Skocz do zawartości

Promocja na sprzęt XIAOMI od Xon Technology - najniższe ceny w sieci!


Rekomendowane odpowiedzi

Obniżyliśmy cenę na allegro Mi Note 16/64 GB i jest to w tej chwili

najniższa cena na świecie

Gratis oryginalny pokrowiec silikonowy

 

Dodatkowo na allegro jest promocja na prawdziwe raty 0%

Bez bawienia się w przewalutowania jak od chińczyków

 

 

 

Polecamy również zakup w najniższej cenie na świecie:

Xiaomi Mi4 16GB biały wcdma - 229$

oraz telefony IUNI

 

 

Została nam również ostatnia sztuka Mi2S 32GB

na hasło "case for free miuipolska" otrzymasz GRATIS oryginalny pokrowiec silikonowy

 

 

 

Z ciekawszych ofert polecamy:

 

1. kamerki SJCAM SJ5000plus + GRATIS dodatkowa bateria

(nie sprawdzałem aktualnie cen u konkurencji ale w dniu wystawiania oferty na allegro była to najniższa cena na świecie)

 

 

2. Xiaomi Mi3 16/64GB wraz z gratisami: 

- oryginalny flip cover

- oryginalny pokrowiec silikonowy

- oryginalne folie (2szt) 

 

 

3. Meizu MX4 Pro 16GB szary wraz z gratisami

(oferta do wyczerpania zapasów, 1379zł)

- szkło hartowane 2.5D Freeson

- hard case Freeson

- oryginalne słuchawki Meizu EP-21

- powerbank Yoobao 7800mAh

 

 

W razie pytań najszybciej odpisujemy na meila:

info (małpka) xon24 (kropka) eu

 

Proszę się powołać na miuipolska :)

 

 

ZAPRASZAMY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena Redmi Note 2 w porównaniu z ali to niebo, a ziemia. Ponad 100zł różnicy

 

Cena jest specjalnie ustalona na wysokim poziomie, poniewaz ten model jest bardzo ciężko dostępny i sprzedawany z ograniczeniami przez producenta. Gdybym ustalił zbyt niską cenę to nie byłbym w stanie zrealizować wszystkich zamówień, ponieważ okazałoby się, że dziennie bym sprzedawał po ok 10 sztuk dziennie (podczas gdy realnie jestem w stanie kupić od producenta tylko ok 20 sztuk tygodniowo). W tym momencie cena została perfekcyjnie dobrana w stosunku realnych dostaw do sprzedaży.

Gdy tylko Xiaomi zniesie limity to będzie można kupić ten model w najniższej cenie na świecie jak ma to miejsce w większości telefonów Xiaomi aktualnie w naszej ofercie.

Więc nie ma aktualnie ŻADENGO argumentu aby obniżać cenę Redmi Note 2 na wyrost, skoro jestem w stanie sprzedać całość tygodniowych dostaw. Chyba lepiej sprzedać towar za więcej niż na mniej? Prawda? Po to się prowadzi działalność aby zarabiać :)

Edytowane przez Buriza
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XIAOMI MI4 64GB ponownie dostępny!

Tylko kilka sztuk więc kto pierwszy ten lepszy

(cena jest już najniższa w sieci więc nie sprzedaję poza allegro)

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

@buriza, już wiadomo kiedy otrzymacie telefony? ( redmi noty 2 )

 

W tym tygodniu otrzymamy aczkolwiek wszytkie sztuki, które zamówiliśmy w preorderze już wyprzedaliśmy. Jutro Xiaomi otwiera ponowną sprzedaż ale nie wiem czy będzie to wersja FDD-LTE bo dzisiaj np sprzedawana była tylko wersja TDD-LTE przez Xiaomi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, prawdopodobnie idzie nam jednym transportem to wszystko :D

 
2015-08-24 08:57

AMSTERDAM INKLARING, Item arrived

2015-08-24 08:57

AMSTERDAM INKLARING, Package sent

2015-08-24 08:57

The item is at the PostNL sorting center

2015-08-17 11:24

The item is ready for shipment

2015-08-17 06:02

The item is pre-advised

 

A na PP:

Rodzaj przesyłki: List polecony ekonomiczny

Kraj nadania: Holandia

Kraj przeznaczenia: Polska

Status przesyłki:

Nazwa zdarzenia Data i czas Jednostka pocztowa

Wysłanie przesyłki 2015-08-24 08:57 AMSTERDAM INKLARING

Nadejście przesyłki 2015-08-24 08:57 AMSTERDAM INKLARING

    Także już bliżej niż dalej! :D Teraz tylko modlić się by VATu nie było.

Edytowane przez Deragon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, prawdopodobnie idzie nam jednym transportem to wszystko :D

 
2015-08-24 08:57

AMSTERDAM INKLARING, Item arrived

2015-08-24 08:57

AMSTERDAM INKLARING, Package sent

2015-08-24 08:57

The item is at the PostNL sorting center

2015-08-17 11:24

The item is ready for shipment

2015-08-17 06:02

The item is pre-advised

 

A na PP:

Rodzaj przesyłki: List polecony ekonomiczny

Kraj nadania: Holandia

Kraj przeznaczenia: Polska

Status przesyłki:

Nazwa zdarzenia Data i czas Jednostka pocztowa

Wysłanie przesyłki 2015-08-24 08:57 AMSTERDAM INKLARING

Nadejście przesyłki 2015-08-24 08:57 AMSTERDAM INKLARING

    Także już bliżej niż dalej! :D Teraz tylko modlić się by VATu nie było.

