przez majdan12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia Friday, May 20, 2016 o 13:21, MD13 napisał:

Macie może jakieś info o szkle hartowanym firmy VEGACOM do mi nota??

Trochę oddstaje, tak ok 2 milimetry na obrzeżach. Ogólnie dobrej jakosci, ranty zaokrąglone tylko to odstawanie psuje cały efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
52 minuty temu, Boniunio napisał:

Mam pytanie jaką folie ochronną w miarę tanią (nie szkło)polecacie do Mi Note która pokrywa 100% wyświetlacza? 

Nie sądzę, aby istniała taka, którą możesz założyć samodzielnie na ekran 2D na totalnie 100% jego powierzchni. No nie ma cudów po prostu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Boniunio napisał:

Mam pytanie jaką folie ochronną w miarę tanią (nie szkło)polecacie do Mi Note która pokrywa 100% wyświetlacza? 

Mógłbyś chociaż pofatygować się i poczytać kilka wątków w tym dziale. Było o tym...

strona 29, począwszy od 2 wpisu od końca strony.

Lenistwo zabija,wiedziałeś o tym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...