Skocz do zawartości

Problem ze znikającymi powiadomieniami na zablokowanym ekranie.


sachu

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z powiadomieniami na zablokowanym ekranie niby wszystko poustawiane jak należy ale powiadomienia które mam ustawione takie jak wybrany profil dźwiękowy czy z apki pogodowej trochę podziała a później już nie ma tego powiadomienia  tylko goły ekran blokady.

Edytowane przez sachu
poprawa tematu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam ostatnio problemy i nie tylko ja. Messenger czasem przychodzi, czasem nie, a czasami dopiero po włączeniu programu dowiaduję się o wiadomościach. Z olx też problemy.

Co do messengera zaczęło się od kolegi już z miesiąc temu na MI 9. Ja mam mi9T i problem występuje od tygodnia. Ale u dziewczyny i mamy na Redmi note 8 Pro dzieje się to samo i ciężko powiedzieć czy winne jest miui czy messenger.

Oczywiście wyłączyłem w aplikacji oszczędzanie baterii. Włączyłem autostart, włączone wszelkie powiadomienia, a i tak problemy ciągle występują...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być wina miui sprawdzę na starszym telefonie z miui 10 i andku 6 jeśli tam będzie to samo no to wina messengera 

cos mi się wydaje ze jak jest wyłączony autostart dla messengera to nie dostaje się powiadomień :D bo wyczyściłem wszystkie dane dla messenger i zaznaczył się autostart

Edytowane przez pawel188
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokazują się powiadomienia ale tylko przez chwile lub przez jakiś czas następnie znikają na moim poprzednim tel jak ustawiłem powiadomienia to były ciągle i nie znikały jak tutaj np mam apke do profili dźwiękowych ustawie profil jest powiadomienie o profilu wybranym np głośny za jakiś czas biorę tel i tego już nie ma tak samo z apka accuweather mam poustawiane ciągle powiadomienia ale to nie działa. jak wiadomość dostaje to pokazuje się normalnie i przeciągnę palcem to zniknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...