Skocz do zawartości

This device is associated with an existing Mi Account....


Greenyk

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień Dobry...

Zakładam nowy temat ponieważ nie mogę znaleźć rozwiązania na mój problem.

Krótko opisując historię:

W czerwcu roku 2019, postanowiłem wymienić swój Xiaomi mi8. Przekazałem swój telefon innemu członkowi rodziny.... Telefon miał zainstalowany TWRP oraz Miui Polska (podczas uruchamiania status unlocked). Po około miesiącu telefon uległ upadkowi gdzie wyświetlacz przestał reagować na którąkolwiek z poleceń. Trafił on do szuflady gdzie po około roku postanowiłem go reanimować.       Po wymianie wyświetlacza (około tydzień temu) moim oczom ukazał się komunikat, który zapewne dużej ilości osób na forum jest znany "This device is locked". I tutaj pojawia się największy paradoks sytuacji ponieważ e-mail do konta został już zapomniany a numer telefonu, który pozwalał na odblokowanie urządzenia jest już nieosiągalny (dawny numer firmowy). Posiadam jeszcze oryginalne pudełko z numerem imei oraz jestem świadomy istnienia usługi odblokowania urządzenia za ok. 120zł Jednak moje pytanie jest czy z racji dawnej instalacji custom firmware (odblokowanego bootloadera) Istnieje możliwość odblokowania go w inny sposób (na przykład przez TWRP)

Nie jestem w stanie niestety pobierać setek oprogramowań do testowania różnych metod z sieci ponieważ z racji lokalizacji mam ograniczony transfer stąd prośba do forumowiczów o pomoc

Za każdą pomocą informację z góry bardzo dziękuję 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...