Skocz do zawartości

Promocja na sprzęt XIAOMI od Xon Technology - najniższe ceny w sieci!


Rekomendowane odpowiedzi

Cena w dół na dwa modele w naszej ofercie

 

1. Meizu MX4 Pro

Exynos 5430 / 3GB RAM / 16GB ROM / Ekran 2K / 20.7Mpix / LTE / NFC / Alu. ramka

1079zł na allegro

5541f565N36c932a9.jpg

http://allegro.pl/meizu-mx4-pro-16gb-lte-exynos-5430-3gb-ram-20-7mpx-i5759832872.html

 

2. Nubia z9 Max

Snap 615 / 2GB RAM / 16GB ROM + SD do 128GB / 16Mpix / NFC / LTE / Alu. ramka

949zł na allegro

55f2a653N527290a8.jpg

http://allegro.pl/show_item.php?item=5767449668

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11.11 mogę kupić od Goldway Redmi Note 2 Prime za 165$. Gdzie macie ofertę na Redmi Note 2 Prime za mniej niż 165 dolarów? W końcu gwarantujecie ze macie i nie wprowadzacie klienta w błąd.

Edit:

@up

A propos wprowadzania klienta w błąd to model z tymi parametrami to nie Nubia Z9 Max tylko Mini, a tak ściślej to połączenie obudowy Max z parametrami Mini. Tak bardzo rzetelny sprzedawca.

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, mtmwielgosz napisał:

11.11 mogę kupić od Goldway Redmi Note 2 Prime za 165$. Gdzie macie ofertę na Redmi Note 2 Prime za mniej niż 165 dolarów? W końcu gwarantujecie ze macie i nie wprowadzacie klienta w błąd.

Edit

@up

A propos wprowadzania klienta w błąd to model z tymi parametrami to nie Nubia Z9 Max tylko Mini, a tak ściślej to połączenie obudowy Max z parametrami Mini. Tak bardzo rzetelny sprzedawca.

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka

Sorry kolego ale rozwaliłeś mnie tym argumentem 11.11 jest jeden raz w roku (!) i zniżke zapewnia Alibaba Group, a nie Goldway. Od pierwszego dnia premiery wszystkie modele RN2 można zakupić u nas taniej od Goldway przy płatności w USD (ale najlepiej napisać, że jest taniej xD ). Po drugie radzę się zapoznać z warunkami gwarancyjnymi u tego sprzedawcy bo to lekka kpina jest.

Co do Nubii to jednak uważam, że producent wie lepiej od Ciebie jak określa swój model (radzę zajrzeć na oficjalną stronę producenta zanim będziesz dalej wypisywał brednie).

 

Teraz, Madzia86 napisał:

A na czym polegają te Dużo lepsze warunki gwarancyjne ? Np w porównaniu Xfs gdzie serwis jest w Polsce i chyba IBG tez ma serwis w Pl i Czechach

 

Wysłane z mojego ASUS_T00I przy użyciu Tapatalka

 

 

A czy my piszemy o XFS /iBuygou czy Goldway?! Hmm? Bo zdawało się nam, że jednakodpowiedź dotyczyła Goldway :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, Madzia86 napisał:

To w czym w takim razie jesteście lepsi od Goldiego ?

Oferujemy prawdziwą gwarancję producenta na pełen okres. U Goldway standardowy okres gwarancyjny wynosi 6 miesięcy (!), klient opłaca koszt przesyłki w dwie strony, mozna otrzymać dodatkową gwarancję tylko i wyłącznie w przypadku jesli wystarczająco szybko wystawi się 5 gwiazdek. Po okresie 6 miesięcy klient płaci zawsze za przesyłki (!), diagnostyke (15$) (!) oraz części (!). Powodzenia jak padnie ekran sam z siebie lub płyta główna (koszt oryginalnych tych części często jest równy kosztowi nowego smartfona).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Madzia86 napisał:

Ze plyta głowna kosztuje tyle co nowy tel to sie zgodze ale to świadome działanie producentów. Mi po 8 miesiach padł port ładowania z mojej winny. Lezenie w wannie i bawienie sie tel czy rozmowy na deszczu i skasował mnie na 10 dolarow z wysyłka. Wiec  skad te 15 $ za diagnostyke wzieliscie ? 

Z jego regulaminu.

