Skocz do zawartości

Case dla MiNote - jaki.


Pirzu

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam zabezpieczenie folia karbonową śliskiego tyłu. Talie folie posiada kazda firma reklamowa ( wiem, bo sam taką prowadzę).Jeśli udacie się tam z telefonem,to zwymiarują go i wytną ploterowo,naklejenie jest banalnie proste,ładnie i eksluzywnie wygląda i zabezpiecza tył.Folie karbonowe są w kilku kolorach, czarne, szare białe i srebrne, są także folie aluminiowe z efektem szczotkowanego aluminium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
1 godzinę temu, lg4xhd napisał:

nie przebywasz czasem z palącymi w jednym pomieszczeniu ? :)
oki, mam nadzieje, że będzie dobrze spasowany i nie będzie za luźny jak większość innych.

Potwierdzam opinię Acida. Najlepszy silikon jaki miałem. Wszystko dopasowane idealnie. I mój - przezroczysty - też pożółkł po kilku miesiącach użytkowania. Nie wiem jak z tymi, w odcieniu brązowym czy szarym.

W razie co, takie same można kupić na aliexpress. Na allegro płacisz 40 PLN z przesyłką, na Aliexpress 23 PLN z przesyłką. Tyle tylko, że w tym ostatnim czekasz nie kilka dni, a kilka tygodni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Pewnie nie bo samo etui nie zmieni ci tak działania urzadzenia ale...

Ale można użyć apki aby wybudzała/usypiała urządzenie po okdryciu/przykryciu.

Używalem to kiedyś w Note 3 i działa https://play.google.com/store/apps/details?id=com.danielkao.autoscreenonoff

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, SebastianWijatyk napisał:

Pewnie nie bo samo etui nie zmieni ci tak działania urzadzenia ale...

Ale można użyć apki aby wybudzała/usypiała urządzenie po okdryciu/przykryciu.

Używalem to kiedyś w Note 3 i działa https://play.google.com/store/apps/details?id=com.danielkao.autoscreenonoff

 

Jak nie zmieni!? Oryginalne do Mi Note działa bez żadnej zbędnej aplikacji.

Edytowane przez maxraf21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W takim razie mialem nie oryginala...Ale ciekawi mnie tylko jedna kwestia...Skoro zadna aplikacja nie jest potrzebna to hmm jak samo etui ma wplyw na system by wybudzac i usypiac urzadzenie? Chyba ze chodzi ci o opcje smart cover w miui ? Nie wiem nie uzywalem tej opcji bo uzywam aosp ale apke zewn polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, radofurianin napisał:

W każdym wątku będziesz uskuteczniał zbiór funkcji "Ctrl + C -> Ctrl + V"...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mrosi napisał:

W każdym wątku będziesz uskuteczniał zbiór funkcji "Ctrl + C -> Ctrl + V"...?

Stary jak jest coś fajnego to trzeba się tym podzielić, ostatnio coraz trudniej można dorwać coś dla naszych notów więc stwierdziłem że warto...
Zwłaszcza że cena za coś takiego jest śmieszna.

Co mam wrzucić fotki żeby być wiarygodnym że nie promuje, no daj spokój....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, radofurianin napisał:

Stary jak jest coś fajnego to trzeba się tym podzielić, ostatnio coraz trudniej można dorwać coś dla naszych notów więc stwierdziłem że warto...
Zwłaszcza że cena za coś takiego jest śmieszna.

Co mam wrzucić fotki żeby być wiarygodnym że nie promuje, no daj spokój....

Ponawiam pytanie: w każdym wątku? Jest jeden, poświęcony etui do Mi Note i tylko tam należało się tym podzielić. Następnym razem potraktuję to jako spam.

Co zaś do samego etui, dla mnie osobiście rację bytu mają tylko miękkie etui. Te sztywne, zważywszy, że często dostaje się pod nie pył, piasek, powodują bardzo szybko porysowanie powłok telefonu. Przerobiłem to wielokrotnie. Ale co kto lubi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, mrosi napisał:

Ponawiam pytanie: w każdym wątku? Jest jeden, poświęcony etui do Mi Note i tylko tam należało się tym podzielić. Następnym razem potraktuję to jako spam.

Co zaś do samego etui, dla mnie osobiście rację bytu mają tylko miękkie etui. Te sztywne, zważywszy, że często dostaje się pod nie pył, piasek, powodują bardzo szybko porysowanie powłok telefonu. Przerobiłem to wielokrotnie. Ale co kto lubi...

