Skocz do zawartości

MI 4i - pytania ogólne - wątek zbiorczy


Foorio

Rekomendowane odpowiedzi

Wracając do mojego wcześniejszego pytania o odpowiednik trybu stamina w miui - utwierdzam się w przekonaniu, że przydałoby się coś takiego bardzo. Przy wyłącznej transmisji danych telefon przez noc zużywa raptem kilka pkt. proc. ze wskaźnika stanu baterii. Natomiast przy włączonym bateria czasem leci w tempie zdecydowanie nieprzyzwoitym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba, że tego w ogóle nie ma :D

Są pewne braki. Np.odtwarzacz muzyczny - wygląda świetnie, ale funkcjonalnie jest trochę ograniczony. Ot, przydałoby się choć mieć możliwość przeglądania po albumach i wykonawcach. Albo album foto. Niektóre opcje są dostępne tylko przy włączonej synchronizacji z chmurą. Byłoby też dobrze mieć np. opcję synchronizacji z kontem googla i innymi. Wreszcie aplikacja do poczty - mogłaby chociaż pokazywać liczbę nieprzeczytanych wiadomości osobno dla każdego konta.

Tak stopniowo odkrywam takie różne niuanse.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie działa Tobie muzyka online? Pamiętam że na 5.8.6 mogłem ściągać muzyka teraz ciągle info że utwór niedostępny. Foty i tak wrzucam na album Flickr więc nie ma tragedii. W aplikacji poczta jest wybór "widok łączony" ale przy każdym wejściu trzeba zaznaczać. Szkoda bo to by rozwiązało problem prawie.

Jeszcze pytanie. Tobie też w galerii bardzo dużo czasu zajmuje rotacja zdjęcia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie działa Tobie muzyka online? Pamiętam że na 5.8.6 mogłem ściągać muzyka teraz ciągle info że utwór niedostępny

Nie wiem, nie używam ;)

W aplikacji poczta jest wybór "widok łączony" ale przy każdym wejściu trzeba zaznaczać.

No właśnie mi pasuje widok osobno. Ot, chodziłoby o taki detal, żeby przy rozwijaniu liczby kont widoczna była liczba nieprzeczytanych wiadomości przy każdym z nich.

Jeszcze pytanie. Tobie też w galerii bardzo dużo czasu zajmuje rotacja zdjęcia?

To zależy co rozumiesz przez dużo czasu. Obraca zdjęcie z lekkim poślizgiem, ale nie takim, który uznałbym za irytujący. Sekunda może?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zgłosić błąd w Miui Polska. Jak mam włączoną transmisję danych i podłącze się pod otwartą sieć to i tak internet jest od operatora. Dopiero wyłączenie transmisji danych powoduje korzystanie z WiFi. Mam najnowszy rom. Proszę o pomoc ;)

Wysłane z mojego Mi 4i przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a jak sprawa wygląda na Wi-Fi w domu. Działa normalnie¿ Bo ja miałem nie raz nie dwa taką sytuację że niby był w zasięgu a nie pobierał danych i było to np. W galerii handlowej. Czasami sieci są niby bez zabezpieczeń a zabezpieczenia są. Nie wydaje mi się że bug. Ja dzięki kolegom z forum odkryłem że można pozbyć się wszystkich problemów za pośrednictwem miflash :) serio. Też miałem dwa duże problemy i po czyszczeniu i wgraniu wszystko odeszło ;) polecam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wgrany obecnie MIUI 7 5.9.1. Nadal występuje na nim jednak straszny battery drain, urządzenie w ogóle nie usypia a większości jak jest ekrany zgaszony działa na 960 mhz. Czy ktokolwiek sobie z tym problemem poradził poza wgraniem custom roma ?

 

Wgrywał ktoś cm12 ? Bo chyba na tym się skończy, tym bardziej że dostępny jest custom kernel na niego.

Edytowane przez Jurigag
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytam kolejny raz użytkowników mi4i. Macie może taką sytuację że w czasie rozmowy telefon się blokuje? Po zakończeniu rozmowy trzeba odblokować żeby zaskoczyć rozmowę. Jest to o tyle dziwne że dzieje się nieregularnie. Czasami po 5 sekundach rozmowy czasami po 40 sekundach A czasami wszystko jest ok. Acid poradził żebym zrobił czyszczenie i instalacje miflash. Tak zrobiłem później 5.9.1 i była bajka do instalacji 5.9.10. Ja już nawet mam shize że to przez pyłek który zbiera się w otworze na głośnik i czujnik . Mam szkło . Normalnie mega mnie to irytuje.

Wysłano z Mi4i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy tak będzie już zawsze czy ktoś coś z tym zrobi. Czasami w pracy mogę kogoś obgadać i ten ktoś może to słyszeć :) dziwne jest to że po flashu miflashem i instalacji miuipl na wersję dev china nie miałem takiej sytuacji ani razu. Niestety w piątek po aktualizacji zaczęło się od nowa. Nie wiem może zbieg okoliczności.

Wysłano z Mi4i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też się wygasza, ale jak nacisnę klawisz odblokowania to odrazu mogę zakończyć rozmowę, mam tak za każdym dzwonieniem.

Wysłane z mojego Mi 4i przy użyciu Tapatalka

Nie no ja też mogę odblokować . No ale chyba nie tak powinno być. Mnie to bardzo denerwuje. Fakt mam to rzadziej niż Ty Ale i tak nie cieszy mnie to.

Wysłano z Mi4i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...