"Customer pays our labor cost 15usd + repair cost. Also bear two way shipping cost."

http://www.aliexpress.com/store/product/Warranty/311331_1672699638.html

Z regulaminu wynika dodatkowo jasno, że nie oferują gwarancji producenta tyko serwisową (zresztą jak 95% chińskich sprzedawców). Takie naprawy nie są wykonywane na oryginalnych częściach, ponieważ żaden z liczących się chińskich producentów nie udostępnia swoich części.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to paranoja z tą dostępnością części do naprawy telefonów. Rekomendowane serwisy, a zmuszone są do używania zamienników , bo nie ma innego dostępu do części.

Dlatego tutaj, dla mnie osobiście, Buriza ma DUŻĄ przewagę, z racji oddawania bezpośrednio do Xiaomi.

Mi4/Tapatalk/sMIUI+custom Kernel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Madzia86 napisał:

Zdanie wyrwanie z kontekstu chodzi o naprawde pogwarancyjna

5.)After accept package within 6 month ~ 24 months, can offer maintenance at customer’s cost. Customer pays our labor cost 15usd + repair cost. Also bear two way shipping cost.

A czy zapoznałeś się z całym regulaminem? Bo widzę, że nie. Standardowy okres gwarancyjny wynosi 6mc. Po tym okresie ponosisz za wszystko koszta z własnej kieszeni łącznie z częściami oraz diagnostyką +15$. Czyli padnie Tobie ekran dzień po 6miechach od odebrania paczki i w takim Mi4 płacisz 850cny=135$ za ekran (koszt oryginalnego) + 15$ za labor cost + koszta przesyłek w dwie strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, mtmwielgosz napisał: 11.11 mogę kupić od Goldway Redmi Note 2 Prime za 165$. Gdzie macie ofertę na Redmi Note 2 Prime za mniej niż 165 dolarów? W końcu gwarantujecie ze macie i nie wprowadzacie klienta w błąd.

Edit

@up

A propos wprowadzania klienta w błąd to model z tymi parametrami to nie Nubia Z9 Max tylko Mini, a tak ściślej to połączenie obudowy Max z parametrami Mini. Tak bardzo rzetelny sprzedawca.

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka

Sorry kolego ale rozwaliłeś mnie tym argumentem 11.11 jest jeden raz w roku (!) i zniżke zapewnia Alibaba Group, a nie Goldway. Od pierwszego dnia premiery wszystkie modele RN2 można zakupić u nas taniej od Goldway przy płatności w USD (ale najlepiej napisać, że jest taniej xD ). Po drugie radzę się zapoznać z warunkami gwarancyjnymi u tego sprzedawcy bo to lekka kpina jest.

Co do Nubii to jednak uważam, że producent wie lepiej od Ciebie jak określa swój model (radzę zajrzeć na oficjalną stronę producenta zanim będziesz dalej wypisywał brednie).

 

Teraz, Madzia86 napisał: A na czym polegają te Dużo lepsze warunki gwarancyjne ? Np w porównaniu Xfs gdzie serwis jest w Polsce i chyba IBG tez ma serwis w Pl i Czechach

 

Wysłane z mojego ASUS_T00I przy użyciu Tapatalka

 

 

A czy my piszemy o XFS /iBuygou czy Goldway?! Hmm? Bo zdawało się nam, że jednakodpowiedź dotyczyła Goldway  

m.nubia.cn/nubiaz9max

Proszę. Oryginalne źródło. Teraz podajcie swoje "oryginalne" źródło. Tracicie w oczach bardzo.

I dalej nie odpowiedzieliscie jak kupić u was w dolarach.

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Madzia86 napisał:

Na Asusa Zenfone mialam rok gwarancji  i jak pisałam zapalacilam bodajże 10 dolcow  za naprawe po 8 miesiach uzytkowania. Nie twierdze ze was serwis jest zly ale nie wiedze tez tej waszej przewagi poza tym dochodzi cena u Goldiego taniej mozna kupic dodatkowo dla polakow gifty gratis

To, że zostało wszystko naprawione po czasie nie znaczy, że jest to standard, a raczej wyjątek od reguły. Goldway dla hecy sobie tego nie napisał bo po co miałby strzelać sobie w kolano? Hmm?