A więc odpowiadam tylko w 2 wątkach, o etui i o casach dla tego telefonu.

A jeżeli chodzi o gusta to faktycznie są różne natomiast twardego casa tak dopasowanego zeby nie pogrubial telefonu nie znalazlem wczesniej.
Wazniejszą kwestią do tej pory było że telefon się ślizgał bez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Gdyby ktoś potrzebował, to mam na zbyciu nówkę sztukę etui do Mi Note / Mi Note Pro:

https://www.aliexpress.com/item/Case-For-Xiaomi-Mi-Note-5-7-Fundas-Dragon-Design-Ultra-Thin-Silicon-Gel-Soft-Shock/32687285137.html?spm=2114.13010608.0.0.fs2fxK

(czarna, ze smokiem)

Cena to 20 PLN plus koszty przesyłki, wedle wyboru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mrosi napisał:

Gdyby ktoś potrzebował, to mam na zbyciu nówkę sztukę etui do Mi Note / Mi Note Pro:

https://www.aliexpress.com/item/Case-For-Xiaomi-Mi-Note-5-7-Fundas-Dragon-Design-Ultra-Thin-Silicon-Gel-Soft-Shock/32687285137.html?spm=2114.13010608.0.0.fs2fxK

(czarna, ze smokiem)

Cena to 20 PLN plus koszty przesyłki, wedle wyboru.

Ja posiadam takie etui (bez smoka,czarne) jakiś krótki okres czasu i widzę że tam gdzie trzymam palce to materiał etui się odbarwił,więc ciekaw jestem jak to będzie wyglądać po pół roku :) w sumie to nie przeszkadza bo i tak spód etui jest niewidoczny podczas normalnego użytkowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, majdan12 napisał:

Ja posiadam takie etui (bez smoka,czarne) jakiś krótki okres czasu i widzę że tam gdzie trzymam palce to materiał etui się odbarwił,więc ciekaw jestem jak to będzie wyglądać po pół roku :) w sumie to nie przeszkadza bo i tak spód etui jest niewidoczny podczas normalnego użytkowania.

Zamówiłem je na Ali, wczoraj nie dotarło. Przymierzyłem i stwierdziłem, że nie dla mnie. Jest po prostu niewygodne dla mnie. Nie ma niestety szarych modeli etui Nillkina, więc póki co używam tego:

https://www.aliexpress.com/item/New-Xiaomi-Mi-Note-Case-Covers-5-7-Back-cover-cases-3D-Stereo-Relief-Painting-Cell/32597200350.html?spm=2114.13010608.0.0.1dxovQ

(konkretnie - szóste od lewej w drugim rzędzie)

Jak dla mnie - bomba. Sztywne, choć miękkie, świetnie wykonane i spasowane. Szkoda tylko, że tak jak w Nillkinie nie widać pełnej krasy Mi Note... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zawiodłem na Nillkin miałem od nich oryginalne etui które mnie kosztowało sporo więcej niż każde inne moje etui i było to najgorsze etui jakie miałem,bo jedyne co oferowało to ochronę przed rysami,ono równie dobrze ślizgało się po blacie co szklana klapka baterii Mi Note,dodatkowo ściągniecie tego etui było wyzwaniem,tak było dopasowane że były dwie opcje albo połamie się etui albo telefon będzie wygięty,dopiero po wielkich kombinacjach udało mi się zdjąć to etui.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może używa silikonowego case marki PZOZ? Chciałbym takiego zakupić w miejsce pożółkłego Nillkina. Jest bardzo tani w stosunku do Nillkina
b990be6fac05e3004b9afef77196b17e.jpg

Wysłane z mojego MI NOTE LTE przy użyciu Tapatalka
 

-1925722038604732413.thumb.jpg.b0f487e4f

 

 


Wysłane z mojego MI NOTE LTE przy użyciu Tapatalka
 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
2 godziny temu, Boniunio napisał:

Kupował może ktoś z Was ostatnio jakieś etui silikonowe itp do swojego Mi Note które jest dostępne w polsce? Ja wczoraj cały wieczór szukałem i nigdzie nie znalazłem , jedynie gdzie są to na aliexpress ale nie chce czekać miesiąca na etui

Niestety kiszka z tym. Pozostaje jedynie Ali. Pocieszę Cię, że ostatnio na etui Nillkina czekałem 10 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...