Skocz do zawartości

Mi4i - gdzie i jak kupić


JanuszK

Rekomendowane odpowiedzi

Zgaduję, że w Google.

Wysłane z MI Note

W weekend może nad tym posiedze.

Wysłane z MI Note

Jak teraz o tym myślę to gdy dodawałem do Lewa OS tylko sam język to deodex nie był potrzebny. Po dodaniu języka polskiego rom poprawnie się uruchamiał bez błędów i nadal był odex. Oczywiście gdy chciałem dodać jakieś mody czy podłubać głębiej to oczywiście tylko deodex. Ciekawy jestem czy bez deodexu można dodać polski do  MIUI?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio na fp xfs pojawiła się poniższa notka:

 

Xiaomiforsale.com

Dear MIUI fans, we are very please that we can announce that we have succeed to get a few pieces of mi4i which will be availible very soon.

 

Martwi mnie jedynie informacja "few"... mimo wszystko spróbuję nabyć ten telefon jak będzie dostępny w korzystnej cenie.

Edytowane przez r0bertt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie będziemy testować romy. Deodexing działa. Teraz ja na MI Note Pro przetestuje rom a kolega z Czech na Mi4i bo załatwił sobie od znajomego z Singapuru.

Wysłane z MI Note

Z drugiej strony na razie nie widzę sensu pytania się o rom. Przecież nie ma jak dostać telefonu tak normalnie a Xiaomi nie dalo romu dev więc dużo rzeczy będzie powalone w tym Stable.

Wysłane z MI Note

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bicia leżącego ciąg dalszy. Duża (ponad 800MB) poprawka mająca m.in. wyleliminować przegrzewanie w Mi4i (najpewniej poprzez agresywny throttling) okazała się porażką i została wycofana. Ludzie mieli problemy z łącznością, wysypywała się apka aparatu, czas pracy na jednym ładowaniu spadał o połowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

V6.5.4.0 LXIMICD

http://www.mobipicker.com/xiaomi-suspended-mi-4i-update-which-was-released-to-fix-over-heating/

 

Do przyszłego tygodnia ma się pojawić poprawiona wersja 6.5.5.0.

 

PS. Mi4i pojawił się na xiaomiforsale.com (już niedostępny) w bardzo wyokiej cenie - 293$. Bezsens (niestety ceny u nich ostatnio wyraźnie wzrosły).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

singapore będzie vat na 100%, tak samo NL Post. W tej chwili prawie każda paczka rozmiarów telefonu zostanie oclona, czy to Wer Pruszcz Gd. czy Wer Zabrze, wiem bo z kumplem z forum dostalismy po vacie na Note'y. Inni z telchina to samo, vat, vat, vat.

Ciekawe jak teraz wyglada Dhl z Goldwaya czy bedzie vat czy nie.

Note | Swype | Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

singapore będzie vat na 100%, tak samo NL Post. W tej chwili prawie każda paczka rozmiarów telefonu zostanie oclona, czy to Wer Pruszcz Gd. czy Wer Zabrze, wiem bo z kumplem z forum dostalismy po vacie na Note'y. Inni z telchina to samo, vat, vat, vat.

Ciekawe jak teraz wyglada Dhl z Goldwaya czy bedzie vat czy nie.

Note | Swype | Tapatalk

A z ciekawości jakiej sumy można się spodziewać? Jaki VAT został nałożony na Ciebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mimo wszystko czekam, aż trochę cena spadnie.. Ale przede wszystkim czekam na rozwój sytuacji, co będzie z wersjami dev dla Mi4i, poprawienie kilku problemów tego telefonu. Bo po co mi dobry Xiaomi jak będzie miał zbugowanego MIUI.

Wysłane z mojego MI 2S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z ciekawości jakiej sumy można się spodziewać? Jaki VAT został nałożony na Ciebie?

prawie 140zl vatu za telefon o wartości 150$, kolega z okolic Zabrza podobnie płacił.

Niestety ale mijają powoli czasy taniego zamawiania, od września coraz bardziej trzepią. Nawet nie otwierają, od razu list wysyłają ;)

Panowie, bez paniki. To, że teraz Mi-4i stoi wysoko z ceną u Goldway czy innych to nic nie znaczy, dostaną więcej egzemplarzy to i ceną dropnie. Cena wysoka by pokazać że będą mieli, a kto niecierpliwy - zapłaci więcej ;)

Jednakże na cenę 220$ nawet nie liczcie - sam Mi4i na Flipcarcie stoi 200$ jakoś no nie? A pośrednik na tak ciekawym sprzęcie dostępnym tylko w Indiach miałby przyciąć tylko 20$? No way :D

Note | Swype | Tapatalk

Edytowane przez checkmate
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawie 140zl vatu za telefon o wartości 150$, kolega z okolic Zabrza podobnie płacił.

Niestety ale mijają powoli czasy taniego zamawiania, od września coraz bardziej trzepią. Nawet nie otwierają, od razu list wysyłają ;)

Panowie, bez paniki. To, że teraz Mi-4i stoi wysoko z ceną u Goldway czy innych to nic nie znaczy, dostaną więcej egzemplarzy to i ceną dropnie. Cena wysoka by pokazać że będą mieli, a kto niecierpliwy - zapłaci więcej ;)

Jednakże na cenę 220$ nawet nie liczcie - sam Mi4i na Flipcarcie stoi 200$ jakoś no nie? A pośrednik na tak ciekawym sprzęcie dostępnym tylko w Indiach miałby przyciąć tylko 20$? No way :D

Note | Swype | Tapatalk

No to ja jestem jakims wyjatkiem bo od wrzesnia zamowilem kilka telefonow i zadnego nie zatrzymali.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U roznych sprzedawcow. Czas oczekiwania od 7 do 14 dni. Nie ma zadnego zlotego srodka na UC. Oni musza iles tam paczek wyrywkowo do kontroli zatrzymac. Kwestia szczescia czy trafi na twoja. Jak ktos mysli ze celnik jest takim kretynem ze uwierzy ze chinczyk wyslal prezent w postaci telefonu o wartosci 30 dollarow to niech sam sie zastanowi czy on przypadkiem nim nie jest. Wszystkie paczki na lotnisku przechodza przez rendgen, co byloby gdyby zatrzymywali wszystkie paczki gdzie jest ich tysiace? Musieliby pracowac 24h na dobe.

Edytowane przez tosshi2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie brednie piszecie. Mają setki czy tysiące paczek dziennie z chin i myślicie że wszystko sprawdzają? Od lutego na 12 paczek 2 mi sprawdzili, wszystko wer warszawa. Nie ma reguły, fifty fifty wpadnie albo nie i tyle. Można śmiało zamawiać z goldway ale cena telefonu odstrasza, to cały czas średniak..

Dla przykładu. Zamowilem dla mnie i dla kolegi elephone g2. Jemu przyszła w piątek rano, mi po południu ta sama zatrzymali, a identyczne paczki.

Edytowane przez Pirzu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...