 

13 godzin temu, mtmwielgosz napisał:

 

m.nubia.cn/nubiaz9max

Proszę. Oryginalne źródło. Teraz podajcie swoje "oryginalne" źródło. Tracicie w oczach bardzo.

I dalej nie odpowiedzieliscie jak kupić u was w dolarach.

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka

 

Tak jak pisałem uważasz, że wiesz lepiej od samego producenta jakie producent sprzedaje wersje.

Ale odpowiadam, masz poniżej wszystkie wersje Nubia Z9 Max dostępne w ofercie producenta (zaznaczyliśmy specjalnie na czerwono dla Ciebie)

Dalej chcesz się kompromitować i brnąć dalej ze swoimi racjami? xD

screensho_srxehxw.png

W USD można zapłacić nam na kilka sposobów: na nasze konto Alipay, WeChat Wallet, zwykłym przelewem lub przelewem z kantoru interentowego, Western Union.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak bardzo sympatyczni i z uśmiechem oszukują kupujących kłamiąc o wysylce towaru, oryginalności i wielu innych rzeczach. A telchina to poczytaj dokładniej bo o gwarancji goldwaya jest też wiele niepochlebnych opinii. Także nie rób wody z mózgu sobie tylko poczytaj dokładnie jakie są hocki klocki z zakupami w Chinach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wszędzie na portalach aukcyjnych są ludzie uczciwi i nieuczciwi. Chiny niczym tu się od Polski nie różnią. Dlatego najważniejsze w takich zakupach to znaleźć ucziwego i sprawdzonego sprzedawcę a Buriza na 100% do takich należy. Jeśli ktoś chce kupować sprzęt Xiaomi to na pewno można go polecić a jeśli nawet nie ma czegoś najtaniej to nie zawsze najtaniej znaczy najlepiej. Za pewność/gwarancję/szybką wysyłkę/oryginalność produktu warto czasem zapłacić nawet więcej.

Uważam, że to świetny układ, że na forum miuipolska jest pewny i niedrogi dostawca sprzętu Xiaomi :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Madzia86 napisał:

Up

W Chinach sprzedawcy  maja calkiem inne podejcie do biznesu niz Polacy, dla chinczykow negatyw ma duze znaczenie. Dlatego Goldi chce te 5 gwiazdek. Na tel china tez nikt nie narzekal na serwis Goldiego . . Wiec robicie tylko ludziom wode z mózgu jacy to Chińczycy zli, a prawda jest całkiem inna to sympatyczni w wiekoszosci kultarni ludzie

Tylko kto tu robi wodę z mózgu?! Podaliśmy link do regulaminu gdzie jest czarno na białym opisane jak wygląda bo sama o to prosiłaś. Najlepiej jak nie ma się argumentów to napisać, że uważamy zakupy u chińczyków za zło (ciekawe gdzie tak napisaliśmy, hmm?)

Przypominam, że to Ty z mtmwielgosz zaczęliście najeżdzać na nas. Ludzie się przyzwyczaili, że na allegro to tylko cwaniacy i zawsze się przepłaca. Tymczasem my sprzedawaliśmy przez kilka miesięcy na allegro taniej od aliexpress (a nawet najtaniej na świecie z wysyłką do EU!) kilka modeli Xiaomi m.in. Mi Note 16/64GB, Mi4 16/64GB, Mi3 16/64, Mi2s 16/32GB, jak również inne marki np OnePlus, niektóre modele Meizu. I to jest fakt. W dalszym ciągu można zakupić kilka modeli taniej na allegro od Goldway np. Mi4c 32GB (przypominam, że płacąc w USD mamy gwarantowane takie same lub niższe ceny na cały asortyment). Ze względu na ogromne koszta przewalutowań (przede wszystkim charakterystykę polskiej waluty w stosunku do USD-CNY) nie ma możliwości sprzedawać non stop wszystkich modeli taniej od chińczyków, którzy przyjmują zapłatę w USD, jednak cena to nie wszystko (patrz warunki gwarancyjne, możliwość kupna na raty, łatwy i szybki kontakt w języku polskim i kilka innych). Ale już zdążyliśmy się przyzwyczaić, że Polacy to największy naród cebulaków i cwaniaków na świecie dla których zawsze jest drogo. Wolą zaoszczędzić na telefonie(!) 1,49$ i wybrać inną ofertę z przesyłką nierejestrowaną kupując u kogo innego.

