Jump to content

logowanie na i.mi.com

Recommended Posts

Po zalogowaniu na i.mi.com strona żąda kodu weryfikacyjnego, który wysyłany jest SMSem na telefon. 

Bez tego nie mogę otworzyć niczego co jest zapisane w chmurze (kłódki jak na screenie).

Jak to naprawić?

post-4578-0-32717000-1430482486_thumb.pn

Zweryfikuj zatem...

Tapnięte przez MiPad

No tak, ale sms przychodzi na telefon. Jeśli więc go zgubiłeś/zniszczyłeś to jak się dostać do chmury, żeby próbować go zlokalizować? 

Nie wiem co ty odwalasz ale po pierwszej weryfikacji potem już nie trzeba nic... Po prostu musisz numer zweryfikować...

Tapnięte przez MiPad

Edited by Eru

No tak, ale sms przychodzi na telefon. Jeśli więc go zgubiłeś/zniszczyłeś to jak się dostać do chmury, żeby próbować go zlokalizować? 

Komunikat na górze mówi, że aby dostać się do danych, musisz mieć zweryfikowane urządzenie. Odnajdywanie urządzenia działa bez weryfikacji.

Widać zresztą, że ikona Find device jest aktywna. Reszta nie.

Edited by piotrekp

Xiaomi oferuje dostęp poprzez numer telefonu, ID użytkownika albo email. Musisz mieć włączoną jakąś dodatkową weryfikację. Loguję się poprzez email+hasło bez żadnego kodu sms czy innych rzeczy.

dodam, że teraz ten "account verification" ma nieaktywne okienka i tego kodu też nie mogę uzyskać 

Eru - dzięki za odpowiedź - oczywiście odhaczałem ten dynamic password i nic

• 4 weeks later...
  • mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...