Skocz do zawartości

a tera coś z zupełnie z innej beczki - FILM


MD13

Rekomendowane odpowiedzi

A więc tak jak to w temacie chodzi o filmy. Jakie ciekawe i godne polecenia filmy możecie polecić. Oczywiście najlepiej chińskie bądź o chińskiej tematyce.

Dla mnie chyba "Hero" i "Przyczajony tygrys ukryty smok" najbardziej utkwiły w pamięci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak jak to w temacie chodzi o filmy. Jakie ciekawe i godne polecenia filmy możecie polecić. Oczywiście najlepiej chińskie bądź o chińskiej tematyce.

Dla mnie chyba "Hero" i "Przyczajony tygrys ukryty smok" najbardziej utkwiły w pamięci.

 

Chińskie, powiadasz? :cool:

No więc, Marvinka sobie bardzo ceni stareńki film "Operacja Kondor" z Jackie Chanem. Pomijając standardowe "nie szukam kłopotów" + masakra przy pomocy wszystkiego co da się podnieść, jest tam spora dawka znośnego humoru.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle to na dzisiejszy wieczór są zaplanowane dwa filmy. Jeden, hindyjski to raczej nikogo nie zainteresuje. ;)

Drugi to "Only God forgives" z Rajanem Góslingiem.

http://akas.imdb.com/title/tt1602613/

Podobno niezły całkiem. :cool:

No ten drugi słyszałem że niezły. Sam już kiedyś myślałem oblukać go ale jakoś nie wyszło. Z nowości mam chrapkę na łowcy bażantów. Podobno rozwala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ten drugi słyszałem że niezły. Sam już kiedyś myślałem oblukać go ale jakoś nie wyszło. Z nowości mam chrapkę na łowcy bażantów. Podobno rozwala

 

...miejmy nadzieję, że nie twardy dysk, hahahahaa... Eh, słaby żart. :-|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jak twardy ten dysk czy nie ;)

 

Oba filmy zaliczone.

 

  • Na Indyjskim Marvinka płakała jak krokodyl -_-
  • Na "Bogu" raczej ziewała. Trudno dokładnie położyć palec na czyms i powiedzieć "o totuj jest bezsense totalne", ale jakoś tak ogólnie "niespecjalnie". Fajne sceny walki - naprawde niezły popis pojedynku, no i jest trochę miejsc, które Marvinka z Tajlandii pamięta! :wub:

Bażant się wypożycza się. :ph34r:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...