Skocz do zawartości

Promocja na sprzęt XIAOMI od Xon Technology - najniższe ceny w sieci!


Rekomendowane odpowiedzi

W czwartek przeszedł mi pad. Transakcja bez VATu i innych problemow. Daje 10/10 ☺

Mam pytanie odnośnie Xiaomi redmi note 2 i primea. Czy posiadają one slot na kartę pamięci bo wszędzie szukam tej informacji i jest podana tylko pojemność wewnętrzna a o slocie ani słowa.

Tak mają wejście na kartę SD  ;-;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak jest w praktyce, ale cytuję ze strony O MNIE xon24:

" GWARANTUJEMY NAJNIŻSZĄ CENĘ W POLSKIEJ SIECI

Jeśli znalazłeś w niższej cenie na allegro fabrycznie nowy sprzęt Xiaomi - napisz do nas, a sprzedamy Tobie w jeszcze niższej cenie!"

Więc jeśli znalazłeś taniej, to negocjuj - chociaż szczerze wątpię w dostępność, tym bardziej 3/64gb..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby w aukcji jest "NIE PRZEPŁACAJ U KONKURENCJI!" ale u innych znajdzie sie z wysylka z EU za ta cene :( Popsuły sie te ceny czy zawsze tylko hasła?

 

Na allegro (mimo wysokich prowizji) sprzedajemy taniej od ibuygou czy Goldway na aliexpress ten model ale widze, że niedogodzimy wszystkim. Chętnie zobaczę link z niższą ceną i to z wysyłką z EU. Czekam.

 

PS Zostały tylko 2 sztuki. Poza allegro 1129zł / 295$

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto wie czy nei negocjowalem.

Buriza powiedzial ze sprzeda wylacznie na Ali.

 

Dla potpmnych mowisz - a prosze Cie bardzo.

Tu macie 3GB z wysylka z EU wiec na 100% nie ma cla za to. U Burizy musicie liczyc sie z oplata. No i porzadna przecwiczona gwarancja towaru na Ali

http://www.aliexpress.com/item/Original-Xiaomi-Mi4c-Mi-4c-4G-FDD-LTE-Mobile-Phone-Snapdragon808-Hexa-Core-5-0-inch/32477766040.html?spm=2114.01020208.3.43.KmXYyF&ws_ab_test=201526_3,201527_4_71_72_73_74_75,201409_1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto wie czy nei negocjowalem.

Buriza powiedzial ze sprzeda wylacznie na Ali.

 

Dla potpmnych mowisz - a prosze Cie bardzo.

Tu macie 3GB z wysylka z EU wiec na 100% nie ma cla za to. U Burizy musicie liczyc sie z oplata. No i porzadna przecwiczona gwarancja towaru na Ali

http://www.aliexpress.com/item/Original-Xiaomi-Mi4c-Mi-4c-4G-FDD-LTE-Mobile-Phone-Snapdragon808-Hexa-Core-5-0-inch/32477766040.html?spm=2114.01020208.3.43.KmXYyF&ws_ab_test=201526_3,201527_4_71_72_73_74_75,201409_1

Radze spojrzeć niżej na tabelkę: DHL->Custom Duty & VAT-> YES. Wysyłka do Polski jest tylko 2 przewoźnikami Singapore Post (Możliwość VAT) oraz DHL (pewny VAT według sprzedawcy), ale zamawiaj! Tylko nie bądź zaskoczony gdy dostaniesz ładną informację z DHL/UC o dopłacie 23% :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radze spojrzeć niżej na tabelkę: DHL->Custom Duty & VAT-> YES. Wysyłka do Polski jest tylko 2 przewoźnikami Singapore Post (Możliwość VAT) oraz DHL (pewny VAT według sprzedawcy), ale zamawiaj! Tylko nie bądź zaskoczony gdy dostaniesz ładną informację z DHL/UC o dopłacie 23% :)

 

Jest napisane jak byk w każdym zakątku tej aukcji, że towar jest wysyłany z UE i nie ma VATu. Szanuję Pana za to co Pan robi dla tej społeczności, ale krew mnie zalewa jak widzę jak ktoś próbuje z innego zrobić idiotę. Nie ma Pan najniższej ceny w sieci i dochodzi wysokie ryzyko na VAT, ciekawy jestem czy coś Pan z tym zrobi, czy to tylko taki chwyt marketingowy żeby zachęcić potencjalnych klientów do zakupów u Pana ;)

Edytowane przez Sajwo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest napisane jak byk w każdym zakątku tej aukcji, że towar jest wysyłany z UE i nie ma VATu. Szanuję Pana za to co Pan robi dla tej społeczności, ale krew mnie zalewa jak widzę jak ktoś próbuje z innego zrobić idiotę. Nie ma Pan najniższej ceny w sieci i dochodzi wysokie ryzyko na VAT, ciekawy jestem czy coś Pan z tym zrobi, czy to tylko taki chwyt marketingowy żeby zachęcić potencjalnych klientów do zakupów u Pana ;)

