Skocz do zawartości

Zaj... ukradli mi telefon. Co robić?


Ari93

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, sory, że odświeżam, ale również zgubiłem/ukradli mi telefon i mam takie pytanie.
Czy jeżeli ktoś zrobi reset fona wyczyści go itp to czy moje konto dalej tam zostanie i będę mógl go namierzyć czy jest wyczyszczony na amen? jak to działa ta lokalizacja? bo wczoraj na mieście o 3 w nocy łączyłem sie z netem a lokalizacje pokazuje mi z godziny 23 z domu?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

włączyłem alarm i dałem blokadę w raz z wiaodmością zeby oddał lub zadzwonił i info o nagrodzie. Tylko zastanawiam się co to da. 
dziwne ze po 24h nikt nie włączył telefonu. może bateria padła a nikt nie ma usb-c bo mowa o mi4c

 

btw jak ktoś włączy telefon to lokalizacja sama się włączy i wyskoczy wiadomość z neta czy musi się połączyć jeszcze jakoś specjalnie?

Edytowane przez dudusik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

skończyła się, a raczej nie skończyła się, ponieważ telefon nadal się nie znalazł a lokalizacja go nie pokazuje. a od policji dostałem pismo o umorzeniu sprawy.
Tak, że pozostało czekać, aż może za pół roku się znajdzie, a może się nie znajdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Akurat podejrzewam (jeśli chodzi o kradzież), że typowy Sebix z osiedla nawet nie ogarnia takich rzeczy i dla niego ważniejsze jest kilka ziko za tel, niż dane. No a jak tel się zgubi i znajdzie telefon ktoś uczciwy to może zadzwonić do kogoś z kontaktów. No ale to tylko gdybanie i zależy kto co ma na telefonie (ja nie mam żadnych kart płatniczych podpiętych itp.).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! Od niedawna jestem, a raczej byłem szczęśliwym posiadaczem Xiaomi MI MAX, wczoraj zostałem na imprezie okradziony. Poprzez googlowski menedżer urządzeń Android zablokowałem telefon, sprawę złożyłem na policji, czy jest jeszcze cokolwiek, co dałoby się zrobić, by telefon zlokalizować? Telefon w chwili kradzieży nie miał żadnej karty SIM, a ja jestem dość zielony w tej materii, jeśli ktoś mógłby coś doradzić, to będę zobowiązany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to niestety już nic więcej nie zrobisz oprócz tej blokady Google co już zrobiłeś. Możesz jeszcze wziąć papier z policji i pójść do dowolnego operatora żeby zablokowali telefon we wszystkich sieciach po numerze imei

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...