Skocz do zawartości

Prawdopodobny wyciek Mi5 i Mi5 Plus - specyfikacja i data


DanielDTK

Rekomendowane odpowiedzi

Uwielbiam robienie prostytutki (z uwagi na dzieci) z logiki.

- Mi i wielu innym osobom wystarcza wersja 16 GB, a jeśli komuś nie wystarcza to kupuje 64.

- NIE MACIE RACJI, 16 JEST DLA BIEDAKÓW, KTÓRZY CHCĄ SZPANOWAĆ, KUPCIE SOBIE REDMI JAK WAS NIE STAĆ NA 64!!!111oneone

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz stary redmi sam piszesz ze nagrywasz filmyu w 720 i na tej podstawie stwierdzasz ze flagowiec z 16gb starczy no pozdrawiam :D nagraj sobie pare filmików w maksymalnej rodzielczosci tymi flagowcami  znajomych i dowiesz sie co jest warte 16 gb pamieci :D

 

Spotify spoko w wiekszosci rpzypadkow ale jak masz sie wybrac na dluzsza trase bez dostepu do ladowarek i power bankow albo poprostu bez czasu i ochoty na takie zabawy ;P to sobie porownaj ile ci zre bateri sluchanie przez spotify a z pamieci typu sd ;)

 

 

Nagrywasz 1h-2h filmy telefonem? Bo jakoś mi się w to wierzyć nie chce :P Zgrywanie filmów z PC to inna sprawa... pobieram sobie filmik 720p (bo po co mi 1080p jeżeli na telefonie wielkiej różnicy nie widać, a za to widać w rozmiarze pliku) i wszystko bangla... 

 

Co do Spotify... ustawiasz sobie jakość muzyki na "normalna" z "wysoka" i możesz słuchać nawet na 2G, a co do baterii... byłem ostatnio na "wakacjach"... totalny las, zazwyczaj łapało antene 2G, miejscami 3G, bez problemu mogłem słuchać muzyki na 1 ładowaniu (przez noc). W samochodzie, trasie... po coś są radia, ew. ładowarki samochodowe ;-;

Jako, że mam transfer danych odpalony 24/7 to nie widze różnicy między słuchaniem na Spotify, a słuchaniem z karty SD.

 

To co piszesz to dla mnie takie szukanie dziury w całym ;-;

 

 

Ale mi 4 lte jest chyba tylko z pamiecia 16gb. Wiec to nie jest tak w  100% prawdziwe, ze mamy wybór.

Masz też wersje 64Gb.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale gównoburza się zrobiła...

 

Tak jak pisali Nezumi, Acid i Numb - są ludzie którzy potrzebują mieć płynny telefon bez cyrków w sofcie albo zależy im na updateach (w większości budżetówek wsparcie kończy się miesiąc przed premierą, poza Motorolą i Xiaomi nie kojarzę nikogo kto pamięta o budżetowcach). Nie każdy ma burdel w pamięci i musi mieć 64 czy tam pierdylion giga bo nie łaska zrobić porządku i wywalić to co niepotrzebne. 

 

I nie chodzi tu o szpan "że mam flagowca". Po prostu niektórzy kupują telefony na dłużej i chcą mieć coś co będzie wspierane.

 

Uwielbiam robienie prostytutki (z uwagi na dzieci) z logiki.
- Mi i wielu innym osobom wystarcza wersja 16 GB, a jeśli komuś nie wystarcza to kupuje 64.
- NIE MACIE RACJI, 16 JEST DLA BIEDAKÓW, KTÓRZY CHCĄ SZPANOWAĆ, KUPCIE SOBIE REDMI JAK WAS NIE STAĆ NA 64!!!111oneone

 

Pięknie powiedziane :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co robicie burzę, dla każdego co innego

Ja np. mam około 20GB muzyki na swojej karcie, jak do tego dojdzie kilka gier, mapy, jakieś filmy (jestem maniakiem filmowym) to się pamięć zapełni.

