Skocz do zawartości

Promocja na sprzęt XIAOMI od Xon Technology - najniższe ceny w sieci!


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

 

Specjalizujemy się w sprzedaży detalicznej oraz hurtowej elektroniki użytkowej z Państwa Środka.

W ofercie posiadamy pełen asortyment Xiaomi, Meizu, Huawei, OnePlus, Lenovo, Zuk, Oppo, Zte, Nubia, LeTV, Iuni, Jiayu, Coolpad, SJCAM i inne.

Jesteśmy w stanie zaoferować każdy markowy towar sprzedawany w Chinach.

 

ZALETY KUPNA U NAS:

 

a) Łatwość płatności

  • zapłata w PLN bez przewalutowań
  • bez potrzeby posiadania kont walutowych oraz kosztów ich utrzymania

b.) Szybki kontakt w języku polskim

  • Już nie musisz czekać na niejasną odpowiedź od chińczyka 
  • na wiadomości odpisujemy bardzo szybko

c) Zakup na raty

  • Przy kupnie towaru na allegro możliwość kupna na raty (w tym często organizowane promocje 0%) - tego nie zaoferuje Wam żaden chińczyk

d) Konkurencyjne ceny

  • Przy płatności w USD gwarantowane (lub nawet niższe) ceny jak u Goldway Aliexpress
  • Przy zakupie na allegro ceny w 99% niższe od ibuygou

e) Prawdziwa gwarancja producenta

  • Każdy towar kupujemy tylko i wyłącznie bezpośrednio od producenta
  • Każdy towar jest naprawiany w autoryzowanym serwsie na oryginalnych częściach (tutaj ostrzegamy przed konkurencją - gwarantujemy, że absolutna większość chińskich sprzedawców NIE oferuje gwarancji producenta tylko tzw. gwarancje serwisowe)

f) Wysyłka cały Świat

  • darmowa dostawa do krajów Unii Europejskiej, USA, Kanady oraz Australii
  • za niewielką dopłatą wysyłka do dowolnego zakątka Świata

g) Sprzedaż hurtowa

  • Jeśli prowadzisz lub pragniesz rozpocząć działalność gospodarczą zapraszamy do współpracy

 

Sklep na allegro:

 

Sklep internetowy:

 

 

 

Kontakt:

 

preferowany via e-mail: info (małpa) xon24.eu - szybciej

lub via PM na forum - wolniej

Edytowane przez Buriza
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pink Edition jest niedostępny w oficjalnym sklepie. Wszystkie sztuki zostały wyprzedane bo była to limitowana wersja , którą Xiaomi sprzedawało w cenie wersji 64GB. Cały czas dostępne są Bamboo Edition, Biały oraz czarny (16GB) oraz biały 64GB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

a jeżeli chodzi o akcesoria, czy posiadacie może te kolorowe obudowy (nie mylić z etui) dla MI3 (zielone, niebieskie itp.) ???

link: http://www.aliexpress.com/item/Original-New-Mobile-Phone-Back-Shell-Housing-Door-Battery-Cover-Case-With-Side-Button-Key-Sim/32284575150.html
 

Jesteście w stanie to sprowadzić i wystawić na allegro ?
 

Edytowane przez lg4xhd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 8$ ? Chłop na bułki nie zarobi na czymś takim :-P ja brałem od tego gościa z Twojego linka zieloną, zdjęcia masz w temacie o pękającej obudowie mi3. Chwalę sobie, aczkolwiek na rogach się ściera lakier od wkładania do kieszeni. Nie jakoś bardzo, ale jednak jest takie zjawisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeżeli chodzi o akcesoria, czy posiadacie może te kolorowe obudowy (nie mylić z etui) dla MI3 (zielone, niebieskie itp.) ???

link: http://www.aliexpress.com/item/Original-New-Mobile-Phone-Back-Shell-Housing-Door-Battery-Cover-Case-With-Side-Button-Key-Sim/32284575150.html

 

Jesteście w stanie to sprowadzić i wystawić na allegro ?

