Jump to content

harmonogram wyłączania/włączania oraz uruchom ponownie - czy zmieniają ustawienia


Ioannis
 Share

Recommended Posts

Mam Xiaomi Note 10 lite. Z blokady ekranu mam czytnik linii papilarnych. Ustawiłem harmonogram wyłączania i włączania telefonu w nocy (o 2 się wyłącza i 3 w nocy się włącza). Rano zaś, gdy wstaję, to pojawia się opcja odblokowania czytnikiem linii oraz jeszcze dodatkowo każe mi wpisać hasło, dopiero wówczas włączają się wszystkie opcje, np. automatyczne uruchomienie radia, które miało działać wcześniej czy aktualizacja pogody. Skąd się wzięło owo wpisywanie kodu? Pojawia się komunikat: "aby odblokować urządzenie, wpisz hasło". Starałem się ustawić, żeby był tylko odcisk, a jest inaczej. Mam też wrażenie, że jakby zmieniał mi też dzwonki. Mam ustawiony konkretny dzwonek pobudki, a po nocnym wyłączeniu i włączeniu się telefonu rano budzi mnie jakby standardowa muzyczka

Link to comment
Share on other sites

Jeśli masz dodane odblokowanie odciskiem palca czy pinem to po każdym uruchomieniu telefon prosi o hasło. Wyłącz te opcje a uruchomi się normalnie. Co do dzwonka to sprawdź czy ten sam dzwonek masz ustawiony jako domyślny w ustawieniach dźwięków.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękuję:) Z dzwonkiem jest rzeczywiście, jak napisałeś, a odblokowywanie muszę sprawdzić. Wiem, że kiedyś ustawiłem jakiś motyw (a telefon mam od dwóch tygodni, więc się bawiłem) i po ustawieniu motywu nie było tego problemu, później zmieniłem motyw - i klops... Ale dzięki:)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...