 

Obecnie karta 32GB mi starcza, ale mam słaby sprzęt. Na nowy telefon (Mi5) wydam zbyt dużo pieniędzy żeby zastanawiać się czy mi wejdzie na niego film czy nie.
 

Jeśli wam wystarcza 16GB to ok, ale nie wmawiajcie innym na siłę, że to jest lepsze, bo po co komu tyle pamięci. Nie wasz interes po co komu. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej na odwrót, ci którzy potrzebują więcej niech nie wmawiają że 16 to za mało i że Xiaomi się ośmieszy wypuszczając taką wersję. Jak ktoś potrzebuje tą większą wersję to nie musi zwracać uwagi na 16gb, nie musi nawet wiedzieć o jej istnieniu. Kuzyn ma mi3 16gb i dla niego wystarczy, ja kupiłem mi3 64gb i wrzucając wszystkie pliki z karty, z redmi i przywracając apki zostało 30gb wolne. Według mnie nawet jak będzie mi5 16gb to i tak będzie się dobrze sprzedawać bo wiele osób chce flagowca a nie mają dużej kwoty i są gotowi pójść na kompromis z pamięcią ale kupić porządny sprzęt jak przykładowo kolega z forum, Mefisciak.

Edytowane przez maaaciekmaaaniek
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Jest właśnie na odwrót. To ci którym nie wystarcza 16 GB płaczą o ośmieszaniu się Xiaomi.

Pytanie skoro nie mieszczą się w 16 GB to czemu w ogóle zabierają głos jeśli ten wariant nie jest dla nich?

Niektórzy tu strasznie porażają brakiem logiki. Mi wystarczy 16, tobie 32 a tobie 64 GB boś muzykalny. To wybierzesz ten i ten wariant pamięci. A Xiaomi pozwala w każdym flagowcu wybrać dwa warianty.

 

Ale to nie powód by tych 16-gigabajtowych użytkowników uznać za gorszych a tym bardziej producenta bo wydał taki "ubogi" model.

Zresztą jak te osoby dorosną to może wtedy dowiedzą się więcej o świecie i biznesie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Tobą w stu procentach. Miałem Samsunga Galaxy S 4 i po roku stwierdziłem, że piątki już nie wezmę, bo wiele nowego w niej nie zmienili żeby zmieniać co roku na nowy model tym bardziej, że to kosztuje. Mimo to zrozumiałem kumpla, który w ciemno po premierze kupił S 5 tylko dla szpanu, bo tylko z niego dzwonił i pisał SMS - y. Każdy ma wybór, bo telefonów na rynku jest multum i można wybierać do woli co komu najlepiej odpowiada. Spieranie się o to ile pamięci jest wystarczające w telefonie, żeby było opłacalne jego kupno, wogóle nie ma sensu. Xiaomi produkuje telefony z taką pamięcią i kropka . Chcesz to kupuj, a jeśli nie to kup smartfona innej firmy nawet ze 120 GB pamięci, o ile takie są.

Wysłane z RedMi 2

Edytowane przez tomasznowak
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu sobie już jaja robisz albo logika zatrzymała się na poziomie gimnazjum.

Nie robicie zdjęć? Robię. Rzadko.

Nie nagrywacie filmów? Nie nagrywam prawie wcale. No i?

Nie słuchacie muzyki. Ja słucham. Mam nawet ze dwa albumy w FLAC. Ze 180 utworów. No i?

Nie gracie. No nie gram. Mam PS4 a zresztą do gimnazjum nie chodzę i nie nudzę się na tyle by grać na telefonie.

Telefon jest także służbowy/biznesowy.

 

I mimo wszystko bym został na Note 16 pomimo posiadania Note PRO 64. 

 

Morzna? Morzna.
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nagrywam filmów, bo i po co? Od nagrywania filmów są kamerki, nie telefony/smartfony.

Zdjęcia robię rzadko... bardzo...

