Skocz do zawartości

Redmi Note 9 Pro EU - MIUI 12 Polska / Xiaomi.eu stabilne - 12.0.1.0.QJZMIXM - Android 10


mrosi

Rekomendowane odpowiedzi

Wątek poświęcony ostatniej (najświeższej) aktualizacji stabilnego MIUI Polska / Xiaomi.eu dla telefonu Redmi Note 9 Pro EU (nazwa kodowa: joyeuse).

Link do pobierania ROMu:

https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv12/xiaomi.eu_multi_HMNote9ProEU_V12.0.1.0.QJZMIXM_v12-10.zip/download

Proszę o merytoryczną dyskusję, związaną ściśle z tematem wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, kamil9530 napisał:

Jest poradnik instalacji na forum

Nikt nie będzie powielał tego co już napisane

Szukajka i do dzieła

Pozdrawiam

W obecnych czasach, kiedy żyjemy tak zabiegani i skupieni na sobie, bardzo ważne jest, aby pomóc drugiej osobie. Przeszedłeś tą instalację wystarczyło tylko podać sprawdzony sposób, oby następne osoby miały czarno na białym. Ale po co ... niech się męczą, popełniają błędy a niech sobie uszkodzą telefon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.11.2020 o 19:07, kamil9530 napisał:

Tapety są trzy.Zainstalowane na czysto.Czas na testy

Jak uruchomić supertapety (bo widać że masz), czy w aktualizacji zrobionej przez OTA jej ich nie ma i trzeba wgrać podlinkowany ROM?

Edytowane przez mrosi
Edytujemy cytowaną zawartość...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wgrywałem na czysto tzn.Przez TWRP Wipe > Format data

Nowe MIui 12 wydaje się płynniejsze od 11 i co mnie zaskoczyło

to bateria zauważalnie lepiej trzyma,ale potestujemy zobaczymy

Nowe centrum funkcji wydaje się jeszcze niedopracowane

  •  
Edytowane przez kamil9530
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czekam na odblokowanie RN9p i mam pytanie, czy mogę wgrać ten ROM jeżeli mam MIUI Global 11.0.6.0(QJZEUXM), android 10 QKQ1.191215.002. Czy jest nagrywanie rozmów i OTA? i jak ktoś mógłby mi podać link gdzie ściągnę TWRP do RN9p bo nie mogę znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Alki wystarczy przejrzeć miui.pl,

sam rozpoczynam zbieranie wiedzy o zmianie romu bo stałem się posiadaczem rn9p.

Łap - https://miuipolska.pl/pobierz-twrp/  jakbyś cofnął się kilka postów w górę to @kamil9530wrzucił poradnik do instalacji a tam jest przekierowanie, które Tobie podałem. Wystarczy tylko poczytać i poszukać.

Edytowane przez szablix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do osób które wgrały ten ROM, czy wszystko u was działa dobrze, bo mi nie przychodzą mms-y, mogę wysyłać i odebrać sms, wysłać mms ale nie moge odebrać. Resetowałam ustawienia sieci, wpisywałam wszystko od nowa i nic nie działa. Nie ma też niektórych znaków polskich w przeglądarce. I chociaż mam ustawione powiadomienia o przyjściu sms nic nie wyskakuje ani nie ma dźwięku. Czy ktoś może wie co to może być?

OK już naprawiłam, musiałam jeszcze raz wgrać ROM i teraz wszystko gra.

Edytowane przez Alki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
1 godzinę temu, pobutek napisał:

Nie jest potrzebny root.

Wysłane z mojego Redmi Note 9S przy użyciu Tapatalka
 

To zależy.

1 godzinę temu, WD40 napisał:

Mając Xiaomi.EU konieczny jest root? Myślałem, że tylko odblokowany bootloader?!

Root potrzebny Ci będzie do ukrycia odblokowanego bootloadera, to tak na marginesie jak byś chciał korzystać z płatności zbliżeniowych. Odblokowany bootloader powoduje problem z uruchomieniem aplikacji bankowych i innych aplikacji korzystających z safety net.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po jakimś czasie po przejściu z globala kilka rzeczy mnie bardzo irytuje:

- przy tapnieciu na zegarku "ignoruj", zegarek przestaje wibrować, ale w telefonie nadal słychać dzwonek. Na globalu wyciszalo też telefon

- podczas  połączeń przychodzących słychać dzwonek, a ekran dialera pokazuje się dopiero po kilku sekundach. Wcześniej nie było jakiejkolwiek zwłoki

- przy wyłączeniu zapłonu w samochodzie telefon automatycznie przełączał się z samochodowego zestawu na słuchawkę bluetooth. Teraz nawet nie mam możliwości wyboru słuchawki podczas rozmowy, jeśli jest połączony z autem

Zastanawiam się nad powrotem do globala i zmianą tylko apki dialera . Da się tak ?

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...