Skocz do zawartości

Redmi Note 7 - MIUI 12 Polska / Xiaomi.eu stabilne - 12.0.2.0.QFGCNXM - Android 10


mrosi

Rekomendowane odpowiedzi

Wątek poświęcony ostatniej (najświeższej) aktualizacji stabilnego MIUI Polska / Xiaomi.eu dla telefonu Redmi Note 7 (nazwa kodowa: lavender).

Link do pobierania ROMu:

https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv12/xiaomi.eu_multi_HMNote7_V12.0.2.0.QFGCNXM_v12-10.zip/download

Proszę o merytoryczną dyskusję, związaną ściśle z tematem wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Orjon napisał:

na becie jest ok

A możesz zobaczyć u siebie na jedną rzecz w tej kwestii: gest musisz wykonać blisko dolnej krawędzi czy możesz tak samo wykonać go trochę wyżej (zauważyłem, że jak wykonuję gest blisko dolnej krawędzi to działa, wykonam go już wyżej to już nie działa, tylko wykonuje gest powrotu na pulpit).

Mam dziwne wrażenie, że aż tak nisko nie trzeba było wykonywać tego gestu na globalu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
23 godziny temu, marcin19883 napisał:

Mi żaden rom nigdy nie drenował baterii. Wszystko zależy od aplikacji, ustawień użytkownika.

Nabyłem ostatnio używkę RN7 1,5 roczny, wgrałem najnowsze xiaomi.eu no i zjada szybciej baterię na bezczynności niż w RN4 (2 letni) na Snapie 625. Przez noc w RN4 bateria zjeżdżała w dół o 2-3%, tutaj 5-6%. Ten model tak ma, czy bateria już dostała odrobinę po d*pie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...