Muzyka na spotify, wszędzie gdzie chce, Jakość wysoka idzie na luzie na 3G, w trasie nie mam z tym problemów, jeszcze nie uświadczyłem, aby Spotify mi się zwiesiło z powodu za słabego neta, no i jest taka magiczna opcja jak "słuchaj Offline" <3

Nie gram, od gier mam PC (po coś go kupowałem) :o

 

Aktualnie siedzę na 8Gb i nie czuje specjalnej potrzeby, aby było tego więcej, a jak będę chciał to kupie sobie Mi4 16Gb, w końcu żyjemy w (niby) wolnym kraju, każdy kupuje co chce, na co go stać i co mu najbardziej odpowiada :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy się nie dogadacie....

 

1. Każdy użytkownik kupuje i uważa co chce, na co ma kasę, co lubi, co może, co my wystarczy

 

2. Każdy producent produkuje to co uważa za stosowne, na co ma popyt, co uważa, że będzie słuszne i dobre, co będzie wg niego hitem i na czym zarobi

 

Amen

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak się ludziom tłumaczy tu od początku. A jednak porażające jest to, że niektórzy takich rzeczy nie rozumieją.

A najśmieszniejsze jest to, że piszą to ludzie nie mający tych telefonów.

 

Rozumiałbym gdyby posiadacz Mi3 16 stwierdził, że kupi Mi5 ale 64 GB bo się nie mieści obecnie. 

Ale narzeka ktoś kto owszem już wie, że potrzebuje więcej a jednak płacze nad tym, że producent postanowił sobie wydać model 16 GB - pomimo tego, że user i tak tego modelu nie kupi (bo już wie, że potrzeba mu więcej).

 

Tu po prostu tej logiki nie ma.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up Acid

No i?

No i?

No i?

No i nie chce mi się z tobą gadać bo faktycznie skończę rozmowę na poziomie gimnazjum.

 

@Nezumi

 Masz redmi własnie tu ta różnica ;)  przecież ja nikomu nie zabraniam kupienie nawet galaxy s6 plus edge w wersji 512 mb ale dalej będę chciał w tym zobaczyć jakiś sens poza mam bo chciałem taki a nie inny a teraz bede pisal sms i przegladal serwisy informacyjne na maszynce za 4 tysiace zlotych.

 

Zmykam nim  okaże się, że z przedszkola nie wyszedłem miłego wieczoru.

Sens zapewne jest taki że człowiek jest ciekawy + woli mieć sprzęt klasy premium niż starą nokie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie robicie zdjęć, nie nagrywacie filmów, nie słuchacie muzyki z telefonu ale używacie spotify na niskiej jakości streamie , nie gracie w gry a jednak kupujecie flagowce :D to jest dopiero logiczne... kupowanie telefonu którego możliwości nie wykorzystujecie się nawet w 50 %....

.... Ps. Nie pije do xiaomi ale do was :D xiaomi ma popyt na 16 to produkuje i sprzedaje ale po co wy je kupujecie... tu właśnie poza szpanem nic mi do głowy nie przychodzi :D

Tak, wydałem te SWOJE zarobione złotówki na Mi4, którego potencjału nie wykorzystuje. Xiaomi kupiłem dla MIUI. Miałem Mi2s, teraz Mi4 - bo powtórzę - ma MIUI. Mam te 'marne' 16GB, które mi wystarcza. Jeśli nagrywam filmy, robię zdjęcia , to na bieżąco zgrywam je na jakąś chmurę / komputer. Gry bardzo rzadko.

Mój Mi4 nawet się nie zagrzeje :-( trudno - musze sobie z tym jakoś radzić.

Mi4 / sMIUI / Tapatalk

Edytowane przez kulig007
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak się ludziom tłumaczy tu od początku. A jednak porażające jest to, że niektórzy takich rzeczy nie rozumieją.

A najśmieszniejsze jest to, że piszą to ludzie nie mający tych telefonów.

 

Rozumiałbym gdyby posiadacz Mi3 16 stwierdził, że kupi Mi5 ale 64 GB bo się nie mieści obecnie. 

Ale narzeka ktoś kto owszem już wie, że potrzebuje więcej a jednak płacze nad tym, że producent postanowił sobie wydać model 16 GB - pomimo tego, że user i tak tego modelu nie kupi (bo już wie, że potrzeba mu więcej).