 

 

 

Nie prowadzimy sprzedaży zamienników firm trzecich. Tylko oryginalne produkty Xiaomi i innych producentów jak Huawei, Lenovo itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to jest Redmi 2 Pro, a że konkurencja na allegro napisała 2S to również tak dopisane jest na allegro :P

 

Chwila chwila to może jednoznacznie wszyscy napiszemy co? Bo przepisujecie od siebie wzajemnie sprzedawcy różne nazwy a potem ludzie nie wiedzą co instalować z MIUIPolska. Masz dostęp do tego telefonu to powiedz jak go nazywać. Czy to Pro to jest HM2014813 z 2GB ram?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm czyli chyba na stronie musze je nazwać Redmi 2 HM2014811 (dla modelu 1GB ram) i Redmi 2 HM2014813 (dla modeli Redmi 2 i Redmi 2 Pro). Lepiej by ludzie sprawdzali pod baterią ten numer a nie szukali Pro/nie pro. Gdyby było samo Redmi 2 813 to wtedy tak ale ludzie też kupili wcześniej 811. 

 

Sugeruję byś nazwał sobie aukcje Redmi 2 Pro ale dopisał, że chodzi o HM2014813 bo wtedy ludzie będą wiedzieć który rom pobrać (bez różnicy czy mają model 1GB czy 2)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NOWA MEGA ULTRA PROMOCJA

(dodany MiPad i przy okazji bump bo oferta jest przednia)  :)

 

Xiaomi Mi4 16GB wcdma 949zł (biały lub czarny)

Xiaomi Mi3 16GB - 699zł (biały, szary, srebrny)

Xiaomi Mi3 64GB - 819zł (szary, biały)

Xiaomi Mi Pad 16GB - 779zł (biały, niebieski, różowy, żółty, zielony)

Xiaomi Mi Pad 64GB - 899zł (biały, niebieski, różowy, żółty, zielony)

 

MiKey GRATIS. Ceny wraz z kosztem przesyłki.

 

Szczególnie polecam zakup od razu oryginalnych plecków do Mi4 wykonanych z naturalnego drewna dostępnych w 6 gatunkach. Cena + 69zł.

a.jpg

 

Ilość sztuk ograniczona dlatego proszę decydować się jak najszybciej.

 

Wpłata na polskie konto bez bawienia się w przewalutowania jak od chińczyków. Do tego pewna gwarancja w autoryzowanym serwise producenta, z którego miałem ostatnio przyjemność korzystać (Xiaomi ma świetną politykę napraw - niezaleznie od uszkodzenia, gwarantowana naprawa w max 2H).

Można również kupić na allegro (w wyższej cenie - jest za to możliwość zakupu na raty PayU).

Edytowane przez Buriza
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

NOWA MEGA ULTRA PROMOCJA

(dodany MiPad i przy okazji bump bo oferta jest przednia)  :)

 

Xiaomi Mi4 16GB wcdma 949zł (biały lub czarny)

Xiaomi Mi3 16GB - 699zł (biały, szary, srebrny)

Xiaomi Mi3 64GB - 819zł (szary, biały)

Xiaomi Mi Pad 16GB - 779zł (biały, niebieski, różowy, żółty, zielony)

Xiaomi Mi Pad 64GB - 899zł (biały, niebieski, różowy, żółty, zielony)

 

MiKey GRATIS. Ceny wraz z kosztem przesyłki.

 

Szczególnie polecam zakup od razu oryginalnych plecków do Mi4 wykonanych z naturalnego drewna dostępnych w 6 gatunkach. Cena + 69zł.

a.jpg

 

Ilość sztuk ograniczona dlatego proszę decydować się jak najszybciej.

 

Wpłata na polskie konto bez bawienia się w przewalutowania jak od chińczyków. Do tego pewna gwarancja w autoryzowanym serwise producenta, z którego miałem ostatnio przyjemność korzystać (Xiaomi ma świetną politykę napraw - niezaleznie od uszkodzenia, gwarantowana naprawa w max 2H).

Można również kupić na allegro (w wyższej cenie - jest za to możliwość zakupu na raty PayU).

 

W te ceny wliczona jest przesyłka? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Redmi 2 w berbest jest w dobrej cenie 119$ jeszcze przed chwilą był za 89 dolarów

 

Jak ktoś jest jeszcze zainteresowany tym telefonem to można kupić ograniczona ilość w cenie 89$
http://telchina.pl/xiaomi-redmi-2-only-89-only-20-unit-t19117.html#p183394

A jak ktoś nie zdąży to może nabyć z mniejszym  upustem .
http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_162092.html
Kod: REDMI2
Cena z kuponem 119$

 

Edytowane przez czamarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...