33 minut temu, Madzia86 napisał:

 allegro to tak jest pieknie ? W Polsce na allegro to 90 % to podróbek

Jakieś potwierdzone info? Chętnie byśmy zobaczyli źródło tych informacji (link) :)

Oh wait.. Najwygodniej jest przecież pisać jakieś wyssane z palca dane.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie sprzedawca spalony za swój poziom profesjonalizmu przedstawiony w postach. Nie macie nic do zaoferowania czego nie ma ibuygou albo goldway. A jak sami powiedzieliście polaczki cebulaczki wiec lepiej zaufać Chińczykom.

Co do 1,49$ to chyba wam się przecinek pomylił przypadkiem, minimum.

Goldway:

Pomoc w języku polskim.

Rejestrowana przesyłka.

O wiele niższe ceny.

A ibuygou ma gwarancję na brak VATu z cena taka jak wy bez żadnej gwarancji.

A sama gwarancja produktu... Nie wiem kto wam bzdury nagadal o realnych warunkach gwarancji ale brzmi śmiesznie.

Nie mam nic do was. Każdy chce zarobić ale "Gwarancja niższej ceny od Goldway i ibuygou" jest po prostu nieprawda i wprowadzaniem klienta w błąd. To że ponoc mieliście "na początku" to było.

Po raz trzeci pytam o to samo: gdzie macie link z cenami w $?

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Madzia86 napisał:

Dziękuję bardzo za odpowiedź, i kulturę wypowiedzi. Jak to się mówi człowiek moze opuścić wieś, wieś człowieka nie. Na takim marketingowym bełkocie daleko nie zajedziecie ot kolejny Janusz biznesu

Zabawny tez jest tytuł watky najtansze ceny w sieci wasza promocja na meizu 1079 + plus 150 zł kurier

Ali 230 +12 kurier  242 USD = 933.88 PLN gdzie u was to tylko 1229 czyli jakieś 296 zl super promocja niczym czarny piątek w USA

http://www.aliexpress.com/item/Original-Meizu-MX4-Pro-16GBROM-3GBRAM-5-5-Flyme-4-SmartPhone-for-Exynos-5430-Octa-Core/32313962988.html?spm=2114.031010208.3.2.NjHsTl&ws_ab_test=searchweb201556_4_71_72_73_74_75,searchweb201644_5,searchweb201560_9

 

Wysłane przez tapa

 

Czytanie ze zrozumieniem się kłania... Wiemy, że to rzadkość w dzisiejszych czasach...

Magiczne zdanie:

"Przy zapłacie w USD gwarantowane ceny jak u Goldway lub niższe."

 

PS1. Wrzuciałas linki do telefonów refubrished. Brawo! Tak to jest jak się nie ma zielonego pojęcia... To raz.

PS2. Cena w linku nie zawiera kosztów Remote Area +35$, nasz koszt przesyłki na allegro zawiera tę opłatę w standardzie + u nas waga paczki do 1kg. To dwa.

PS3. Wrzucony link nie Goldway. To trzy.

Godzinę temu, mtmwielgosz napisał:

 

Jak dla mnie sprzedawca spalony za swój poziom profesjonalizmu przedstawiony w postach. Nie macie nic do zaoferowania czego nie ma ibuygou albo goldway. A jak sami powiedzieliście polaczki cebulaczki wiec lepiej zaufać Chińczykom.

Co do 1,49$ to chyba wam się przecinek pomylił przypadkiem, minimum.

Goldway:

Pomoc w języku polskim.

Rejestrowana przesyłka.

O wiele niższe ceny.

A ibuygou ma gwarancję na brak VATu z cena taka jak wy bez żadnej gwarancji

A sama gwarancja produktu... Nie wiem kto wam bzdury nagadal o realnych warunkach gwarancji ale brzmi śmiesznie.

Nie mam nic do was. Każdy chce zarobić ale "Gwarancja niższej ceny od Goldway i ibuygou" jest po prostu nieprawda i wprowadzaniem klienta w błąd. To że ponoc mieliście "na początku" to było.

Po raz trzeci pytam o to samo: gdzie macie link z cenami w $?

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka

 

6 godzin temu, Madzia86 napisał:

 

 

JW.

Magiczne zdanie:

"Przy zapłacie w USD gwarantowane ceny jak u Goldway lub niższe."

