Skocz do zawartości

Mi 10T Pro / Hub HDMI


Mitharion

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od kilku dni jestem posiadaczem telefonu wymienionego w tytule. Po okresie który użytkuję owe urządzenie nachodzi mnie myśl a raczej pytanie czy istnieje możliwość podłączenia huba z HDMI przez USB C. Chciałbym pokożystać z treści przy pracy mocy 43" ekranu TV spinając go z telefonem i klawiaturą i myszką. Czytałem na stronie producenta i nigdzie nie byłem w stanie tego wyczytać. Tym bardziej wydaje mi się że SD865 bez jaki go kolwiek wysiłku by sobie z tym porqfzil. Dlaczego nie Miracast czy Chromecast? To proste chce w miarę możliwości zredukować LAG podczas korzystania z tego zestawu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mitharion Zwykły hub USB-C hdmi nie zadziała. Niestety Xiaomi nie zaimplememtowało w telefonach możliwości przesyłania obrazu USB-HDMI. Potrzebujesz adaptera (stacji dokującej) Displaylink i dodatkowego programu na telefon (DisplayLink Presenter) ze sklepu. Podobno działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...
Dnia 22.11.2020 o 14:00, FromWP napisał:

@Mitharion Zwykły hub USB-C hdmi nie zadziała. Niestety Xiaomi nie zaimplememtowało w telefonach możliwości przesyłania obrazu USB-HDMI. Potrzebujesz adaptera (stacji dokującej) Displaylink i dodatkowego programu na telefon (DisplayLink Presenter) ze sklepu. Podobno działa.

Czesc,

dzieki za podpowiedź z DisplayLink Presenterem sprawdziłem, po podpięciu do stacji dokującej Dell z obsługą DisplayLinka zadziałało. Kiedyś nie mogłem się doczekać posiadania telefonu z taką funkcją, ale teraz od kiedy korzystam ze scrcpy https://github.com/Genymobile/scrcpy podłączanie specjalnych kabli i dodatkowych urządzeń wydaje się żałosne. Oczywiście do podłączenia telefonu do TV a nie komputera potrzeba Android TV, ale zakładam, że wiele osób posiada takie urządzenie.

Przed chwilą, GWalek napisał:

Czesc,

dzieki za podpowiedź z DisplayLink Presenterem sprawdziłem, po podpięciu do stacji dokującej Dell z obsługą DisplayLinka zadziałało. Kiedyś nie mogłem się doczekać posiadania telefonu z taką funkcją, ale teraz od kiedy korzystam ze scrcpy https://github.com/Genymobile/scrcpy podłączanie specjalnych kabli i dodatkowych urządzeń wydaje się żałosne. Oczywiście do podłączenia telefonu do TV a nie komputera potrzeba Android TV, ale zakładam, że wiele osób posiada takie urządzenie.

To może jeszcze tylko jedna uwaga korzystam z Mi10TPro 5g - nie wiem czy są wersje bez 5G

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...