Skocz do zawartości

Mi4i - gdzie i jak kupić


JanuszK

Rekomendowane odpowiedzi

Ja w maju wysłałem do tej pory ponad 30 przesyłek NL Postem i 1 przesyłka trafiła na VAT. Co ciekawe wysłałem duzą paczkę na życzenie klienta 1,87 Kg, w środku 3 telefony + pokrowce + Xiaomi Yi z monopodem. Byłem niemal pewny, że taka paka trafi na VAT ale kupujący nie chcial rozdzielić przesyłki więc klient nasz Pan. Co ciekawe przeszło bez Vatu xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Buriza

Ale nadajesz paczkę pewnie po "polsku", a inaczej patrzy się na paczkę nadaną przez chińczyka z dziwnymi znaczkami - w dodatku wszystkie technology itp wskazując na elektronikę stąd zatrzymania.

 

Zastanawiam się właśnie nad zakupem singapurem telefonu w dobrej cenie <myśli> tylko co z tym vatem :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się właśnie nad zakupem singapurem telefonu w dobrej cenie <myśli> tylko co z tym vatem :/

 

No co, masz 50% szans - albo będzie vat albo nie ;)

 

Buriza - jak będziesz miał dostęp do Mi-4i to daj znać na forum, na pewno znajdziesz chętnych (oczywiście przy rozsądnej cenie, choć Ty i tak masz niższe ceny niż polecani pośrednicy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem zajebisty i pewnie jeszcze bardziej od niego. Na mój problem mi nie pomoże bo nie zna prywatnego klucza, którego mają zaledwie parę osób w MIUI. Bez klucza nie ma instalacji naszego romu w MiRecovery.

Wysłane z MI Note

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

No co, masz 50% szans - albo będzie vat albo nie ;)

Buriza - jak będziesz miał dostęp do Mi-4i to daj znać na forum, na pewno znajdziesz chętnych (oczywiście przy rozsądnej cenie, choć Ty i tak masz niższe ceny niż polecani pośrednicy)

Podpinam się do prośby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam GearBest. Ok, mają oryginalne rzeczy Xiaomi fakt. ALE czekałem na paczkę miesiąc, przyszedł MiBand, 2x kable usb Xiaomi, ale zapomnieli spakować i napisać mi o braku w paczce baterii dla Redmi Note za 9 dolców...

 

Mi-4i wysyłają jakąś standardową przesyłką co leci 10-25 dni roboczych... Niby mają opcję EMS i DHL, ale dla MI-4i są niedostępne.

 

btw. i nie 230$ a 224$ ;)

Edytowane przez checkmate
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy ktoś posiada wiedzę czy jest kilka wersji Mi4i? Na oficjalnej stronie http://www.mi.com/en/mi4i/specs/ możemy zauważyć, że telefon obsługuje WCDMA 850 / 900 / 1900 / 2100MHz. Zastanawiam się nad kupnem http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_196682.html?wid=3, tam natomiast w specyfikacji widnieje WCDMA 850/1900/2100MHz  :???: Jak to jest w rzeczywistości?

Edytowane przez djzoom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam spierać się nie będę o brak lub nie jednego pasma 3g. Wygląda to w praktyce tak że większość czasu i tak korzystam z 4g i wcale mi to nie przeszkadza.

Natomiast jeżeli miało by to zaważyć na zakupie tego modelu to bym się nie przejmował. Sam miałem dylemat Mi4i czy Nubia 9 Mini ale to raczej chodziło o pasma 4g.

Mi3W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W celu rozwiania wątpliwości, Xiaomi sprzedaje dwie wersje Mi4i. Jedna jest przeznaczona na: Indie, Honk Kong, Tajwan, Singapur, Malezję natomiast druga na Indonezję. Obie wersje obsługują WCDMA 900MHz, więc nie jest istotne, którą wersję zamówimy. Jest to oficjalna informacja jaką uzyskałem od Xiaomi  :)

 

Indie, Honk Kong, Tajwan, Singapur, Malezja:

post-6277-0-63797600-1437127941_thumb.jp

 

 

Indonezja:

post-6277-0-87645600-1437127941_thumb.jp

 

 

Tyle w temacie!

Edytowane przez djzoom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, na allegro jest jakiś mi4i za 1300, ale nie wiem czy oryginalny. Jak myślicie, jest to realne? :)

W czwartek wyjeżdżam, jestem bez alternatywnego telefonu, a poważnie zastanawiam się nad kupnem tego.

Pozdrawiam

Edytowane przez fahrenheit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś? Chociaż link do aukcji podaj.

--edit--

Sam już ogarnąłem, bo nie było dużo ofert.

Ogólnie w opisie aukcji w ch...... chaos i miszmasz. Opis częściowo z modelu Mi4, specyfikacja z Mi4i. Tak samo zdjęcia poglądowe. Sprzedawca też świeżak, jak zauważyłem.

Ja dałbym sobie spokój, są pewniejsze źródła. Choć nie licz na dostarczenie w przeciągu 2-3 dni.

Mi4 / sMIUI / Tapatalk

Edytowane przez kulig007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, wczoraj tego nie było, tylko biały i czarny in stock a reszty brak, a dzisiaj wszystkie kolory in China :P

 

Jakby ktoś był zainteresowany to dostałem taką odpowiedź od XFS:

 

"Hello,

the product is not available even on chinese market so we cannot get it for Europe at the moment. We recommend you to purchase the white version which is available so you can receive it as soon as possible. 

Have a nice day"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mnie zdziwiło to, że specyfikacja to połowa 4 i 4i, zdjęcia też z 4, ale dzwoniłem do tego 'sklepu' i pan w zaparte twierdził, że posiadają model mi4i od ręki.

Coz, ryzyk fizyk, jeszcze muszę to przemyslec:)

 

@edit

dzwoniłem, dzisiaj powiedzieli, ze idzie to od ich dystrybutora spoza polski, do 14dni roboczych. Jakaś szansa żeby z ibuygou lub z innej strony doszedł przed poniedziałkiem? Oczywiście wiem, że to marzenie ściętej głowy, ale może ktoś miał takie pozytywne doświadczenia? (jakiś kurier z dostawą na weekend?)

Wybaczcie, że tak pytam, ale jeżeli nie ma takiej mozliwosci to zastanawiam się nad kupnem prosto do miejsca gdzie jadę, bo jak narazie stara nokia nie spełnia do końca swoich zadań... Ale czegóż się po niej spodziewać?

Edytowane przez fahrenheit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Osobiście kupiłem na allegro, zamówienie złożyłem w niedzielę wieczorem, paczka nadana wczoraj, dzisiaj właśnie doszła :)

Ja bym się zastanowił nad taką formą zakupu, szczególnie, że ceny nie różnią się zbytnio.

 

Bysiu, strasznie po oczach daje ten post, mógłbyś nie nadużywać pogrubienia? ;)

Edytowane przez fahrenheit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...