Z nikogo nie próbuje zrobić idioty, wypraszam sobie takie stwierdzenia w stosunku do mojej osoby. Nie jestem tutaj stroną sprzedającą. Jasno w tabelce w FAQ jest zaznaczone, że wysyłka DHL zawiera opłaty VAT. Każą wybierać opcję EU Express której do wyboru nie ma, dopiero niżej w dodatkowych informacjach jest tekst, aby po zakupie skontaktować się z nimi i ustalić szczegóły. To, że paczka pójdzie do Angli, a potem do Polski nie zwalnia jej z VAT, co innego jeżeli cwany chińczyk ma kogoś w angli, który paczkę odbierze i przekaże dalej, nie ufam sprzedawcą na Ali, dlatego nie ufam także w ich zapewnienia o braku VAT. Lepiej zapobiegać niż leczyć :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest napisane jak byk w każdym zakątku tej aukcji, że towar jest wysyłany z UE i nie ma VATu. Szanuję Pana za to co Pan robi dla tej społeczności, ale krew mnie zalewa jak widzę jak ktoś próbuje z innego zrobić idiotę. Nie ma Pan najniższej ceny w sieci i dochodzi wysokie ryzyko na VAT, ciekawy jestem czy coś Pan z tym zrobi, czy to tylko taki chwyt marketingowy żeby zachęcić potencjalnych klientów do zakupów u Pana ;)

Ale to nie Nezumi sprzedaje

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z nikogo nie próbuje zrobić idioty, wypraszam sobie takie stwierdzenia w stosunku do mojej osoby. Nie jestem tutaj stroną sprzedającą. Jasno w tabelce w FAQ jest zaznaczone, że wysyłka DHL zawiera opłaty VAT. Każą wybierać opcję EU Express której do wyboru nie ma, dopiero niżej w dodatkowych informacjach jest tekst, aby po zakupie skontaktować się z nimi i ustalić szczegóły. To, że paczka pójdzie do Angli, a potem do Polski nie zwalnia jej z VAT, co innego jeżeli cwany chińczyk ma kogoś w angli, który paczkę odbierze i przekaże dalej, nie ufam sprzedawcą na Ali, dlatego nie ufam także w ich zapewnienia o braku VAT. Lepiej zapobiegać niż leczyć :)

 

Wybacz, moja wypowiedź była skierowana do sprzedawcy. Nie wiem jak to działa, bo jeszcze nie zamawiałem. Ale różnica pomiędzy kupowaniem na aliexpress a kupowaniem na forum jest taka, że opis na aukcji Aliexpress jest wiążący. Jeśli dostaniesz VAT (na co prawdopodobieństwo wynosi 0%, czego niestety nie rozumiesz) to możesz żądać nawet zwrotu całej kwoty za produkt. A opis aukcji od Burizy nie jest wiążący, bo nawet jeśli znajdziesz tanszą ofertę to ma to głęboko gdzieś :) Buriza jest sprawdzony i na pewno większość ludzi z tego forum go lubi za to co robi, ale aliexpress jest sprawdzone po stokroć bardziej. I tańsze.

Edytowane przez Sajwo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, moja wypowiedź była skierowana do sprzedawcy. Nie wiem jak to działa, bo jeszcze nie zamawiałem. Ale różnica pomiędzy kupowaniem na aliexpress a kupowaniem na forum jest taka, że opis na aukcji Aliexpress jest wiążący. Jeśli dostaniesz VAT (na co prawdopodobieństwo wynosi 0%, czego niestety nie rozumiesz) to możesz żądać nawet zwrotu całej kwoty za produkt. A opis aukcji od Burizy nie jest wiążący, bo nawet jeśli znajdziesz tanszą ofertę to ma to głęboko gdzieś :) Buriza jest sprawdzony i na pewno większość ludzi z tego forum go lubi za to co robi, ale aliexpress jest sprawdzone po stokroć bardziej. I tańsze.

Jeżeli udowodnisz Burizie, że gdzieś masz oryginały taniej to do niego napisz, w końcu reklamuje się, że ma najtaniej czyż nie?. Opis jest opisem, tak samo wiąże jak opisy allegro, czy ebay, a potem się okazuje, że w FAQ/o mnie etc. są druczki i kruczki i gówno Ci się należy :). Buriza sprzedaje na allegro także, nikt Cię nie zmusza do zakupów przez PW/forum :). Chcesz "ominąć VAT? Zamawiaj w EU/Polsce, nie w chinach. Nigdy nie uwierzę w cudowne sposoby chińczyków. Co innego jak mają magazyn w EU jak XFS/IBG, ale nie z bezpośrednią przesyłką ;-; Już nie raz ludzie pisali o przesyłce DHLem przez Anglie/Niemcy gdzie płacili VAT. Po prostu nie ufam sprzedawcą na Alie, przynajmniej się na nich nie przejadę. Lubisz tam zamawiać, masz sprawdzone sposoby, twoja sprawa, ale ja nigdy ludziom nie będę polecał zakupów tam i tyle. Kończę OT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie jak komuś nie pasuje kupno to niech sobie ściąga nawet z księżyca. Jak idę do piekarni i chleb jest dla mnie za drogi to wychodze a nie rzucam epitetami w stronę osoby stojącej za ladą. Co to za pomysł? Kupuj gdzie chcesz. Niedługo ktoś wpadnie na pomysł by pójść do RTV EURO i kazać im ściągnąć dla siebie wskazany telefon od Chińczyków po najniższej cenie...

