Skocz do zawartości

Bąbelki czatu FB Messenger bug po aktualizacji do androida 11.


chuck9271

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Niedawno zainstalowałem miuipolska na swoim Poco F2 Pro, a dokładniej tą wersję: 

  • MIUI 12: V12.1.3.0.RJKCNXM
  • Android: 11
  • ROM: HMK30Pro
  • KOD: lmi
  • Rozm.: 2.9G

I mam problem z aplikacją Messenger, mianowicie z bąbelkami czatów. Pierwsza sprawa, że są kwadratowe ale to by mi nie przeszkadzało jednakże okno rozmowy nie wyświetla się poprawnie. Klawiatura przysłania pole wprowadzania tekstu co uniemożliwia normalne pisanie wiadomości. Wszystkie uprawnienia przyznałem, próbowałem reinstalować i nic nie przynosi efektu. Spotkał się ktoś z takim problemem? Załączam screeny poglądowe przedstawiające opisywany problem.

Screenshot_2020-11-09-17-41-55-284_pl.zdunex25.updater.jpg

IMG_20201109_174036.jpg

IMG_20201109_173952.jpg

Screenshot_2020-11-09-17-37-54-426_com.miui.home.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz poczekać na kolejną aktualizacje, o tych błędach czytałem w innych działach z androidem 11. Poza tym resztą jest ok? Bateria nie spada jak szalona, takie wypowiedzi też czytałem. Podobno w wersji beta ten problem jest rozwiązany, ale to już ktoś kto ma zainstalowana tą wersję musiałby się wypowiedzieć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
1 godzinę temu, Kriss74 napisał:

Witajcie, mam ten sam problem co Chuck z tym ze z wersją MIUI Global 12.2.4 "Stabilna" hahaha. Czy wpadliście na pomysł jak sobie z tym poradzić? To mi się pojawiło po aktualizacji z 14 stycznia.

Właśnie dzisiaj jestem też po aktualizacji 12.2.4 STABILNA i prawie ta sama sytuacja.

U mnie niestety nie ma ani dymków czatu ani też tych bąbelków. To jakiś żart? 

 

Mi 10 5G

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem takie rozwiązanie. Trzeb zainstalować starą wersję messangera. Conajmniej wersję starszą niż 268. Ja zainstalowałem tą wersję i u mnie dymki czatu działają normalnie. Jedyny minus, że nie można wysyłać zdjęć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie wyświetlają się gify, jpg, nie mogę ich wysyłać i otrzymywać więc już nie wiem co mam robić chyba oddam telefon dla Owsiaka i przestanę się denerwować ,Grunt to spokój.
Gify i jpg to chyba oficjalnie już nie działają w messengerze takie info tam chyba występowało

Wysłane z mojego POCO F2 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Messenger jest teraz nieużywalny. Dymki nie działają, pojawia się jakiś kwadrat, z którego nie da wysłać się wiadomości, a w dodatku czasami chowa się w belce dolnej i w ogóle nie da się go zamknąć bez restartu telefonu. Czy te chinole testują oprogramowanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...