Nasze ceny opieramy na cenach Goldway, które przecież nie sa stałe więc z oczywistego względu nie prowadzimy cennika bo i po co? Chcesz znać cenę? Zasada jest prosta - patrzysz na ceny u Goldway - masz garancję, że sprzedamy taniej lub w najgorszym razie w takiej samej cenie + zawsze z lepszymi warunkami gwarancyjnymi = Profit.

PS1. U nas każda przesyłka jest rejestrowana

PS2. Jak zapłacisz nam taką samą cenę jak na ibuygou w USD to również możemy zaoferować zwrot VAT

Aha @mtmwielgosz - i jak sądzisz - kto miał rację co do Nubii z9 Max? :) Wszak tak broniłeś swoich racji i nie otrzymaliśmy odpowiedzi? Możesz nam odpisać na PW.

 

Żeby nie było - to Wy obaj na nas naskoczyliście. My tylko broniliśmy naszych racji bo niestety takich bzdur nie da się czytać. Wszystko poparliśmy dowodami do źródła ale widzę, że dalej twierdzicie, że się mylimy i wiecie lepiej od nas co i za ile i na jakich warunkach sprzedajemy :)

Już nie chcemy dalej ciągnąć dyskusji z Wami i bardzo proszę Was abyście dalej nie zaśmiecali nam tematu.

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Promocja do 11.11.2015r na ciekawą ofertę

Lenovo ZUK Z1

2 kolory do wyboru: biały i/lub czarny

Snap801/ 64GB ROM/ 3GB RAM/ USB Type-C/ DualSIM 4G/ AKU. 4100mAh/ 13Mpix z OIS

zukjpg_srxsxpe.jpg

+ dodatki o wartości ponad 200zł, w skład których wchodzą:

- oryginalne słuchawki SkullCandy Ando

- oryginalne etui ZUK Flip Cover

- oryginalna przejściówka ZUK USB Type-C do USB 2.0

wys.png

1269zł na allegro:

http://allegro.pl/show_item.php?item=5751550274

Edytowane przez Buriza
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS2. Jak zapłacisz nam taką samą cenę jak na ibuygou w USD to również możemy zaoferować zwrot VAT

Masz mnie, kupiłem od ciebie mi3 i mi4c też od Ciebie kupię. Na ibuygou z ubezpieczeniem od vatu i kurierem wychodzi niecałe 1200, płacę tyle samo u Ciebie i nie muszę się martwić vatem?

Wysłane z mojego Mi 3W przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, maaaciekmaaaniek napisał:

Masz mnie, kupiłem od ciebie mi3 i mi4c też od Ciebie kupię. Na ibuygou z ubezpieczeniem od vatu i kurierem wychodzi niecałe 1200, płacę tyle samo u Ciebie i nie muszę się martwić vatem?

 

Wysłane z mojego Mi 3W przy użyciu Tapatalka

 

 

Tak. Jak zainteresowany to pisz na PW, a najlepiej na meila podanego w pierwszym poście.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Madzia86 napisał:

Za 150 zł

Za 149 zł

 

Ja wcale na was nie najezdzam. Postepujecie wedlug mnie nie fer w stosunku do ludzi co nie znaja ali express. Widzialam twoje ogloszenia na tel china zero zainteresowania za to sprzedawcami typu Goldi bardzo duze daje do myslenia

Jeśli Buriza to potwierdzi to taniej na ibuygou

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie czemu macie takie zawyżone ceny wszędzie? Robicie sobie antyreklame sami.

Nubia z9 max jak sam pokazałeś ma snapdragona 810. I tak jest oryginalnie. Widać ZTE wypuściło jakaś słabsza wersje. Sama nazwa jest mega myląca bo jak już pisałem oryginalnie ten telefon ma o wiele lepsze parametry i ciężko jest znaleźć info ze rzeczywiście istnieje jakaś badziewna wersja która macie w ofercie.

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, mtmwielgosz napisał:

 

W takim razie czemu macie takie zawyżone ceny wszędzie? Robicie sobie antyreklame sami.

Nubia z9 max jak sam pokazałeś ma snapdragona 810. I tak jest oryginalnie. Widać ZTE wypuściło jakaś słabsza wersje. Sama nazwa jest mega myląca bo jak już pisałem oryginalnie ten telefon ma o wiele lepsze parametry i ciężko jest znaleźć info ze rzeczywiście istnieje jakaś badziewna wersja która macie w ofercie.

