Skocz do zawartości

Promocja na sprzęt XIAOMI od Xon Technology - najniższe ceny w sieci!


Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, maaaciekmaaaniek napisał:

Skoro masz rn3 na stanie to wysyłka już teraz a nie po 11 grudnia?

Wysłane z mojego Mi 3W przy użyciu Tapatalka

Towar mamy na stanie tzn, że wysyłki są już realizowane normalnie bez czekania wg kolejności zamówień. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, szczyku napisał:

Kiedy można się spodziewać powerbanku 20000mAh?

Jest wystawiony na allegro od miesiąca. Cena dosyć wysoka, ponieważ detalicznie nie opłaca nam się bawić w wysyłki drobnicy.

 

21 godzin temu, grzegorz1982 napisał:

Do cen z allegro trzeba doliczyć VAT ? Czy go bierzecie na siebie albo oferujecie ubezpieczenie od VATu ?

Jesli trafi na VAT to importer (klient) musi go opłacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wrócę do mojego tematu przesyłki tak jak obstawiał ten Użytkownik

Dnia 18.11.2015, 19:03:47, DAMA napisał:

A teraz tak z innej beczki.

Jak myślicie długo jeszcze? jest szansa na vat?

Przechwytywanie1.thumb.JPG.d61be1de6aa90Przechwytywanie1.thumb.JPG.d61be1de6aa90

Przechwytywanie.JPG

nie ma szans na vat bo to przesyłka na terenie UE. Hmm, obstawiam poniedziałek 23. :D daj znać co wygrałem jeśli trafię :P

 

Przesyłka dokładnie dotarła tego dnia Więc gratuluje wygranej:)

 

Odnośnie sprzedawcy nie ma się do czego doczepić solidnie zapakowane, przesyłka przyszła tak jak została opisana na allegro.

Ja mogę polecić telefon śmiga jak należy. Co do funkcji telefonu mam parę pytań ale to nie w tym dziale

Tylko tak nie do  końca łapie jak wygląda Gwarancja? tu pytanie do sprzedającego

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka pytań do Buriza/Xon24:

1. Czy na aukcji nr. 5833212088, będzie możliwość zakupu Xiaomi Redmi Note 2 PRIME w czarnym kolorze ?

a sorry, jest aukcja z czarnym kolorem, ale ale do czarnego dopłacić trzeba aż 50 złoty... normalnie jak za złoty kolorek:wink:

2. Lokalizacja Chiny, czyli wysyłka z Chin bezpośrednio do Polski czy idzie to jakąś okrężną drogą przez jeszcze jakiś kraj (np. Holandia/Estonia) ?

3, Smartfon jest nowy zafoliowany prosto od producenta z zaplombowanym pudełkiem ? bez twojej żadnej ingerencji w oprogramowanie/telefon ?

4. Jakie jest wgrane oprogramowanie ?

5. Jaki jest czas oczekiwania na dostarczenie przesyłki do Polski ?

Edytowane przez 404
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3, Smartfon jest nowy zafoliowany prosto od producenta z zaplombowanym pudełkiem ? bez twojej żadnej ingerencji w oprogramowanie/telefon ?

4. Jakie jest wgrane oprogramowanie ?

5. Jaki jest czas oczekiwania na dostarczenie przesyłki do Polski ?

3. Jeśli wyraźnie zaznaczysz, żeby Buriza zostawił pudełko zafoliowane, to tak zrobi. Będziesz mieć w dziewiczym stanie.

4. Jeśli pudełko nie ruszone = MIUI(chyba jakiś stable) od Xiaomi. Jeśli chcesz by Buriza wgrał, to masz MIUI Polska.

5. Różnie z czasem dostarczenia, tym bardziej, że okres świąteczny się zbliża. Ja czekałem niecałe dwa tygodnie (liczę w tym weekend).

Wysłane z mojego MI 4W przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, ratosluaf napisał:

1. nie wiem, nie chce mi się sprawdzać

2. wysyłka jest pocztą holenderską, więc idzie przez Holandię.

3/4. Buriza wgrywa rom MIUI Polska na sprzedawane telefony.

5. Ja na swój czekałem 11 dni. Średnio do 2 tygodni.

2. Chyba nie zawsze, jak brałem mi3 to tracking miałem nl post ale teraz rn3 wysłał sg postem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3.12.2015, 00:07:03, DAMA napisał:

nie do  końca łapie jak wygląda Gwarancja? tu pytanie do sprzedającego

W razie problemu musisz odesłać na swój koszt do nas telefon, dalej odsyłamy lub zanosimy do serwisu Xiaomi. Po naprawie odsyłamy na nasz koszt pod warunkiem, że towar był wadliwy i uszkodzenie nie powstało z winy konsumenta.

 

Dnia 3.12.2015, 17:46:06, 404 napisał:

Kilka pytań do Buriza/Xon24:

1. Czy na aukcji nr. 5833212088, będzie możliwość zakupu Xiaomi Redmi Note 2 PRIME w czarnym kolorze ?

a sorry, jest aukcja z czarnym kolorem, ale ale do czarnego dopłacić trzeba aż 50 złoty... normalnie jak za złoty kolorek:wink:

2. Lokalizacja Chiny, czyli wysyłka z Chin bezpośrednio do Polski czy idzie to jakąś okrężną drogą przez jeszcze jakiś kraj (np. Holandia/Estonia) ?

