Skocz do zawartości

MIUI 20.11.18


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od kilku wydań mam problem z dźwiękiem rozmów na RN7. Nie słychać rozmówcy, jest tak cicho, że trudno korzystać z telefonu. Czy przejście na global pomoże? Może macie jakieś inne, skutecznie rozwiązanie?

 

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę powiedzcie mi czy tylko ja mam ciągle problemu z tą aktualizacją do androida 11 ...

Szlag mnie już trafia .. 

Na poco launcher nie działają gesty. Yanosik wariuje mi przy wykonywaniu połączeń przez bt, z bt to w ogóle jakaś masakra na and10 działało wszystko idealnie, teraz przez zestaw głośnomówiący w samochodzie udaje mi się połączyć w może 70% przypadków ... Ostatnio rozmawiałem przez telefon, chciałem wyjść do menu głównego podczas rozmowy i nagle reset bez ostrzeżenia ..

A najważniejsze .. od momentu instalacji and11 mam problem z prawa częścią ekranu !!! Ciężko to opisać ale spróbuję , nie mogę np przeciągnąć strony do góry, nie reagują gesty, co dziwne lewa strona jest ok. Pomaga ponowne uruchomienie telefonu, ale nie będę tego robił 5 razy dziennie ... Myślałem że może szkło pęknięte i przeszkadza po wymianie to samo .. na starszym androidzie nie działo się nic takiego. Ogólnie nie wiem co na celu miała ta aktualizacja do Androida 11 ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...