Skocz do zawartości

Xiaomi Mijia Mi G1 - problem połączenia z aplikacją


BRONEKLOWCASTONEG

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

szukałem pomocy w internecie, ale żadne z sposobów nie pomogło. Problem leży w procesie łączenia z "kanał 2", jak na załączonym zdjęciu(2). Nie chce się połączyć i basta.

Problem może leży w routerze? Próbowałem na różnych konfiguracjach częstotliwości, na ręcznym ustawianiu kanałów, na zmniejszaniu siły hasła, itp. Nie mam pojęcia co jest przyczyną.

W załącznikach ustawienia sieci WiFi mojego routera.

Dodam, że działam na regionie chińskim, urządzenie widzi robota i zaczyna proces parowania.

Jeżeli ktoś zna inny sposób, albo przyczynę mojego problemu, będę bardzo wdzięczny za pomoc :]

1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg widok routera.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 15.11.2020 o 16:17, BRONEKLOWCASTONEG napisał:

Witam,

szukałem pomocy w internecie, ale żadne z sposobów nie pomogło. Problem leży w procesie łączenia z "kanał 2", jak na załączonym zdjęciu(2). Nie chce się połączyć i basta.

Problem może leży w routerze? Próbowałem na różnych konfiguracjach częstotliwości, na ręcznym ustawianiu kanałów, na zmniejszaniu siły hasła, itp. Nie mam pojęcia co jest przyczyną.

W załącznikach ustawienia sieci WiFi mojego routera.

Dodam, że działam na regionie chińskim, urządzenie widzi robota i zaczyna proces parowania.

Jeżeli ktoś zna inny sposób, albo przyczynę mojego problemu, będę bardzo wdzięczny za pomoc :]    


Rozwiązałeś problem? Mam dokładnie taki sam i nie wiem co robić :(

Edytowane przez zoltan78
Usunięcie screenów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...