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka

 

Ceny zawyżone?! Biją wszystkie inne oferty na allegro z wysyłką z Chin na głowę.

A nawet niektóre oferty na allegro są niższe niż u Goldway:

Nasza cena na allegro za Mi4c 32GB - 1079zl, cena u Goldway:

Beztytulu_srxawxn.jpg

Do widocznej ceny należy doliczyć jeden koszt przewalutowania z PLN->USD w przypadku posiadania konta walutowego w USD czyli realna cena 1115zł.

Oznacza to, że cena na aliexpress u Goldway jest wyższa niż na allegro o realnie 36zł + brak możliwości kupna na raty + żenująco słabe warunki gwarancyjne (standardowy okres 6miechów, za części po tym okresie płaci się z własnej kieszeni, naprawa w nieautoryozwanym serwisie, koszt wysyłki w 2 strony ponosi klient, dodatkowa opłata 15$ za ekspertyze xD) + standardowy kontakt w języku angielskim (nie każdy zna, na odpowiedź naganicza z telchina trzeba czekać czasami kilka dni, po kolejne nie każdy ma konta walutowe i wówczas różnica w cenie będzie jeszcze wyższa).

Tak na dobrą sprawę to nasza oferta na wysyłki z Chin bije Goldway na głowe, że aż chyba musimy wprowadzić zmiany zasad, ze przy płatności w USD klient będzie również opłacał koszt przesyłek w 2 strony bo zbyt dobre waunki jednak mamy porównując do Goldway.

Tak dla przypomnienia, że nic nie zmyślamy, wrzucamy link do źródła:

http://www.aliexpress.com/store/product/Warranty/311331_1672699638.html

I powtarzamy jak mantrę:

Przy płatności w USD gwarantowane ceny jak u Goldway (na cały asortyment) lub nawet niższe (zaleznie od modelu)  <---- czy to zdanie do Ciebie dociera? Bo powtarzamy je już dobry 4 raz, a ty dalej swoje.

Nubia z9 Max istnieje w dwóch specyfikacjach, w takich jak wrzuciliśmy screen z oficjalnej stronu Nubia. I tak jest oryginalnie. I w ofercie mamy obie wersje, a dokładniej w ofercie mamy wszystkie modele produkowane w Chinach niebądące urządzeniami OEM.

10 godzin temu, Madzia86 napisał:

 

Za 149 zł

 

Ja wcale na was nie najezdzam. Postepujecie wedlug mnie nie fer w stosunku do ludzi co nie znaja ali express. Widzialam twoje ogloszenia na tel china zero zainteresowania za to sprzedawcami typu Goldi bardzo duze daje do myslenia

Na czym polega nasze postępowanie nie fair? Na pisaniu prawdy? Przecież my sobie regulaminu gwarancji u Goldway nie wyssaliśmy z palca. Chcesz powiedzieć, że cytowanie regulaminu gwarancji, które napisał sam Goldway, który widnieje w ich oficjalnym sklepie na aliexpress jest nie fair? xD Śmiech.

Tak jak pisaliśmy, Goldway nie napisał sobie regulaminu gwarancji "for fun" i to, że naprawił Tobie towar 8 miechów po odebraniu paczki nalezy traktować raczej jako wyjątek od reguły.

Co do telchina to najwidoczniej użytkownicy tego forum lubią przepłacać. A dwa - liczy się dla nich tylko cena nie biorąc pod uwagę, że często kupują na nieświadomce telefony refubrished lub od operatorów komórkowych bez żadnej realnej gwarancji (sprawdzone info).

A tak naprawdę główny powód jest taki jak pisaliśmy wcześniej - wśród polskich użytkowników panuje przekonanie, że na allegro sprzedają sami pośrednicy i zawsze się przepłaca. Zapewne grubo ponad 90% użytkowników telchina nie patrzy na ceny na allegro. A prawda jest taka, że u nas w ofercie każdy towar jest kupowany od producenta, posiadamy kilka kont VIP business u producentów i możemy zaoferować cenę dokładnie taką samą jak najniższa cena na Świecie (w praktyce nie idziemy na ilość).

 

Wiemy, że prawda w oczy kole, a najlepszą obroną jest atak gdy nie ma się argumentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Elderbary napisał:

A wysyłacie wtedy kurierem DHL jak ibuygou?

