Jump to content

Jak wykluczyć dźwięki telefonu przy głośniku BT w MIUI 12?

Puma2012
 Share

Recommended Posts

Mam sondbar Yamaha YAS108, gdy sparuje z telefonem i ktoś dzwoni lub sms to dźwięk słychać na soundbar. Chciałbym aby dźwięki z telefonu były odtwarzane tylko na telefonie a tylko multimedia szły na soundbar.

Z tego co wyszukałem to w MIUI 11 był suwak którym można było dźwięki z telefonu wykluczyć, w MIUI 12 ten suwak zniknął. Może teraz jest to przeniesione w inne miejsce? Na FB ktoś mi odpisał że to ustawia się przy parowaniu ale u mnie o nic takiego się nie pyta przy parowaniu.

Mam telefon POCO X3 NFC. Telefon jak i soundbar mają BT 5.

Edited by Puma2012

Też mam MIUI 12 Global.

Wejdź w BT w listę sparowanych urządzeń, kliknij strzałkę przy urządzeniu, które chcesz ustawić i powinna pokazać Ci się ta lista opcji.

Jeżeli nie ma, to niestety nie pomogę.

Wysłane z mojego MI10 Lite 5G

Możliwe, że zależy to też od samego urządzenia. Na fotce masz przykład sparowane go zegarka. Jak widać ma dostęp tylko do kontaktów, bo nic więcej nie potrzebuje.

Spróbuj z innym telefonem, a może anulowanie i ponowne sparowanie coś pomoże? Nic więcej nie wymyślę.a76ac26c52d7b0b27d374f5e978ef0e8.jpg

Wysłane z mojego MI10 Lite 5G

Dzięki za zainteresowanie moim problemem.

Pokombinuje jeszcze.... może ktoś ma jakiś inny jeszcze pomysł?

Edit: Wygląda na to że to zależy od urządzenia, gdy połączyłem z komputerem (BT 4) to jest ta opcja. Podejrzewam że to zależy od wersji BT, gdy jest tu i tu BT 5 to masz ograniczone opcje.

1604835230409.jpg

Edited by Puma2012