Skocz do zawartości

Ekran zawsze włączony brak możliwości zmiany motywu


aanonimowy48

Rekomendowane odpowiedzi

Odinstaluj aktualizacje aplikacji systemowej "Ekran zawsze włączony" przez: Ustawienia -> Aplikacje -> Zarządzaj aplikacjami -> (trzy kropki w prawym górnym rogi -> pokaż wszystkie aplikacje) -> Ekran zawsze włączony -> Odinstaluj aktualizacje

Następnie zaciągnij aktualizacje przez: Ustawienia -> Aktualizacje aplikacji systemowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 12.11.2020 o 21:52, aanonimowy48 napisał:

Witam

Nie działa mi zmienianie motywu ekran zawsze włączony po aktualizacji miui 12.0.3 na 5 po kliknięciu w motyw nic się nie dzieje.

Problem został naprawiony w najnowszej wersji aplikacji systemowej Ekran zawsze włączony (MIUI Always-on display RELEASE-2.7.611-11182036)

https://www.apkmirror.com/apk/xiaomi-inc/always-on-mode/always-on-mode-release-2-7-611-11182036-release/miui-always-on-display-release-2-7-611-11182036-android-apk-download/download/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.11.2020 o 20:08, pkonrad napisał:

Problem został naprawiony w najnowszej wersji aplikacji systemowej Ekran zawsze włączony (MIUI Always-on display RELEASE-2.7.611-11182036)

https://www.apkmirror.com/apk/xiaomi-inc/always-on-mode/always-on-mode-release-2-7-611-11182036-release/miui-always-on-display-release-2-7-611-11182036-android-apk-download/download/

Jak mam zainstalować , bo instalator aplikacji krzyczy że nie można instalować aplikacji systemowych z nieznanych źródeł 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, aanonimowy48 napisał:

Jak mam zainstalować , bo instalator aplikacji krzyczy że nie można instalować aplikacji systemowych z nieznanych źródeł 

Zezwolić aplikacji z której uruchamiasz instalacje z pliku APK na instalacje aplikacji z nieznanych źródeł. Chyba że masz wgrany ROM od MIUI Polska, wtedy nie da się ręcznie aktualizować aplikacji systemowych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, pkonrad napisał:

Zezwolić aplikacji z której uruchamiasz instalacje z pliku APK na instalacje aplikacji z nieznanych źródeł. Chyba że masz wgrany ROM od MIUI Polska, wtedy nie da się ręcznie aktualizować aplikacji systemowych. 

Dzięki za pomoc

Mam ROM od miui polska i zainstalowałem aplikacje za pomocą instalatora google ( po krótkiej lekturze) i działa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...