Musimy uściślić bo nie doprecyzowaliśmy. Tak jak pisałem, nasz broker z którym mamy podpisaną umowę, wysyła przesyłki DHL zawsze z zawartą opłatą za Remote Area, nawet jeśli nie występuje (na ibuygou czy na aliexpress nalezy dodatkowo dopłacić wówczas 35$ z tego co pamiętam). Najlepiej sprawdzić czy Wasza miejscowość podlega pod Remote Area na stronie DHL:

http://raslist.dhl.com/jsp/first.jsp

W przypadku jeśli adres dostawy podlega dodatkowej opłacie to wówczas cena z "ubezpieczeniem od VAT" z wysyłką DHL będzie taka sama u nas (lub niższa). 

Natomiast jeśli nie łapiecie się w dodatkowe koszta to bardziej będzie opłacało się Wam kupić z ubezpieczeniem na ibuygou. Aczkolwiek są inne sposoby :) (info na priv)

Tyle jeśli chodzi o wysyłki z ubezpieczeniem.

Bez ubezpieczenia gwarantowane niższe ceny od ibuygou (w tym na allegro w grubo ponad 90% przypadków) oraz gwarantowane takie same ceny (lub niższe, zależnie od konkretnego modelu) od Goldway przy zapłacie w USD (z lepszymi warunkami gwarancyjnymi).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończcie już te przekomarzania. Jakie to ma znaczenie? Dla większości żadne. Zawsze mogę sprawdzić potencjalne ceny z kilku źródeł. Są tacy na ziemi, którzy zawsze musza mieć rację. Ja mam pytanie do znawców xiaiomi. Mam redmi 2 1/8. Kupiłem trochę na próbę. Jestem zadowolony. Zwłaszcza z czasu trzymania baterii. Jedyne zastrzeżenia, to częste wczytywanie pulpitu i trudność odebrania połączenia telefonicznego. Czy przejście na MI 4 daje istotne przewagi? A jeżeli to jakie MI4? Zaznaczam, że nie wykorzystuję telefonu intensywnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończcie już te przekomarzania. Jakie to ma znaczenie? Dla większości żadne. Zawsze mogę sprawdzić potencjalne ceny z kilku źródeł. Są tacy na ziemi, którzy zawsze musza mieć rację. Ja mam pytanie do znawców xiaiomi. Mam redmi 2 1/8. Kupiłem trochę na próbę. Jestem zadowolony. Zwłaszcza z czasu trzymania baterii. Jedyne zastrzeżenia, to częste wczytywanie pulpitu i trudność odebrania połączenia telefonicznego. Czy przejście na MI 4 daje istotne przewagi? A jeżeli to jakie MI4? Zaznaczam, że nie wykorzystuję telefonu intensywnie.

Zwykły Mi4 jest już ciężko dostępny (wersja 64gb) więc ja bym brał mi4c 3/32gb

Wysłane z mojego Mi 3W przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, wiesiek napisał:

Skończcie już te przekomarzania. Jakie to ma znaczenie? Dla większości żadne. Zawsze mogę sprawdzić potencjalne ceny z kilku źródeł. Są tacy na ziemi, którzy zawsze musza mieć rację. Ja mam pytanie do znawców xiaiomi. Mam redmi 2 1/8. Kupiłem trochę na próbę. Jestem zadowolony. Zwłaszcza z czasu trzymania baterii. Jedyne zastrzeżenia, to częste wczytywanie pulpitu i trudność odebrania połączenia telefonicznego. Czy przejście na MI 4 daje istotne przewagi? A jeżeli to jakie MI4? Zaznaczam, że nie wykorzystuję telefonu intensywnie.

Co do twojego pytania, to zadaj je w odpowiednim wątku może. Poza tym masz rację. Mamy wolny rynek i każdy sprzedawca,/pośrednik/dystrybutor podlega jego weryfikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Buriza napisał:

Musimy uściślić bo nie doprecyzowaliśmy. Tak jak pisałem, nasz broker z którym mamy podpisaną umowę, wysyła przesyłki DHL zawsze z zawartą opłatą za Remote Area, nawet jeśli nie występuje (na ibuygou czy na aliexpress nalezy dodatkowo dopłacić wówczas 35$ z tego co pamiętam). Najlepiej sprawdzić czy Wasza miejscowość podlega pod Remote Area na stronie DHL:

http://raslist.dhl.com/jsp/first.jsp

W przypadku jeśli adres dostawy podlega dodatkowej opłacie to wówczas cena z "ubezpieczeniem od VAT" z wysyłką DHL będzie taka sama u nas (lub niższa). 