 

Tu po prostu tej logiki nie ma.

 

Mam nadzieję, że tylko udajesz głupiego, że nie wiesz o czym się do Ciebie pisze. Każdy kupuje co chce, ale tu Xiaomi daje ciała jeśli chodzi o wybór. Opcja 64GB to mrzonka dla zawziętych którzy dopłacą i jeszcze będą wyczekiwać czy będzie w odpowiedniej wersji i czy w ogóle będzie. Po drugie - wersja 16GB znacznie większe grono potencjalnych nabywców zmusza do dokonywania wyboru i ew. dopłacania, czego nie robi konkurencja. To jest jakby VW do Golfa dał litrowy silniczek o mocy 60KM bo do spokojnych dojazdów do pracy wystarczy, a jak komuś nie pasuje to może kupić Golfa R. Ludzie/rynek/prasa by ich zjedli. Jakiś czas temu temu Golfy miały 60KM, ale dziś to już za mało. Podobnie z 16GB we flagowcu.

 

Idąc tokiem rozumowania niektórych z Was, po co się szarpać na 16GB, 8GB wielu osobom też starczy (wiele telefonów tyle ma i działają), zawsze będzie dolara taniej, a jak ktoś chce więcej to niech kupuje 64GB. Po co Xiaomi szarpie się z ekranem QHD, jak i HD starczy? Rynek jest podzielony na klasy, w stosunku do każdej są inne oczekiwania. 8GB starczy w budżetowcu, 16GB w średniaku, ale we flagowcu już 16GB jest w 2015 roku krytykowane i 32GB staje się standardem. Takim standardem na pewno będzie w 2016 roku. Jeśli Mi5 będzie mieć 16GB pamięci wewnętrznej to będzie takim Golfem z 60KM silniczkiem. Może i niektórym starczy, ale będzie to poważna wada na rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że tylko udajesz głupiego, że nie wiesz o czym się do Ciebie pisze. Każdy kupuje co chce, ale tu Xiaomi daje ciała jeśli chodzi o wybór. Opcja 64GB to mrzonka dla zawziętych którzy dopłacą i jeszcze będą wyczekiwać czy będzie w odpowiedniej wersji i czy w ogóle będzie. Po drugie - wersja 16GB znacznie większe grono potencjalnych nabywców zmusza do dokonywania wyboru i ew. dopłacania, czego nie robi konkurencja. To jest jakby VW do Golfa dał litrowy silniczek o mocy 60KM bo do spokojnych dojazdów do pracy wystarczy, a jak komuś nie pasuje to może kupić Golfa R. Ludzie/rynek/prasa by ich zjedli. Jakiś czas temu temu Golfy miały 60KM, ale dziś to już za mało. Podobnie z 16GB we flagowcu.

 

Idąc tokiem rozumowania niektórych z Was, po co się szarpać na 16GB, 8GB wielu osobom też starczy (wiele telefonów tyle ma i działają), zawsze będzie dolara taniej, a jak ktoś chce więcej to niech kupuje 64GB. Po co Xiaomi szarpie się z ekranem QHD, jak i HD starczy? Rynek jest podzielony na klasy, w stosunku do każdej są inne oczekiwania. 8GB starczy w budżetowcu, 16GB w średniaku, ale we flagowcu już 16GB jest w 2015 roku krytykowane i 32GB staje się standardem. Takim standardem na pewno będzie w 2016 roku. Jeśli Mi5 będzie mieć 16GB pamięci wewnętrznej to będzie takim Golfem z 60KM silniczkiem. Może i niektórym starczy, ale będzie to poważna wada na rynku.

Z 64 nigdy nie było problemu (oprócz obecnie MI4). 

Xiaomi nikogo nie zmusza do dopłacania, tylko spójrz na to z drugiej strony, że daje możliwość tańszego kupna w niższej cenie dla tych, którzy nie wykorzystują tyle pamięci. Porównanie również trafione, to tak jakby 64 GB to normalne Ferrari, a 16 GB to wersja ze słabszym silnikiem (bo i po co ponad 140 na polskie drogi?).