Ja czekam na przesyłkę od burizy, kupiłem przez allegro. Zanim się zdecydowałem, sprawdziłem wiele opcji i według mnie w tej sytuacji rachunek zysków i potencjalnych strat był zdecydowanie na plus sprzedającego i stąd moja decyzja.

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto wie czy nei negocjowalem.

Buriza powiedzial ze sprzeda wylacznie na Ali.

 

Dla potpmnych mowisz - a prosze Cie bardzo.

Tu macie 3GB z wysylka z EU wiec na 100% nie ma cla za to. U Burizy musicie liczyc sie z oplata. No i porzadna przecwiczona gwarancja towaru na Ali

http://www.aliexpress.com/item/Original-Xiaomi-Mi4c-Mi-4c-4G-FDD-LTE-Mobile-Phone-Snapdragon808-Hexa-Core-5-0-inch/32477766040.html?spm=2114.01020208.3.43.KmXYyF&ws_ab_test=201526_3,201527_4_71_72_73_74_75,201409_1

 

Ja prosiłem Ciebie o ofertę Mi4 64GB a nie Mi4c

 

#################################################################################

 

 

WAŻNA INFORMACJA!

 

Od 1 października jest Narodowy Dzień ChRL i potrwa 7 dni! W między czasie mamy urlop więc wysyłki towaru będą realizowane ok 10 października. Ostatnie wysyłki przed przerwą realizujemy jutro tj. 30 września. Także jak ktoś jest zainteresowany Remi Note 2 (16GB / Prime 32GB), Mi4C 16GB, Mi3 16GB to damy jeszcze radę wysłać jutro pod warunkiem opłacenia zamówienia przez PayU do godziny max 23:59 :)

Edytowane przez Buriza
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z nikogo nie próbuje zrobić idioty, wypraszam sobie takie stwierdzenia w stosunku do mojej osoby. Nie jestem tutaj stroną sprzedającą. Jasno w tabelce w FAQ jest zaznaczone, że wysyłka DHL zawiera opłaty VAT. Każą wybierać opcję EU Express której do wyboru nie ma, dopiero niżej w dodatkowych informacjach jest tekst, aby po zakupie skontaktować się z nimi i ustalić szczegóły. To, że paczka pójdzie do Angli, a potem do Polski nie zwalnia jej z VAT, co innego jeżeli cwany chińczyk ma kogoś w angli, który paczkę odbierze i przekaże dalej, nie ufam sprzedawcą na Ali, dlatego nie ufam także w ich zapewnienia o braku VAT. Lepiej zapobiegać niż leczyć :)

 

Nezumi, nie masz racji. W aukcji jest napisane "The price is not including the Custom Duty (by DHL)" czyli "Cena nie zawiera podatku", a w przytoczonej tabelce z FAQ "Yes,we guarantee there is no any Custom Duty & VAT for the EU.It's safe and fast!" czyli gwarantują brak opłat z tytułu podatku i VAT.

Reszta się zgadza. Również to, że kombinują po alpejsku albo norwesku z "punktami przerzutowymi" w UK. Śmierdząca sprawa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najniższe ceny są o ile nie doliczą ci vat bo tak to wychodzi taniej zamowić z XFS. No i nie czekasz 3-4tyg oraz nie zjadasz paznokci przy komunikacje zatrzymane przez urząd celny... 

 

Każdy podejmuje własne ryzyko. Jedni (w tym ja) wolą mieć VAT z głowy i zamawiają w polsce/XFS, inni chcą przyoszczędzić kilka złociszy, trafi się VAT to trudno, nie pykło, ale zawsze jest szansa, że to ~23% taniej będzie :D.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dniach będę zamawiał Mi4c od tego sprzedawcy. Nie potrzebuję, po prostu chciałbym niektórym pokazać, że to nie żaden wałek. Jak przyjdzie to wystawię ofertę na forum, będzie można kupić po kosztach.

 

Napisalem do niego i odpowiedzial ze wystarczy zwyklym DHL zamowic a nie zadnym expressem jak ktos tu sugerowal.

Wtedy przyjdzie na 100% bez cla - jesli bedzie inaczej zglaszasz to do aliexpress i oddaja kase

 

Daj znac jak kupisz oraz jaka wersje za ile

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...