Natomiast jeśli nie łapiecie się w dodatkowe koszta to bardziej będzie opłacało się Wam kupić z ubezpieczeniem na ibuygou. Aczkolwiek są inne sposoby :) (info na priv)

Tyle jeśli chodzi o wysyłki z ubezpieczeniem.

Bez ubezpieczenia gwarantowane niższe ceny od ibuygou (w tym na allegro w grubo ponad 90% przypadków) oraz gwarantowane takie same ceny (lub niższe, zależnie od konkretnego modelu) od Goldway przy zapłacie w USD (z lepszymi warunkami gwarancyjnymi).

 

 

Co do Remote Area to trochę naciągacie bo jeszcze nie spotkałem się z tym aby jakaś miejscowość nie należała do niej :) Przed chwilą nawet sprawdzałem kobylniki gdzie mieszka 350 ludzi i nie ma z tym problemu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Buriza napisał:

Musimy uściślić bo nie doprecyzowaliśmy. Tak jak pisałem, nasz broker z którym mamy podpisaną umowę, wysyła przesyłki DHL zawsze z zawartą opłatą za Remote Area, nawet jeśli nie występuje (na ibuygou czy na aliexpress nalezy dodatkowo dopłacić wówczas 35$ z tego co pamiętam). Najlepiej sprawdzić czy Wasza miejscowość podlega pod Remote Area na stronie DHL:

http://raslist.dhl.com/jsp/first.jsp

W przypadku jeśli adres dostawy podlega dodatkowej opłacie to wówczas cena z "ubezpieczeniem od VAT" z wysyłką DHL będzie taka sama u nas (lub niższa). 

Natomiast jeśli nie łapiecie się w dodatkowe koszta to bardziej będzie opłacało się Wam kupić z ubezpieczeniem na ibuygou. Aczkolwiek są inne sposoby  (info na priv)

Tyle jeśli chodzi o wysyłki z ubezpieczeniem.

Bez ubezpieczenia gwarantowane niższe ceny od ibuygou (w tym na allegro w grubo ponad 90% przypadków) oraz gwarantowane takie same ceny (lub niższe, zależnie od konkretnego modelu) od Goldway przy zapłacie w USD (z lepszymi warunkami gwarancyjnymi).

 

 

Co do Remote Area to trochę naciągacie bo jeszcze nie spotkałem się z tym aby jakaś miejscowość nie należała do niej Przed chwilą nawet sprawdzałem kobylniki gdzie mieszka 350 ludzi i nie ma z tym problemu ;)

Pdf ze strony DHL, od 158 strony, dość sporo tego widzę

Wysłane z mojego Mi 3W przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 3.11.2015, 11:14:57, Madzia86 napisał:

Rozumiem u was mozna kupic w dolarach na raty ? :D te 15 $ to po gwarancji. Wy po gwarancji naprawiacie telefony ?  Zawsze odsyłacie na swoj koszt naprawiony telefon ? Otwarcie konta walutowego to 15 minut maks pozniej kupno dolarow na walutomat i cena nizsza u Goldiego plus wysylyka z estoni pare dni i paczka w domu

 

A wy sami jesteście przeciez pośrednikami :) Jak jestescie takie Vipy to czemu nie sprzedajace na ali express tylko na alledrogo ? 

15$ po gwarancji, która w standardzie wynosi 6 miechów. Słabo. Odsyłamy zawsze na nasz kosz jeśli uszkodzenie nie powstało z winy użytkownika. 

Masz powyżej ofertę na OnePlus One 64GB w cenie niższej od Goldway o ok 345zł po aktualnym kursie. Dalej słabo? ;) 

Poza allegro można kupić jeszcze taniej u Nas :)

Beztytulu_srnnppw.png

 

A tutaj ta wspaniała wg Ciebie oferta z Estonii? Dodając koszt przewalutowania 700zł. Choć jak przesyłka ma trwać kilka dni to być może warto dołożyć :)

Przechwyt_srnxqqh.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...