Co do 8 GB również nietrafione, z 8 GB miałbyś nawet nie 4 na aplikacje itp., to już raczej dla każdego za mało (i nieopłacalne ze względu na niewielką różnicę w cenie). Xiaomi daje 64, bo 32 nie ma sensu cenowo, nie byłby wiele tańszy jak 16 GB. Spójrz na ceny wersji 64 Xiaomi, Samsunga, HTC, Sonego czy innych tel z high endu i odpowiedz mi na jedno pytanie: kto ma taniej?

Na pewno doskonale znasz rynek, o wiele lepiej niż marketingowcy Xiaomi, przez których ciągle notują stra... Zaraz zaraz, Xiaomi ciągle zyskuje rok do roku i to sporo na wersjach 16 GB. Głupi ludzie, nie wiedzą, że 16 GB nie ma sensu i firma musi wmówić im, że potrzebują 64? Jedna taka już jest, kreuje potrzeby i znajduje miliony jeleni zdolnych wydać niepotrzebnie kasę na coś, czego tak naprawdę nie potrzebują.

Co do QHD to masz tylko w JEDNYM telefonie i to najwyższym modelu, który jest bezkompromisowy i ma być symbolem prestiżu. W serii Redmi nawet widać rozsądek, bo do 5,5 cala nie pakują niepotrzebnie Full HD, skoro HD spokojnie się sprawdza i wygląda bardzo dobrze.

Czemu osoby, do których 16 GB nie jest skierowane wmawiają nam, że mamy inne potrzeby? Ktoś tu chyba szkolił się u Apple...

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej śmieszą mnie wypowiedzi, że ktoś kupuje smartfony firmy Xiaomi dla szpanu. W pracy jak pokazałem swojego RedMi 2 kolegom, to każdy na początku po oglądnięciu go mówił, że fajnie wygląda i działa . Jak powiedziałem nazwę firmy, która go wyprodukowała, to wszyscy z uśmiechem odchodzili ode mnie. I był to raczej uśmiech politowania dla mojego wyboru. Kumpel z kolei znalazł Iphone 4, który był zablokowany kodem. Wgrał mu nowe oprogramowanie, przywrócił go do życia. Okazało się, że nie działa w nim przycisk home oraz aparat tylni. Jednak jak w pracy pokazywał go wszystkim to wszyscy (oprócz mnie) prawie klękali przed nim z podziwem i szacunkiem , że ma iPhone. Podałem ten przykład, żeby pokazać, że zwykłym śmiertelnikom nie zależy na dobrze działających telefonach tylko kupują dla lansu smartfony znanych firm. Nie ma dla nich znaczenia, że ja mam nowy, dobrze działający sprzęt tylko wolą zgniłe nie działające dobrze jabłko i w dodatku bez gwarancji. Dlatego zarzucanie na tym forum osobą, które stać na flagowe modele Xiaomi, że robią to tylko dla szpanu i podniesienia swojego ego, jest śmieszne. Jakbym chciał kupić smartfona w tym celu, to nie kupował bym jakiegoś wywołującego głupie uśmieszki RedMi 2 tylko zgniłe jabłko. Tylko, że ja świadomie unikam bycia trendy i wkupywania się w czyjeś łaski jakimś gadżetem. Telefon mi służy do robienia mnóstwa zdjęć, słuchania muzyki i grania w gry czasami. Do tego wszystkiego wystarcza mi na razie RedMi 2 w którym mam kartę 32 GB i na niej przechowuje zdjęcia, muzykę i filmy. Jak uznam, że rezygnuję z tego telefonu i biorę wyższy model bez slotu na kartę pamięci, to będzie mój świadomy wybór i nie będę narzekać na firmę Xiaomi, że nie daje na starcie w każdym flagowcu po 64GB pamięci lub więcej. Wybiorę wtedy taki smartfon, który mi odpowiada najlepiej i może nawet zmienię na inna firmę, ale jak na razie jestem bardzo zadowolony z wyboru obecnego modelu i następnym moim smartfonem będzie w przyszłym roku Mi 5. Oczywiście wersja z minimum 64GB, bo dla mnie 16 GB to trochę mało

Edytowane przez tomasznowak
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że tylko udajesz głupiego, że nie wiesz o czym się do Ciebie pisze. 

