Skocz do zawartości

Promocja na sprzęt XIAOMI od Xon Technology - najniższe ceny w sieci!


Rekomendowane odpowiedzi

Telefon przyszedl w piatek, pobawilem sie nim troche i moge szczerze polecic tego sprzedawce! Przesylka przyszla we wzglednie normalnym czasie (3tyg od momentu zamowienia, do doreczenia przesylki) bez vatu, choc tutaj akurat jest to loteria ;) Sluchawka oczywiscie oryginalna, z zainstalowanym miuipolska 5.7.23 co szybko zaktualizowalem do 5.9.1, w pelni sprawna. Bardzo dobrze i bezpiecznie zapakowana. 

Szczerze polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak z ceną i dostępnością redmi note 2?

 

Zwykłej wersji Redmi Note 2 zostały nam tylko 3 sztuki i pójdą w najbliższych godzinach na allegro. Na stanie mamy 40+ sztuk wersji Prime (białe i czarne). Przy płatności w USD cena za białą wersję 32GB jak u Goldway, wersja czarna +5$.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NOWOŚĆ!

 

Redmi Note 2 (oryginalny FDD-LTE) od dzisiaj dostępny w różnych kolorach

Cena poza allegro jak u Goldway na aliexpress, dodatkowo przy zakupie na allegro na hasło miuipolska oryginalny flip cover o wartości ok 40 zł

27.jpg

 

 

#####################################################

 

Obniżyliśmy również cenę na allegro na Asus Zenfone 2 (wersja 4/16GB)

cena jedyne 899zł na allegro

 

na hasło miuipolska oryginalna folia Asus oraz ładowarka Quick Charge 2.0 za friko

(promocja do wyczerpania zapasów)

 

55bb5935Nc9eb31c3.jpg

55bb4db1Nea143203.jpg

 

 

Dodaliśmy również do oferty OnePlus Two

 

##########################################

 

Pamiętajce - przy zakupie poza allegro w $ gwarantowane ceny towaru jak u Goldway (lub nawet niższe), a przy okazji wspieracie Polaków. Im więcej będziemy sprzedawali = będziemy mogli oferować coraz to niższe ceny :)

 

Po drugie oferujemy lepsze warunki gwarancyjne od chińczyków:

- naprawy traktujemy priorytetowo

(z tego co ludzie piszą na telchina to odsyłając do chińczyków potrafią czekać 3 miesiące...)

- wszystkie naprawy TYLKO I WYŁĄCZNIE w autoryzowanych serwisach

(towar będzie naprawiony profesionalnie na oryginalnych częściach)

- po naprawie odsyłamy towar na nasz koszt

(u chińczyków płacicie w 2 strony)

 

 

Kupując na allegro macie tę wygodę, że można zakupić towar na raty PayU, zapłata w złotówkach

Jest to również dla nas najwygodniejsza forma, ponieważ nie musimy czekać aż środki się zaksięgują itp

Edytowane przez Buriza
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś przybliżony termin dostępności Mi4 3gb RAM WCDMA ? Odświeżam codziennie allegro, bo nie chcę przegapić aukcji...

 

U Xiaomi sold out. Już raczej nie będą dostępne ponownie, poniewaz ostatnie sztuki które sprzedawaliśmy były to resztki magazynowe od producenta (proszę czytać wietrzenie magazynów przed wprowadzeniem Mi4c).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu nie wiem czy zaśmiecamy wątek podziękowaniami za udaną transakcję czy nie? ;-) Ja, mimo że trafiło na mnie z cłem to jestem zadowolony ;-) Dodał bym tylko możliwość szybszej przesyłki bo czekać na swój nowy tel 3 tyg to jakaś męczarnia

Sent from my m2 note using Tapatalk

Edytowane przez squirrelkuss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich na Forum

 

Jestem nowym użytkownikiem i mam pewne pytanie otóż znalazłem taka aukcje na allegro:

 

http://allegro.pl/xiaomi-mi4c-3gb-ram-32gb-rom-snapdragon-808-2xsim-i5685557413.html

 

I jestem prawie zdecydowany na zakup ale potrzebuje kilku informacji

 

Czy telefon można zamówić w każdej wersji kolorystycznej??

 

I tak naprawdę realny czas kiedy ten telefon do mnie dojdzie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich na Forum

 

Jestem nowym użytkownikiem i mam pewne pytanie otóż znalazłem taka aukcje na allegro:

 

http://allegro.pl/xiaomi-mi4c-3gb-ram-32gb-rom-snapdragon-808-2xsim-i5685557413.html

 

I jestem prawie zdecydowany na zakup ale potrzebuje kilku informacji

 

Czy telefon można zamówić w każdej wersji kolorystycznej??

 

I tak naprawdę realny czas kiedy ten telefon do mnie dojdzie??

Czas dostawy to 10-40dni (zazwyczaj w 2tyg dochodzi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem ale to jest praktycznie dwa dni po prezentacji MI 4c więc zastanawiam się o ile przedłuży się czas dostawy

 

Czytając ten wątek widzę że wszyscy są zadowoleni z tego sprzedawcy oryginalny sprzęt itp.?

 

a tak szczerze niech ktoś mi powie chce się przesiąść ciężkiej samsungowskiej nakładki na coś lżejszego, dobrze wam się pracuje na telefonach mi ?? Telefony są naprawdę dobrze wykonane? Nie ma większych problemów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o serię MI (bo z taką miałem styczność ) to stosunek ceny do jakości wynosi 10/10.

Ja odkąd używam telefonu z MIUI, tylko taki chcę system. Ile bym nie zmieniał ROMów, to zawsze wracam do MIUI.

Co do użytkownika z aukcji. 100% pewności. 100% zadowolenia. 100% oryginalne produkty.

Mi4 / sMIUI / Tapatalk

Edytowane przez kulig007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MIUI tez lekkie nie jest ale chodzi ladnie i wg mnie jest fenomenalne. Częste aktualizacje.

Od 2gb ram w słuchawie zaczyna sie swoboda w uzytkowaniu. Telefony sa dobrze wykonane. Modele MI najlepiej. Do samsungow na pewno nie wroce. Nawet jak mi zapłacą.

Btw

Poł rodziny wyposażyłem w Xiaomi i wszyscy są mega zadowoleni ;)

Tapnięte z MI4

Edytowane przez Szuja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciał bym jeszcze odpowiedzi od właściciela aukcji kiedy ten telefon realnie by się znalazł u mnie

 

Będę wdzięczny za odpowiedź

 

Mamy zamówione 30 sztuk od producenta ale Xiaomi będzie realizowało wysyłki w ciągu 2-4 tygodni licząc od wczoraj tj. 23 września. Kolor czarno-biały. Także nie jesteśmy w stanie określić dokładnie, że "dnia X otrzymamy dostawę, dnia Y będą realizowane wysyłki do klientów, dnia Z otrzymasz paczkę". W najlepszym razie wysyłka w pierwszym tygodniu października.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj znac jak bedzie 3GB wersja czarna.

 

I dołączam sie do pytania czy wysyłka z Polski bo jak nie to dodac trzeba clo :(

 

 

 

Jest wyraźnie napisane, że przy płatności w USD ceny jak u Goldway. 

 

Wyraznie napisane? Ale gdzie? U Ciebie na biurku? W 1 posicie nic takiego nie ma. I moze daj do niego linka ;P bedzie wsyzkim latiwej. A chyb zalezy Ci na sprzedazy?

 

Cena obejmuje przesylke? Jesli tak to jaka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...