3, Smartfon jest nowy zafoliowany prosto od producenta z zaplombowanym pudełkiem ? bez twojej żadnej ingerencji w oprogramowanie/telefon ?

4. Jakie jest wgrane oprogramowanie ?

5. Jaki jest czas oczekiwania na dostarczenie przesyłki do Polski ?

1. Tylko kolory wymienione w aukcji. Kolor ciemno szary jest droższy.

2. Bezpośrednie połączenie jest tylko China Post ale dotyczy to tylko przesyłek niezawierających baterii. Aktualnie wysyłamy SG Post, ponieważ NL Post się nie wyrabia w okresie przedświątecznym. Ludzie czekali po 30-35 dni na swoje paczki, które nadaliśmy pod koniec października...

3. Telefony aktualnie sprawdzamy przed wysyłką, ponieważ mielismy przypadki wymuszeń zwrotów środków w przeszłości. Standardowo w telefonach Xiaomi wgrywamy MIUI Polska (o ile jest dostępne dla danego modelu przed wysyłką). Jeśli sobie klient tego nie życzy to musi dać nam znać wcześniej (najlepiej przy składaniu zamówienia) to wyślemy wówczas z fabrycznym MIUI.

5. Tutaj różnie. Raz dojdzie w 10 dni, innym razem w ponad 30. Aktualnie SG Post spełnia zadanie i paczki dochodzą w 2-2,5 tygdonia od wysyłki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3.12.2015, 00:07:03, DAMA napisał:

nie do  końca łapie jak wygląda Gwarancja? tu pytanie do sprzedającego

W razie problemu musisz odesłać na swój koszt do nas telefon, dalej odsyłamy lub zanosimy do serwisu Xiaomi. Po naprawie odsyłamy na nasz koszt pod warunkiem, że towar był wadliwy i uszkodzenie nie powstało z winy konsumenta.

 

Dnia 3.12.2015, 17:46:06, 404 napisał:

Kilka pytań do Buriza/Xon24:

1. Czy na aukcji nr. 5833212088, będzie możliwość zakupu Xiaomi Redmi Note 2 PRIME w czarnym kolorze ?

a sorry, jest aukcja z czarnym kolorem, ale ale do czarnego dopłacić trzeba aż 50 złoty... normalnie jak za złoty kolorek:wink:

2. Lokalizacja Chiny, czyli wysyłka z Chin bezpośrednio do Polski czy idzie to jakąś okrężną drogą przez jeszcze jakiś kraj (np. Holandia/Estonia) ?

3, Smartfon jest nowy zafoliowany prosto od producenta z zaplombowanym pudełkiem ? bez twojej żadnej ingerencji w oprogramowanie/telefon ?

4. Jakie jest wgrane oprogramowanie ?

5. Jaki jest czas oczekiwania na dostarczenie przesyłki do Polski ?

1. Tylko kolory wymienione w aukcji. Kolor ciemno szary jest droższy.

2. Bezpośrednie połączenie jest tylko China Post ale dotyczy to tylko przesyłek niezawierających baterii. Aktualnie wysyłamy SG Post, ponieważ NL Post się nie wyrabia w okresie przedświątecznym. Ludzie czekali po 30-35 dni na swoje paczki, które nadaliśmy pod koniec października...

3. Telefony aktualnie sprawdzamy przed wysyłką, ponieważ mielismy przypadki wymuszeń zwrotów środków w przeszłości. Standardowo w telefonach Xiaomi wgrywamy MIUI Polska (o ile jest dostępne dla danego modelu przed wysyłką). Jeśli sobie klient tego nie życzy to musi dać nam znać wcześniej (najlepiej przy składaniu zamówienia) to wyślemy wówczas z fabrycznym MIUI.

5. Tutaj różnie. Raz dojdzie w 10 dni, innym razem w ponad 30. Aktualnie SG Post spełnia zadanie i paczki dochodzą w 2-2,5 tygdonia od wysyłki.

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Mamy ciekawą ofertę na telefon 

LeTV 1Pro x800

1.jpg

Cena od 1349zł co na tak potężną specyfikację wydaje się być okazją

http://allegro.pl/letv-1-pro-x800-4gb-64gb-snap-810-2k-lte-silver-i5820041644.html

http://allegro.pl/letv-1-pro-x800-4gb-64gb-snap-810-2k-lte-zloty-i5820020017.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym się różnią aukcje redmi notę 2 za 569, 599 i 629 bo nie za bardzo wiem. Domyślam się że ta najdroższą to "z LTE" a ta za 599 bez, ale nie mogę się do myśleć i doczytać czemu ta trzecią opcja jest taka tania. Za 570zl to ja sprzedam swój telefon i kupie note 2 ☺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ponownie dostępny!

XIAOMI REDMI NOTE 3 PRIME

3GB RAM / 32GB ROM

note3-hui.jpg

Dostępny tylko kolor dark grey! Najbliższa wysyłka możliwa jutro

cena 209$ / przy płatności w PLN cena 819zł

Dla pierwszych trzech osób oryginalna przejściówka Xiaomi USB Type-C - USB 2.0

GRATIS

T1E6VgB_LT1RXrhCrK!482x482.jpg

 

W razie zainteresowania proszę pisać na priv :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...