Wręcz przeciwnie. Człowiek z natury odwraca kota ogonem jak nie jest w stanie wygrać na argumenty ze mną :)

Także lepiej przeczytaj od początku moje posty, zrozum je a potem nie pisz nic ;)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie powodem zakupu Mi3 "aż" 64Gb było to,że używam sporo map offline i często 32Gb nie wystarczało - musiałem usuwać mapy w danym momencie niepotrzebne a później je wgrywać ponownie.

Teraz się tym nie przejmuję.

W gry nie gram, foto i wideo czasami w trasie (rower, bieganie) robię.

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale gimbazy się tu zebrało. Każda ze stron ma swoje racje i ich brak. Poważni ludzie, po pracy walczą o to czy 16GB starczy czy nie. Żenada

 

spodziewałbym się większej dojrzałości po niektórych osobach. Póki co, może skupmy się na tym, o czym jest temat i czekajmy na premierę Mi5?

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe zdjęcia ujawniają bezramkowy design Xiaomi Mi5

 

Xiaomi zamierza podążać za ostatnim trendem i nowy flagowy smartfon tego producenta oferować będzie bezramkowy design, a przynajmniej na to wskazują najnowsze przecieki. W sieci ukazały się bowiem zdjęcia, które prezentować mają nadchodzący model Mi5, wyposażony w ekran pozbawiony bocznych ramek.

O zastosowaniu tego rozwiązania przez „chińskie Apple” informowały już wcześniejsze nieoficjalne doniesienia, ale tym razem mamy okazję zobaczyć jak wygląda to w rzeczywistości. Smartfon ma charakteryzować się jednak nie tylko ciekawym wzornictwem, ale i bardzo wydajną specyfikacją -  spodziewamy się tu zastosowania 8-rdzeniowego układu Snapdragon 820 oraz 4 GB pamięci RAM, a usprawnienia doczekać mają się także możliwości fotograficzne. Zdjęcia wskazują także, że oczekiwać możemy metalowej obudowy.

Niestety nie wiemy jeszcze, kiedy Chińczycy zdecydują się na oficjalną zapowiedź Mi5.

Fotki:

xiaomi-mi-5-allegedly-pictured-in-the-wi

xiaomi-mi-5-allegedly-pictured-in-the-wi

 

Źródło: http://www.frazpc.pl/aktualnosci/929154,nowe-zdjecia-ujawniaja-bezramkowy-design-xiaomi-mi5.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wiecie, że ten render/obrazek pojawił się w necie... w lutym?

Więc artykuł o tym w lipcu hehe, brak komentarza.

Xiaomi kiepsko chroni swoje telefony skoro już w lutym było tego pełno

:http://www.notebookcheck.com/Xiaomi-Rahmenloses-Mi-5-Smartphone-gesichtet.135584.0.html

I jednocześnie wiadomo że specyfikacja jak zwykle napisana podczas posiedzenia w toalecie, w lutym telefon z prockiem który jeszcze wtedy nie istniał xD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wbrew pozorom taki render łatwo zrobić. A wszystkie zdjęcia jakie widzę w necie są marnej jakości mimo czasem 1200x pikseli.

Swoją drogą... nosz kurde... chińskie telefony mają po 13 MPx to czemu kurde przecieki są takie rozpikselowane?

Ktoś się nad tym zastanawiał? Czemu tego bezramkowego Mi5 nie mogę obejrzeć z bliska czy dać na tapetę?

Media walą, że Apple jest wciaż na topie w Chinach, co 10-ty chińczyk ma iPhone'a a te umieją robić zdjęcia tak?

Czemu choć raz ktoś nie może zrobić zdjęcie "przecieku Mi5" w normalnej jakości?

 

No? Czuję spisek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...