Skocz do zawartości

Czy jest możliwość wyłączenia pomiaru tętna podczas treningu


krainawilka

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, MarcinB24 napisał:

Cóż za paradoks - zegarko-opaska założona na bluzkę... Podczas treningu... Aż przecieram oczy ze zdumienia. To tak jak bys ubiera się w kurtkę do kompieli...

Wysłane z mojego LIO-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Doszukuję się odpowiedzi na moje pytanie, ale nie widzę. Rozumiem, że Ty w zimie biegasz nago, albo co najwyżej w krótkiej koszulce. Zastanów się następnym razem zanim coś napiszesz bez ładu i składu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, krainawilka napisał:

Doszukuję się odpowiedzi na moje pytanie, ale nie widzę. Rozumiem, że Ty w zimie biegasz nago, albo co najwyżej w krótkiej koszulce. Zastanów się następnym razem zanim coś napiszesz bez ładu i składu.

Zastanów się, zanim zadasz pytanie. Ideą działania czujników, czy raczej ich prawidłowego działania (odczytywania parametrów) jest styczność z skórą/ciałem. Czy badania lekarskie też są robione przez ubranie? Ubierasz opaskę na nadgarstek, nie na rękaw bluzki, swetra czy innej kurtki.

Błagam, trochę logiki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, mrosi napisał:

Zastanów się, zanim zadasz pytanie. Ideą działania czujników, czy raczej ich prawidłowego działania (odczytywania parametrów) jest styczność z skórą/ciałem. Czy badania lekarskie też są robione przez ubranie? Ubierasz opaskę na nadgarstek, nie na rękaw bluzki, swetra czy innej kurtki.

Błagam, trochę logiki...

Czy Ty przeczytałeś moje pytanie? Pytałem o możliwość wyłączenia czujników - czytaj - nie potrzebuję ich. Chyba nie musze korzystać ze wszystkich funkcji zegarka w danej chwili? Wystarczy mi dystans, czas. Tętno monitoruję sobie innych urządzeniem. Jest zima, jest zimno, biegam w bluzie, więc zegarek zapinam na bluzkę, żeby mieć zasłonięte nadgarstki. Tak trudno to zrozumieć? 

Dlatego chcę wyłączyć tętno, żeby nie pokazywał wartości 190 i większych (tak, wiem jak działa czujnik)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, krainawilka napisał:

Czy Ty przeczytałeś moje pytanie? Pytałem o możliwość wyłączenia czujników - czytaj - nie potrzebuję ich. Chyba nie musze korzystać ze wszystkich funkcji zegarka w danej chwili?

Obawiam się, że nie ma takiej możliwości. Opaska sportowa to urządzenie, które ma służyć pomiarom. W zegarkach można wyłączyć moduły łączności bezprzewodowej, ale nie czujniki. W opasce najprawdopodobniej jest identycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...