Skocz do zawartości

MI 4i - pytania ogólne - wątek zbiorczy


Foorio

Rekomendowane odpowiedzi

Czyktos wie kiedy bedzie dostepny Mi4i na ibuygou? Obecnie mozna go dostac przez flipkart.com ale czy ktos kupowal na tym portalu i moze opisac doswiadczenia? W sumie Mi4i to wersja miedzynarodowa wiec nie ma chyba roznicy gdie go sie kupi...?

Przepraszam, jestem tu nowy. Nie zauwazylem ze jest link na stronie do xiaomiforsale.com. W takim razie kiedy tam sie pojawi Mi4i?

 

//Z25: Wątek zbiorczy, dotyczący najnowszego urządzenia Xiaomi. Poruszamy tylko ogólnikowe kwestie, które nie wymagają osobnego tematu.

Edytowane przez ZduneX25
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o flipcart to jeśli wysyłają po za Indie to pewnie da się kupić (wiesz do odważnych świat należy ;p). Kiedy będzie dostępny? Ułożenie fusów w herbacie podpowiada mi 3 tygodnie.

Nie da sie na flipkarcie kupic jesli sie jest spoza indii. Sprawdzalem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tam się nie da. Z tego co widzę to założyciel tematu ma już Mi5 w domu. Więc to chyba dla niego zero problemu by kupić 4i na flipkarcie, nawet będąc w Polsce. Acid uśmiechnął byś się do kolegi to może by dał testować lub napisał chociaż co ma w środku ta mi5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Czy ktoś może potwierdzićproblem z przegrzewaniem się? A właściwie z rozwiązaniem tego problemu. Taki problem został zauważony. Xiamoi wydało aktualizację, która niby naprawia przegrzewanie a psuje kilka innych rzeczy.

Edytowane przez kaputo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Nikt nic nie pisze, jakby rzeczywiście nikt go nie kupił (w wątkach o Mi4i bodajże widziałem jedną osobę, która miała ten telefon i coś tam naskrobała na ten temat).

To chyba ja? Nie pisałem więcej ponieważ po tygodniu używania wróciłem do jabłka a mi4i służy do dev. Telefon się przegrzewał gdy za mocna apka latała do tego w jednym sofcie opartym na Unity po prostu nie działa i wygląda to na problem z GPU, więc qpa. To chyba tyle z nowych wrażen :)

 

Z drugiej strony wydaje mi się że bateria jest naprawdę spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mije Mi4i dostalem wczoraj - kupilem na Pandawill za 235$, dotarl w tydzien zwykla przesylka. Jak na razie to za wiele nie moge powiedziec.

Dobrze lezy w dloni i kieszeni - wiekszych roznic w dzialaniu w stosunku do Mi4 ktore ma zona jak na razie nie zauwazylem. Jade na najnowszym firmware, jak aktualizowal wszystkie apki to faktycznie sie troche zagrzal ale tragedii nie ma. Bateria - po 7h od odlaczenia ladowarki, kilku krotkich rozmowach i smsach - spadlo do 97% .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze dziwi mnie jak może spaść bateria w ciągu 7 godzin o 3% jak bardzo ubogi system musi być żeby prawie nie ciągnął energii. Na prawdę jedynie przychodzi mi system bez aplikacji w tle, bez internetu i faktycznie do kilku sms w ciągu tych paru godzin.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli macie jakies pytania dot. MI4i to pytajcie, postaramy sie odpowiedziec :)

 

 

Jest soft multi (16.5.5.0 LXIMICD), jezyk polski w nim jest niepelny, troche angielskich wyrazow, troche smieci (DCShare, MopoPlay, DUBattery etc).

 

Soft ten ma chyba tez troche bugow, np. bez kart SIM nie mozna wylaczyc przesylu danych). Widac ze soft robiony na kolanie i niedopracowany. Nie warto nawet go instalowac.

Edytowane przez Technos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli macie jakies pytania dot. MI4i to pytajcie, postaramy sie odpowiedziec :)

Jest soft multi (16.5.5.0 LXIMICD), jezyk polski w nim jest niepelny, troche angielskich wyrazow, troche smieci (DCShare, MopoPlay, DUBattery etc).

Soft ten ma chyba tez troche bugow, np. bez kart SIM nie mozna wylaczyc przesylu danych). Widac ze soft robiony na kolanie i niedopracowany. Nie warto nawet go instalowac.

Czy urządzenie przy normalnym użytkowaniu też się przegrzrewa? Np podczas nawigacji automapa?

Czy będzie w pełni sprawne w Polsce? Jak z żywotnością baterii?

Jest jakąś możliwość kupna telefonu w Polsce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak w obecnej chwili sprawują wam się Mi-4i? Pytam posiadaczy.

Stoje praktycznie przed samym zakupem tego telefonu, parę opinii tutaj jest pochlebnych, ja niestety trafilem na yt na kilka recenzji na minus, a wręcz w jednym z nich hindusi ostrzegali przed zakupem (przegrzewanie, kiepski soft itd.) ;)

Jak to naprawde jest? Już trochę lepiej z softem? Możecie polecić czy lepiej się wstrzymac?

Aha, nasze karty sim typu Play itd. Działaja normalnie? 3g, Lte również?

Wolę się upewnić ;)

Z góry dzięki za odpowiedź.

Wysłane z mojego LG-D390n przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...