Skocz do zawartości

Promocja na sprzęt XIAOMI od Xon Technology - najniższe ceny w sieci!


Rekomendowane odpowiedzi

Czym się różnią urządzenia z tych dwóch aukcji?

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5683481368

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5609170150

Cena różni się o 100zl a nie widzę żadnej różnicy pomiędzy nimi

Nie patrząc na aukcje myślę że jeden jest td a drugi fdd

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PROMOCJA

 

Xiaomi Mi Note 16GB

w cenie 319$ / 1235zł na allegro

+ GRATIS oryginalne etui silikonowe

 

Dostępne 4 kolory:

1. Biały

2. Czarny

3. Bamboo

4. Różowy

 

aa.jpg

 

 

 

Przypominam, że można również zakupić Mi4c 16GB w cenie 245$ / 929zł na allegro

Edytowane przez Buriza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jedno pytanie do Burizy w sprawie Meizu MX5 czy te które wysyłacie do wersje international?

pozdrawiam

 

Oczywiście, że nie. Nie da się kupić wersji international w Chinach, ponieważ jest to wersja exportowa sprzedawana przez samego producenta i to przez oddział w Hong Kongu. KAŻDY towar który sprzedajemy (i który kupisz od chinskich reselerów na Ali, Alibabie czy gdziekolwiek indziej) pochodzi z chińskiej dystrybucji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na życzenie możemy zamówić i wysłać.

Taka ciekawostka a propos TV - wysyłaliśmy ok miesiąc temu na specjalne zamowienie klientowi MiTV 2s 40" i doszło bez VAT / cła i to kurierem UPS :)

Z czystej ciekawości... Jaki koszt całkowity ściągnięcia TV do PL ? Edytowane przez Ardo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do Burizy. Dostanę ten numer przesyłki? Nie wiem czy specjalnie olewasz czy nie widzisz czy nadal nie wysłałeś paczki z RN2, a zamawiałem 12.10

 Przecież napisane jest na stronie o mnie, że numer przesyłki wysyła na indywidualną prośbę. Jak go poprosiłem to dostałem w przeciągu, hmm... godziny? Także wątpie by olewał specjalnie.

 

ja mam natomiast inne pytanie do Burizy. Czy wszystkie mi4c z preorderu wyszły białe, czy jednak dostaliście jakies czarne sztuki i wysłaliście zamiast białych? Zauważyłem, że 2 dni po wysyłce macie w ofercie wersje czarną (do tego taniej i ze szkłem gratis :( )

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież napisane jest na stronie o mnie, że numer przesyłki wysyła na indywidualną prośbę. Jak go poprosiłem to dostałem w przeciągu, hmm... godziny? Także wątpie by olewał specjalnie.

ja mam natomiast inne pytanie do Burizy. Czy wszystkie mi4c z preorderu wyszły białe, czy jednak dostaliście jakies czarne sztuki i wysłaliście zamiast białych? Zauważyłem, że 2 dni po wysyłce macie w ofercie wersje czarną (do tego taniej i ze szkłem gratis :( )

Pisałem 2 razy maila oraz tutaj PW. Jeszcze jakieś rzeczy, których nie wykonałem, żeby dostać nr przesyłki?

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...