Skocz do zawartości

MIUI 20.11.11/12


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

9t. Nagrywanie rozmów w tej wersji mimo, że jest włączone nie nagrywa rozmów w sensie rejestruje ciszę. Używam też nova launcher i też co chwilę wyrzuca mi pytanie którego launchera chcesz używać jako domyślnego mimo, że zawsze zaznaczam żeby zapamiętał. Pozdrawiam 

edit. Nagrywanie rozmów ogarnięte poprzez wyłączenie ok google dzięki poradzie koledze Orjon Mod

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ustawienie na angielski coś pomoże. Kurde od czasów przesiadki z Mi8 to jest jedyny błąd, ale ten błąd tak denerwuje że szok XD

W sumie tak samo jak popsute kupony do MCdonalds, albo sie nie ładuje, albo wyrzuca jakiś błąd. Pewnie to coś przez Androida 11, albo sam nie wiem ;-;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Zgłaszam po raz drugi, że nie da się normalnie aktualizować Mi9.

Podobno temat już został rozwiązany na forum, więc proszę oświećcie mnie, bo znaleźć nie mogę.

Mam zaszyfrowany telefon, jak każdy normalny człowiek.

Kiedyś przestał działać sideload, nie doszukiwałem się rozwiązania - jest jakieś?

Teraz w tempie brakuje miejsca. Jakie jest rozwiązanie tego?

Plik aktualizacji muszę ręcznie kopiować do głównego katalogu / i usuwać też ręcznie z terminala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...