 

 

Tak swoją drogą to wszystkie przesyłki wysyłamy PRIORYTETEM ale tracking błędnie pokazuje, że przesyłka ekonomiczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, miałem kupować Mi4i a trafiłem na wzmianki o Redmi Note 2 i teraz się waham. Cena na aukcji xon24 jest bardzo dobra i o wiele niższa niż Mi4i a jak na moje oko Redmi Note 2 jest chyba lepszy, czy ktoś mógł by rzucić swoją opinią? Na pewno Redmi ma więcej punktów w antutu, większy wyświetlacz co akurat nie jest dla mnie problemem. Coś jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, miałem kupować Mi4i a trafiłem na wzmianki o Redmi Note 2 i teraz się waham. Cena na aukcji xon24 jest bardzo dobra i o wiele niższa niż Mi4i a jak na moje oko Redmi Note 2 jest chyba lepszy, czy ktoś mógł by rzucić swoją opinią? Na pewno Redmi ma więcej punktów w antutu, większy wyświetlacz co akurat nie jest dla mnie problemem. Coś jeszcze?

Trzeba zacząć od tego, ze seria "Mi" jest serią lepszą od "Redmi", lepszej jakości podzespoły etc. Nie ma co kierować się wynikami AnTuTu. Różnice na + dla Mi4i to na pewno wyświetlacz JDI, mocniejsza bateria, procesor graficzny (chociaż sam pewien nie jestem... ten Helio w Redmi budzi wiele pytań od pozytywnej strony :P). Mają te same aparaty i przód i tył :P.

Powstaje tylko 1 pytanie... Jak dobry będzie ten Helio X10 w tym Redmi Note 2... Na twoim miejscu poczekałbym z tydzień/2 na pierwsze recenzje użytkowników Redmi Note 2 i wtedy zdecydował :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie polecam. Dobra cena, telefon dotarł do mnie dosyć szybko, pomijając drobny szczegół to wszystko zgodnie z ustaleniami ;) Odpowiedź na pytanie przed i po zakupie maksymalnie w 24h. Na pokładzie wgrane MIUI Polska, chociaż o to nie prosiłem (ale to na +).

Jedyny minus, to brak przejściówki do ładowarki w zestawie. Koszt ze strony sprzedającego byłby praktycznie zerowy, a kupującemu zaoszczędziłoby czasu i frustracji kiedy w domu brak porządnej ładowarki USB. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie polecam. Dobra cena, telefon dotarł do mnie dosyć szybko, pomijając drobny szczegół to wszystko zgodnie z ustaleniami ;) Odpowiedź na pytanie przed i po zakupie maksymalnie w 24h. Na pokładzie wgrane MIUI Polska, chociaż o to nie prosiłem (ale to na +).

Jedyny minus, to brak przejściówki do ładowarki w zestawie. Koszt ze strony sprzedającego byłby praktycznie zerowy, a kupującemu zaoszczędziłoby czasu i frustracji kiedy w domu brak porządnej ładowarki USB. 

Ile czasu Ci szło? Mógłbyś wstawić tu pełny rozpis z trackingu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ja wstawię opis z trackingu, szczególnie interesująca ostatnia pozycja z dzisiaj :) kupione przez allegro 05.08.

1 The item is pre-advised 2015-08-11 10:59:00 Transit

2 The item is ready for shipment 2015-08-17 4:13:00 Transit

3 The item is at the PostNL sorting center 2015-08-20 6:54:00 Transit

4 The item is on transport to the country of destination 2015-08-21 7:51:00 Transit

5 The item has arrived in the country of destination 2015-08-21 15:16:00 Transit

6 The item has been processed in the country of destination 2015-08-21 17:05:00 Transit

7 The item is being processed by customs 2015-08-24 2:48:00 Transit

 

nie bardzo wiem czy jest jeszcze sens trzymać kciuki za brak vatu czy nie, zdania na ten temat jak czytałem są podzielone...

Edytowane przez korc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę pewną niekonsekwencję.

 

Kraj docelowy - Śledzenie trea: 2187 ms - Przejdź na stronę oficjalną 2015-08-24 08:57

AMSTERDAM INKLARING, Item arrived

2015-08-24 08:57

AMSTERDAM INKLARING, Package sent

Kraj pochodzenia - Śledzenie trea: 4407 ms - Przejdź na stronę oficjalną 2015-08-25 12:56

The item has arrived in the country of destination

2015-08-25 07:46

The item is on transport to the country of destination

2015-08-24 08:57

The item is at the PostNL sorting center

2015-08-17 11:24

The item is ready for shipment

2015-08-17 06:02

The item is pre-advised

 

To w końcu gdzie ta paczka jest? W Holandii, czy w Polsce?

 

Na PP nadal tylko to:

Nazwa zdarzenia Data i czas Jednostka pocztowa

Wysłanie przesyłki  2015-08-24 08:57  AMSTERDAM INKLARING

Nadejście przesyłki  2015-08-24 08:57  AMSTERDAM INKLARING

 

Zgłupieć można.

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mial byc watek o promocjach w tym sklepie itp a zrobil sie na kilka stron watek o trackingu nl post i jak szybko idzie....

Dokładnie, kiedy widzę nowy post na osi czasu myślę sobiez ze jakas promocja. Po wejściu w post widzę ze to tylko pierdzielenie o przesylkach i trakkingu.

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie

 

1 The item is pre-advised 2015-08-17 6:02:00 Transit 2 The item is ready for shipment 2015-08-17 11:24:00 Transit 3 The item is at the PostNL sorting center 2015-08-24 8:59:00 Transit 4 The item is on transport to the country of destination 2015-08-25 19:51:00 Transit 5 The item has arrived in the country of destination 2015-08-26 9:07:00 Transit 6 The item has been processed in the country of destination 2015-08-27 9:30:00

Transit

 

nie ma mnie w domu, to nie wiem czy do odebrania, czy jak :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...