Skocz do zawartości

MI 4i - pytania ogólne - wątek zbiorczy


Foorio

Rekomendowane odpowiedzi

No nie wiem. Sprawdzę to czy faktycznie to przez tą funkcje. Ręki nie dam sobie odciąć że było to wyłączone.

Wysłano z Mi4i

Mnie irytują ryski , musiałem nakleić folię na ekranie.

Mam romik z 10 września i zdaje się być w porządku.

Trochę dziwne to co napisałeś. Przecież Rusko same się nie zrobiły ;) nie są to przypadkiem takie ryski wynikające z budowy LCD? U mnie jak spojrzę pod światło to są takie pod skos ale regularne.

Wysłano z Mi4i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki mały problemik mam. Potencjalnie nawet nie taki mały. Mam w aucie uchwyt na telefon ze zintegrowaną ładowarką. Ładowarka naprawdę niezła, całkiem wydajna. Poprzedni telefon ładowała naprawdę szybko. Obecnie wszystko jest ok, gdy po prostu ładuję. Gdy jednak próbuję jednocześnie włączyć nawigację, pomimo ładowania bateria schodzi. Tak mniej więcej 1 punkcik na 10 - 15 minut. Przy dłuższych trasach to może być trochę niekomfortowe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moje to nic nienormalnego. W samochodzie zawsze wolniej ładuje a nawigacja więcej wymaga. Proste. Mam tak jak ty zawsze. Prawda jest taka że nie rozladuje tobie do końca telefonu więc w czym problem? Przecież w momencie gdy włączysz nawigację telefon zachowuje się jak nawigacja. Nie wiem czy znasz temat Ale średnio nawigacja bez ładowania wytrzymuje nie wiem z 2 h?

Wysłano z Mi4i

Edytowane przez bobslej22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie jestem pewien czy nie rozładuje. Jeśli przyjdzie jechać w trasę kilka godzin? Poprzedni telefon normalnie się ładował na chodzącej nawigacji. Mam pewne przypuszczenie, że za wzmożony pobór prądu odpowiada ekran bardziej, niż sama nawigacja. Choć w sumie i procesor może być bardziej wymagający... Tym niemniej wciąż odbieram to jako potencjalny problem.

A z nawi jako takim nigdy nie jeździłem. Od lat korzystam wyłącznie z telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...